Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenci Kolo: 11/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
11:20Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:935:99SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kytka RudolfHejduk Pavel-8-9-4  0301
2.Veinfurt AdamOtáhal Bořek-6-1-7  0302
3.Jarolím TomášWO    0303
4.Kytka RudolfOtáhal Bořek         
5.Veinfurt AdamHejduk Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kytka Rudolf01Hejduk Pavel10
Veinfurt Adam01Otáhal Bořek10
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenci Kolo: 11/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:210:7162:152KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek JanJůza Jaroslav854  3010
2.Vranka OndřejDůra Matouš-6-5-3  0311
3.Sigmund MichaelKuncl Denis477  3021
4.Dufek JanDůra Matouš-715-9-5 1322
5.Vranka OndřejJůza Jaroslav-66514 3132

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Dufek Jan11Jůza Jaroslav02
Vranka Ondřej11Důra Matouš20
Sigmund Michael10Kuncl Denis01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenci Kolo: 11/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:38:9163:160STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský RadimMakara Jakub159  3010
2.Svojanovský JakubČerný Martin-11-11-7  0311
3.Krupa MichalVesecký David13-511-10-82312
4.Svojanovský RadimČerný Martin485  3022
5.Svojanovský JakubMakara Jakub-5-7-5  0323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Svojanovský Radim20Makara Jakub11
Svojanovský Jakub02Černý Martin11
Krupa Michal01Vesecký David10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenci Kolo: 11/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj ProtivínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:3118:93KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petr MichalKlárner Jakub5-858 3110
2.Zukal AlešVařečka Ondřej7-69-553220
3.Pokorný MartinLevita Bohdan678  3030
4.Petr MichalVařečka Ondřej         
5.Zukal AlešKlárner Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Petr Michal10Klárner Jakub01
Zukal Aleš10Vařečka Ondřej01
Pokorný Martin10Levita Bohdan01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy