Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:SKST HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:949:99SKST Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarošová AnnaKlempererová Anna-8-6-7  0301
2.Levaiová TerezaZáděrová Linda-2-4-7  0302
3.Petrů Andrea
Levaiová Tereza
 
 
Klempererová Anna
Záděrová Linda
 
 
-5-5-5  0303
4.Jarošová AnnaZáděrová Linda         
5.Levaiová TerezaKlempererová Anna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jarošová Anna01Klempererová Anna10
Levaiová Tereza01Záděrová Linda10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:Moravský BerounVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:310:10188:180TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glücková LenkaJaramillo Věra518  3010
2.Glücková RomanaHolubová Klaudie9-9-88-52311
3.Glücková Lenka
Glücková Romana
 
 
Jaramillo Věra
Holubová Klaudie
 
 
7-5-9-9 1312
4.Glücková LenkaHolubová Klaudie86-137 3122
5.Glücková RomanaJaramillo Věra7-8-6-6 1323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Glücková Lenka20Jaramillo Věra11
Glücková Romana02Holubová Klaudie11



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:38:9155:152KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kacálková KristýnaMazalová Kristýna574  3010
2.Ramešová MagdalénaNovohradská Karolína-89-99-72311
3.Kacálková Kristýna
Ramešová Magdaléna
 
 
Mazalová Kristýna
Novohradská Karolína
 
 
-6-11-11  0312
4.Kacálková KristýnaNovohradská Karolína384  3022
5.Ramešová MagdalénaMazalová Kristýna-4-7-4  0323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kacálková Kristýna20Mazalová Kristýna11
Ramešová Magdaléna02Novohradská Karolína11



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST Rozhodčí:Mazůrek Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:33:9112:131TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková KláraBřezinová Barbora-105-10-5 1301
2.Vrzalová ŠtěpánkaVašendová Jana-10-811-11 1302
3.Malíková Klára
Vrzalová Štěpánka
 
 
Březinová Barbora
Vašendová Jana
 
 
-8-811-5 1303
4.Malíková KláraVašendová Jana         
5.Vrzalová ŠtěpánkaBřezinová Barbora         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malíková Klára01Březinová Barbora10
Vrzalová Štěpánka01Vašendová Jana10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:Mazůrek Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1109:54SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štricová NiamhMaurerová Lucie446  3010
2.Sommerová HelenaSlámová Andrea25-107 3120
3.Štricová Niamh
Sommerová Helena
 
 
Maurerová Lucie
Slámová Andrea
 
 
464  3030
4.Štricová NiamhSlámová Andrea         
5.Sommerová HelenaMaurerová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štricová Niamh10Maurerová Lucie01
Sommerová Helena10Slámová Andrea01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kadlčáková Alena
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:Mazůrek Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:976:108Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležalová MarkétaNováková Martina-11-5-9  0301
2.Krupová SoňaBártová Tereza-7-6-8  0302
3.Doležalová Markéta
Krupová Soňa
 
 
Ducháčová Kateřina
Zoubková Adéla
 
 
-87-3-8 1303
4.Doležalová MarkétaBártová Tereza         
5.Krupová SoňaNováková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doležalová Markéta01Nováková Martina10
Krupová Soňa01Bártová Tereza10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:SKST LiberecVrchní
rozhodčí:
Kadlčáková Alena
HOSTUJÍCÍ:Sokol StařečRozhodčí:Mazůrek Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0100:46SKST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránská AnnaPražáková Kateřina555  3010
2.Pařízková MonikaPražáková Lucie214  3020
3.Stránská Anna
Pařízková Monika
 
 
Pražáková Kateřina
Pražáková Lucie
 
 
7710  3030
4.Stránská AnnaPražáková Lucie         
5.Pařízková MonikaPražáková Kateřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stránská Anna10Pražáková Kateřina01
Pařízková Monika10Pražáková Lucie01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 1/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Mazůrek Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:946:99SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kárová KláraHanáková Nela-3-3-7  0301
2.Janků KarolinaHrabicová Klára-4-3-8  0302
3.Janků Karolina
Kárová Klára
 
 
Hrabicová Klára
Hanáková Nela
 
 
-5-6-7  0303
4.Kárová KláraHrabicová Klára         
5.Janků KarolinaHanáková Nela         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kárová Klára01Hanáková Nela10
Janků Karolina01Hrabicová Klára10
Ne

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy