Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 11/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:Moravský BerounRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:37:11161:191Moravský Beroun

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrů AndreaGlücková Romana-961110 3110
2.Levaiová TerezaGlücková Lenka-6-6-9  0311
3.Petrů Andrea
Levaiová Tereza
 
 
Glücková Lenka
Glücková Romana
 
 
-1091211 3121
4.Petrů AndreaGlücková Lenka-3-11-2  0322
5.Levaiová TerezaGlücková Romana-6-98-5 1323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Petrů Andrea11Glücková Romana11
Levaiová Tereza02Glücková Lenka20



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 11/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:KST HlukVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:SKST DěčínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:37:9145:145SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzalová ŠtěpánkaHampejsová Lucie577  3010
2.Malíková KláraKacálková Kristýna-78-8-9 1311
3.Malíková Klára
Vrzalová Štěpánka
 
 
Kacálková Kristýna
Ramešová Magdaléna
 
 
-964-6-72312
4.Vrzalová ŠtěpánkaKacálková Kristýna9-9-4-9 1313
5.Malíková KláraHampejsová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vrzalová Štěpánka11Hampejsová Lucie01
Malíková Klára01Kacálková Kristýna20



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 11/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
Kadlčáková Alena
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:6136:125TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slámová AndreaKrupová Soňa7-738 3110
2.Maurerová LucieDoležalová Markéta-8-3-8  0311
3.Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
Doležalová Markéta
Krupová Soňa
 
 
883  3021
4.Slámová AndreaDoležalová Markéta87-3-873231
5.Maurerová LucieKrupová Soňa         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slámová Andrea20Krupová Soňa01
Maurerová Lucie01Doležalová Markéta11



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev dorostenky Kolo: 11/1 Kategorie: DKY
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StařečVrchní
rozhodčí:
Kadlčáková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:33:993:130TJ Lomnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pražáková KateřinaKárová Klára-88-511-52301
2.Pražáková LucieJanků Karolina-6-310-11 1302
3.Pražáková Kateřina
Pražáková Lucie
 
 
Kárová Klára
Janků Karolina
 
 
-7-7-5  0303
4.Pražáková KateřinaJanků Karolina         
5.Pražáková LucieKárová Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pražáková Kateřina01Kárová Klára10
Pražáková Lucie01Janků Karolina10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy