Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 1/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Jindřichův Hradec 1930Vrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:938:99SKST Baník Havířov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fitl RadekKošťál Daniel-3-5-2  0301
2.Lahodný KryštofBrhel Štěpán-1-6-3  0302
3.Kovář DavidBača Jaroslav ml.-5-5-8  0303
4.Fitl RadekBrhel Štěpán         
5.Lahodný KryštofKošťál Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Fitl Radek01Košťál Daniel10
Lahodný Kryštof01Brhel Štěpán10
Kovář David01Bača Jaroslav ml.10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 1/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:Tatran HostinnéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:950:99Tatran Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora DavidSixta Vít-5-9-6  0301
2.Vintr JosefŠorm Luboš ml.-5-7-8  0302
3.Kysela FilipMatuška Petr ml.-3-1-6  0303
4.Sýkora DavidŠorm Luboš ml.         
5.Vintr JosefSixta Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Sýkora David01Sixta Vít10
Vintr Josef01Šorm Luboš ml.10
Kysela Filip01Matuška Petr ml.10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 1/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. BrodVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:2119:85HB Ostrov H. Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hitzger JakubNechyba Radim-9394 3110
2.Holub ŠťěpánJedlička Karel685  3020
3.Svoboda LukášKabelka Jakub11-998 3130
4.Hitzger JakubJedlička Karel         
5.Holub ŠťěpánNechyba Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hitzger Jakub10Nechyba Radim01
Holub Šťěpán10Jedlička Karel01
Svoboda Lukáš10Kabelka Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 1/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0103:55SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp MartinSevera Milan nejml.1395  3010
2.Podrazil VáclavĎulák Michal335  3020
3.Kopecký MichaelDoušek Tomáš359  3030
4.Šíp MartinĎulák Michal         
5.Podrazil VáclavSevera Milan nejml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šíp Martin10Severa Milan nejml.01
Podrazil Václav10Ďulák Michal01
Kopecký Michael10Doušek Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 1/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK ToužimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1106:57STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý MartinŠindelář František861  3010
2.Vesecký DavidKokeš Jan45-78 3120
3.Makara JakubVacura Ondřej653  3030
4.Černý MartinKokeš Jan         
5.Vesecký DavidŠindelář František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Černý Martin10Šindelář František01
Vesecký David10Kokeš Jan01
Makara Jakub10Vacura Ondřej01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 1/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec Vrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:Mazůrek Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:210:8174:173TJ Jiskra Heřmanův Městec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn DanČermák Bohuslav7912  3010
2.Wagner Max RichardRosu Robert Alexandru-9-7-11  0311
3.Jirout VojtěchŽmuda Petr474  3021
4.Wagner Robin MarkRosu Robert AlexandruŽ-79-6-4 1322
5.Wagner Max RichardČermák Bohuslav-8-4101383232

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Volhejn Dan10Čermák Bohuslav02
Wagner Max Richard11Rosu Robert Alexandru20
Jirout Vojtěch10Žmuda Petr01
Wagner Robin Mark01   
ŽK Rosu - úmyslný dotyk síťky



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 1/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Mazůrek Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:2111:85TJ Jiskra Strážnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek JindřichSigmund Michael67-35 3110
2.Orel EduardVranka Ondřej-9789 3120
3.Grabovský Jaroslav ml.Dalajka Daniel498  3030
4.Orel EduardSigmund Michael         
5.Morávek JindřichVranka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Morávek Jindřich10Sigmund Michael01
Orel Eduard10Vranka Ondřej01
Grabovský Jaroslav ml.10Dalajka Daniel01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 1/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Henžel Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Mazůrek Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:111:4154:109TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec VítBalvar Oliver245  3010
2.Lisztwan JanSlaný Martin10-127-6-72311
3.Vitásek DanielJanošec Jakub253  3021
4.Kadlec VítSlaný Martin9-778 3131
5.Lisztwan JanBalvar Oliver         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kadlec Vít20Balvar Oliver01
Lisztwan Jan01Slaný Martin11
Vitásek Daniel10Janošec Jakub01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy