Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 2/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran HostinnéVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:972:109SKST Baník Havířov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sixta VítKošťál Daniel-8-6-9  0301
2.Šorm Luboš ml.Brhel Štěpán-610-6-7 1302
3.Matuška Petr ml.Slaný Vojtěch-8-6-4  0303
4.Sixta VítBrhel Štěpán         
5.Šorm Luboš ml.Košťál Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Sixta Vít01Košťál Daniel10
Šorm Luboš ml.01Brhel Štěpán10
Matuška Petr ml.01Slaný Vojtěch10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 2/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H. BrodRozhodčí:Chovancová Marie
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1107:74SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp MartinHitzger Jakub467  3010
2.Podrazil VáclavHolub Šťěpán839  3020
3.Kopecký MichaelSvoboda Lukáš107-79 3130
4.Šíp MartinHolub Šťěpán         
5.Podrazil VáclavHitzger Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šíp Martin10Hitzger Jakub01
Podrazil Václav10Holub Šťěpán01
Kopecký Michael10Svoboda Lukáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 2/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec Vrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:Chovancová Marie
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:990:118STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirout VojtěchMakara Jakub8-11-10-6 1301
2.Volhejn DanČerný Martin-9-48-8 1302
3.Wagner Robin MarkŘeháček Jiří-7-6-7  0303
4.Jirout VojtěchČerný Martin         
5.Volhejn DanMakara Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Jirout Vojtěch01Makara Jakub10
Volhejn Dan01Černý Martin10
Wagner Robin Mark01Řeháček Jiří10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 2/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Chovancová Marie
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:34:9112:121TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek JindřichLisztwan Jan238  3010
2.Orel EduardKadlec Vít-7-6-9  0311
3.Grabovský Jaroslav ml.Rak Jonáš-7-11-5  0312
4.Morávek JindřichKadlec Vít-10-96-4 1313
5.Orel EduardLisztwan Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Morávek Jindřich11Lisztwan Jan01
Orel Eduard01Kadlec Vít20
Grabovský Jaroslav ml.01Rak Jonáš10
Ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy