Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 11/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:Jindřichův Hradec 1930Vrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:33:9108:132Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fitl RadekSýkora David-8-1299-102301
2.Lahodný KryštofVintr Josef-7-8-4  0302
3.Kovář DavidKysela Filip7-8-13-5 1303
4.Fitl RadekVintr Josef         
5.Lahodný KryštofSýkora David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Fitl Radek01Sýkora David10
Lahodný Kryštof01Vintr Josef10
Kovář David01Kysela Filip10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 11/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:2112:66KST Apollo Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička KarelSevera Milan nejml.-74-6563210
2.Nechyba RadimĎulák Michal557  3020
3.Kabelka JakubDoušek Tomáš390  3030
4.Jedlička KarelĎulák Michal         
5.Nechyba RadimSevera Milan nejml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Jedlička Karel10Severa Milan nejml.01
Nechyba Radim10Ďulák Michal01
Kabelka Jakub10Doušek Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 11/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK ToužimVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:50Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:33:1086:130SKST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kokeš JanČermák Bohuslav-5596 3110
2.Šindelář FrantišekRosu Robert Alexandru-8-2-2  0311
3.Vacura OndřejŽmuda Petr-5-9-5  0312
4.Kokeš JanRosu Robert Alexandru-6-7-4  0313
5.Šindelář FrantišekČermák Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kokeš Jan11Čermák Bohuslav01
Šindelář František01Rosu Robert Alexandru20
Vacura Ondřej01Žmuda Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žáci Kolo: 11/1 Kategorie: SZI
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 10:45 Začátek
utkání
10:50Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:110:3145:110KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund MichaelSlaný Martin-109-9-9 1301
2.Vranka OndřejPřeček Erik833  3011
3.Dalajka DanielOlejník Oliver996  3021
4.Vranka OndřejSlaný Martin14114  3031
5.Sigmund MichaelPřeček Erik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Sigmund Michael01Slaný Martin11
Vranka Ondřej20Přeček Erik01
Dalajka Daniel10Olejník Oliver01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy