Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žákyně Kolo: 1/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:34:9109:129SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kupčíková NelaKovaříčková Tereza-10-4-12  0301
2.Janků KarolinaKuchařová Elena756  3011
3.Janků Karolina
Kupčíková Nela
 
 
Kovaříčková Tereza
Kuchařová Elena
 
 
-76-11-9 1312
4.Kupčíková NelaKuchařová Elena-3-3-6  0313
5.Janků KarolinaKovaříčková Tereza-9-9   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kupčíková Nela02Kovaříčková Tereza10
Janků Karolina10Kuchařová Elena11



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žákyně Kolo: 1/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HumpolecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravský BerounRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1108:61TJ Jiskra Humpolec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rohová MichaelaMalinovská Johanka255  3010
2.Janů VeronikaGlücková Romana10-877 3120
3.Rohová Michaela
Janů Veronika
 
 
Malinovská Johanka
Glücková Romana
 
 
176  3030
4.Rohová MichaelaGlücková Romana         
5.Janů VeronikaMalinovská Johanka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rohová Michaela10Malinovská Johanka01
Janů Veronika10Glücková Romana01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žákyně Kolo: 1/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov Vrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:950:99AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžičková BarboraJaroňová Karolína-9-8-3  0301
2.Vobrubová ZuzanaJungwirthová Andrea-8-6-6  0302
3.Růžičková Barbora
Vobrubová Zuzana
 
 
Jaroňová Karolína
Jungwirthová Andrea
 
 
-3-2-5  0303
4.Růžičková BarboraJungwirthová Andrea         
5.Vobrubová ZuzanaJaroňová Karolína         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Růžičková Barbora01Jaroňová Karolína10
Vobrubová Zuzana01Jungwirthová Andrea10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žákyně Kolo: 1/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:47SKST Vlašim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláková Veronika ml.Jůzová Viktorie237  3010
2.Čížová TerezaJaramillo Věra682  3020
3.Holejšovská Anna
Čížová Tereza
 
 
Jaramillo Věra
Jůzová Viktorie
 
 
784  3030
4.Poláková Veronika ml.Jaramillo Věra         
5.Čížová TerezaJůzová Viktorie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Poláková Veronika ml.10Jůzová Viktorie01
Čížová Tereza10Jaramillo Věra01
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žákyně Kolo: 1/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠtítyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:926:99T.J. Sokol Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutná KláraJuchelková Lucie-1-1-1  0301
2.Fabiánková TerezaHolíková Kristýna-2-3-8  0302
3.Koutná Klára
Pospíšilová Pavla
 
 
Juchelková Lucie
Holíková Kristýna
 
 
-1-5-4  0303
4.Koutná KláraHolíková Kristýna         
5.Fabiánková TerezaJuchelková Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutná Klára01Juchelková Lucie10
Fabiánková Tereza01Holíková Kristýna10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev starší žákyně Kolo: 1/1 Kategorie: SZY
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:34:1099:130TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrů AndreaSlavíková Sára46-52 3110
2.Jarošová AnnaStraková Bára-5-7-4  0311
3.Petrů Andrea
Jarošová Anna
 
 
Slavíková Sára
Straková Bára
 
 
-6-4-6  0312
4.Petrů AndreaStraková Bára-4-36-11 1313
5.Jarošová AnnaSlavíková Sára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Petrů Andrea11Slavíková Sára01
Jarošová Anna01Straková Bára20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy