Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí n/L BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Chabařovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Ústí nad Labem, Nová 1432/5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15 TJ Chemička Ústí n/L B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karásek Jiří
Pospíšil Pavel
 
 
Šrom Petr
Kočí Antonín
 
 
     3110
2.Kovář Dušan
Duplinský Milan
 
 
Bohuslav František
Hrad Antonín
 
 
     3120
3.Pospíšil PavelŠrom Petr     0321
4.Kovář DušanBohuslav František     3031
5.Karásek JiříKočí Antonín     3041
6.Duplinský MilanHrad Antonín     3051
7.Kovář DušanŠrom Petr     3161
8.Karásek JiříBohuslav František     3071
9.Duplinský MilanKočí Antonín     3081
10.Pospíšil PavelHrad Antonín     2382
11.Karásek JiříŠrom Petr     3192
12.Duplinský MilanBohuslav František     30102
13.Pospíšil PavelKočí Antonín     30112
14.Kovář DušanHrad Antonín     30122
15.Duplinský MilanŠrom Petr     30132
16.Pospíšil PavelBohuslav František     13133
17.Kovář DušanKočí Antonín     31143
18.Karásek JiříHrad Antonín     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Pavel13Šrom Petr13
Kovář Dušan40Bohuslav František13
Karásek Jiří40Kočí Antonín04
Duplinský Milan40Hrad Antonín13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí n/L DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Brná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, budova Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:49 SK Brná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vytlačil Václav ml.
Rada Filip
 
 
Štross Pavel
Maleček Karel
 
 
     1301
2.
 
 
Hájek Petr
Běhounek Michal
 
 
WO    0302
3.Vytlačil Václav ml.Štross Pavel     0303
4.Rada FilipMaleček Karel     0304
5.Peštová EvaBěhounek Michal     3114
6.Hájek PetrWO    0315
7.Rada FilipŠtross Pavel     0316
8.Peštová EvaMaleček Karel     3226
9.Běhounek MichalWO    0327
10.Vytlačil Václav ml.Hájek Petr     2328
11.Peštová EvaŠtross Pavel     3238
12.Maleček KarelWO    0339
13.Vytlačil Václav ml.Běhounek Michal     03310
14.Rada FilipHájek Petr     03311
15.Štross PavelWO    03312
16.Vytlačil Václav ml.Maleček Karel     13313
17.Rada FilipBěhounek Michal     03314
18.Peštová EvaHájek Petr     32414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vytlačil Václav ml.04Štross Pavel21
Rada Filip04Maleček Karel21
Peštová Eva40Běhounek Michal21
   Hájek Petr21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Brná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pikron BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KOJETICKÁ 1654/9, 40003 ÚSTÍ NAD LABEM-STŘEKOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31 SK Brná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčil Josef
Gromus Michael
 
 
Mareček Michal
Mergl Milan
 
 
     1301
2.Vinh Nguyen
Machač Josef
 
 
Kronbauer Marek
Daněk Miroslav
 
 
     3011
3.Janda StanislavMareček Michal     0312
4.Gromus MichaelKronbauer Marek     3222
5.Vinh NguyenMergl Milan     3232
6.Machač JosefDaněk Miroslav     3142
7.Gromus MichaelMareček Michal     3052
8.Vinh NguyenKronbauer Marek     3162
9.Machač JosefMergl Milan     3072
10.Janda StanislavDaněk Miroslav     1373
11.Vinh NguyenMareček Michal     1374
12.Machač JosefKronbauer Marek     3084
13.Janda StanislavMergl Milan     3194
14.Gromus MichaelDaněk Miroslav     2395
15.Machač JosefMareček MichalWO    0396
16.Janda StanislavKronbauer Marek     32106
17.Gromus MichaelMergl Milan     31116
18.Vinh NguyenDaněk Miroslav     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janda Stanislav22Mareček Michal21
Gromus Michael31Kronbauer Marek04
Vinh Nguyen22Mergl Milan04
Machač Josef30Daněk Miroslav31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dolní ZálezlyBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:30 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Jiří
Plutnar Jaroslav
 
 
Říha Jaroslav
Kovář Pavel
 
 
     3210
2.Konrád Miroslav
Konrád Josef
 
 
Rutar Jiří st.
Laskoš Radek
 
 
     1311
3.Plutnar JaroslavŘíha Jaroslav     3121
4.Konrád JosefKovář Pavel     3131
5.Konrád MiroslavHrnčíř Jaroslav     3241
6.Novák JiříLaskoš Radek     3151
7.Konrád JosefŘíha Jaroslav     3161
8.Konrád MiroslavKovář Pavel     3171
9.Novák JiříHrnčíř Jaroslav     3081
10.Plutnar JaroslavLaskoš Radek     3191
11.Konrád MiroslavRutar Jiří st.     30101
12.Novák JiříKovář Pavel     31111
13.Plutnar JaroslavHrnčíř Jaroslav     31121
14.Konrád JosefLaskoš Radek     03122
15.Novák JiříRutar Jiří st.WO    03123
16.Plutnar JaroslavKovář PavelWO    03124
17.Konrád JosefHrnčíř JaroslavWO    03125
18.Konrád MiroslavLaskoš RadekWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plutnar Jaroslav30Říha Jaroslav02
Konrád Josef21Kovář Pavel03
Konrád Miroslav30Hrnčíř Jaroslav03
Novák Jiří30Laskoš Radek12
   Rutar Jiří st.01
WO04WO40

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy