Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí n/L CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dolní ZálezlyBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, budova Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:33 SKP Sever Ústí n/L C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běhounek Marcel
Vašinová Karina
 
 
Kovář Pavel
Říha Jaroslav
 
 
     3110
2.Vašina Václav
Malý Štěpán
 
 
Laskoš Radek
Hrnčíř Jaroslav
 
 
     3020
3.Běhounek MarcelKovář Pavel     3230
4.Vašina VáclavŘíha Jaroslav     0331
5.Malý ŠtěpánLaskoš Radek     0332
6.Vašinová KarinaHrnčíř Jaroslav     2333
7.Vašina VáclavKovář Pavel     1334
8.Malý ŠtěpánŘíha Jaroslav     3244
9.Vašinová KarinaLaskoš Radek     3254
10.Běhounek MarcelHrnčíř Jaroslav     3164
11.Malý ŠtěpánKovář Pavel     2365
12.Vašinová KarinaŘíha Jaroslav     3075
13.Běhounek MarcelLaskoš Radek     2376
14.Vašina VáclavHrnčíř Jaroslav     0377
15.Vašinová KarinaKovář Pavel     3087
16.Běhounek MarcelŘíha Jaroslav     3097
17.Vašina VáclavLaskoš Radek     32107
18.Malý ŠtěpánHrnčíř Jaroslav     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Běhounek Marcel31Kovář Pavel22
Vašina Václav13Říha Jaroslav13
Malý Štěpán22Laskoš Radek22
Vašinová Karina31Hrnčíř Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pikron BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí n/L ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KOJETICKÁ 1654/9, 40003 ÚSTÍ NAD LABEM-STŘEKOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:27 TJ Pikron B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareček Michal
Mergl Milan
 
 
Englic Martin
Moravec Jaroslav
 
 
     3010
2.Kronbauer Marek
Güttner Roman
 
 
Prchal Ladislav
Holub Jan
 
 
     1311
3.Mareček MichalPrchal Ladislav     3121
4.Kronbauer MarekHolub Jan     0322
5.Mergl MilanMoravec Jaroslav     3232
6.Güttner RomanEnglic Martin     3042
7.Kronbauer MarekPrchal Ladislav     3252
8.Mergl MilanHolub Jan     3162
9.Güttner RomanMoravec Jaroslav     2363
10.Mareček MichalEnglic Martin     3173
11.Mergl MilanPrchal Ladislav     2374
12.Güttner RomanHolub Jan     0375
13.Mareček MichalMoravec Jaroslav     3085
14.Kronbauer MarekEnglic Martin     3095
15.Güttner RomanPrchal Ladislav     31105
16.Mareček MichalHolub Jan     32115
17.Kronbauer MarekMoravec Jaroslav     32125
18.Mergl MilanEnglic Martin     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareček Michal40Prchal Ladislav13
Kronbauer Marek31Holub Jan22
Mergl Milan31Moravec Jaroslav13
Güttner Roman22Englic Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Chabařovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí n/L DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKP Sever ÚL DRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39 SKP Sever Ústí n/L D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrom Petr
Kočí Antonín
 
 
Vytlačil Václav ml.
Rada Filip
 
 
     2301
2.Bohuslav František
Smrž Zdeněk
 
 
Smetana Václav
Peštová Eva
 
 
     1302
3.Šrom PetrRada Filip     3112
4.Bohuslav FrantišekPeštová Eva     1313
5.Kočí AntonínVytlačil Václav ml.     3223
6.Smrž ZdeněkSmetana Václav     1324
7.Bohuslav FrantišekRada Filip     3234
8.Kočí AntonínPeštová Eva     0335
9.Smrž ZdeněkVytlačil Václav ml.     1336
10.Šrom PetrSmetana Václav     3046
11.Kočí AntonínRada Filip     3056
12.Smrž ZdeněkPeštová Eva     0357
13.Šrom PetrVytlačil Václav ml.     1358
14.Bohuslav FrantišekSmetana Václav     0359
15.Smrž ZdeněkRada Filip     13510
16.Šrom PetrPeštová Eva     30610
17.Bohuslav FrantišekVytlačil Václav ml.     31710
18.Kočí AntonínSmetana Václav     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šrom Petr31Rada Filip13
Bohuslav František22Peštová Eva31
Kočí Antonín22Vytlačil Václav ml.22
Smrž Zdeněk04Smetana Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí n/L BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Rudé armády 26, Dolní ZálezlyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13 TJ Dolní Zálezly A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Petr
Riedel Pavel
 
 
Pospíšil Pavel
Kovář Dušan
 
 
     3010
2.Rutar Jiří ml.
Hladký Miroslav
 
 
Barták Tomáš
Karásek Jiří
 
 
     1311
3.Rutar Jiří ml.Kovář Dušan     3021
4.Hladký MiroslavPospíšil Pavel     3131
5.Riedel PavelKarásek Jiří     3141
6.Kopal PetrBarták Tomáš     3051
7.Hladký MiroslavKovář Dušan     3061
8.Riedel PavelPospíšil Pavel     3171
9.Kopal PetrKarásek Jiří     3081
10.Rutar Jiří ml.Barták Tomáš     3091
11.Riedel PavelKovář Dušan     31101
12.Kopal PetrPospíšil Pavel     30111
13.Rutar Jiří ml.Karásek Jiří     31121
14.Hladký MiroslavBarták Tomáš     32131
15.Kopal PetrKovář Dušan     30141
16.Rutar Jiří ml.Pospíšil Pavel     30151
17.Hladký MiroslavKarásek Jiří     13152
18.Riedel PavelBarták Tomáš     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rutar Jiří ml.40Kovář Dušan04
Hladký Miroslav31Pospíšil Pavel04
Riedel Pavel40Karásek Jiří13
Kopal Petr40Barták Tomáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy