Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pikron CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07 (Pekárna INPEKO - 2.NP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:20 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řízek Marek
Kacerovský Pavel ml.
 
 
Hrubeš Milan
Nitka Zdeněk
 
 
     3110
2.Konrád Miroslav
Konrád Josef
 
 
Cimpl Miroslav
Daněk Miroslav
 
 
     3020
3.Konrád MiroslavDaněk Miroslav     3030
4.Řízek MarekCimpl Miroslav     1331
5.Konrád JosefHrubeš Milan     3241
6.Šimpach JosefNitka Zdeněk     3051
7.Řízek MarekDaněk Miroslav     1352
8.Konrád JosefCimpl Miroslav     3162
9.Šimpach JosefHrubeš Milan     3072
10.Konrád MiroslavNitka Zdeněk     3082
11.Konrád JosefDaněk Miroslav     2383
12.Kacerovský Pavel ml.Cimpl Miroslav     3193
13.Konrád MiroslavHrubeš Milan     30103
14.Řízek MarekNitka Zdeněk     30113
15.Kacerovský Pavel ml.Daněk Miroslav     13114
16.Konrád MiroslavCimpl Miroslav     30124
17.Řízek MarekHrubeš Milan     03125
18.Konrád JosefNitka Zdeněk     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konrád Miroslav40Daněk Miroslav31
Řízek Marek13Cimpl Miroslav13
Konrád Josef31Hrubeš Milan13
Šimpach Josef20Nitka Zdeněk04
Kacerovský Pavel ml.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí n/L ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Rudé armády 26, Dolní ZálezlyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:26 TJ Dolní Zálezly C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krampera Stanislav
Košner Jan
 
 
Wallach Jindřich
Pavlík Václav
 
 
     3210
2.Růžička Milan
Zíka Tomáš
 
 
Nauš Marek
Kocábek Pavel
 
 
     3020
3.Růžička MilanWallach Jindřich     3030
4.Košner JanPavlík Václav     1331
5.Zíka TomášNauš Marek     3141
6.Mandovec VáclavKocábek Pavel     3051
7.Košner JanWallach Jindřich     0352
8.Zíka TomášPavlík Václav     0353
9.Mandovec VáclavNauš Marek     3163
10.Růžička MilanKocábek Pavel     3073
11.Zíka TomášWallach Jindřich     0374
12.Krušina VladimírPavlík Václav     0375
13.Růžička MilanNauš Marek     3085
14.Košner JanKocábek Pavel     3095
15.Krušina VladimírWallach Jindřich     1396
16.Růžička MilanPavlík VáclavWO    30106
17.Košner JanNauš Marek     13107
18.Zíka TomášKocábek Pavel     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Milan30Wallach Jindřich31
Košner Jan13Pavlík Václav30
Zíka Tomáš22Nauš Marek13
Mandovec Václav20Kocábek Pavel04
Krušina Vladimír02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí n/L BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Brná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:20 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:31 SK Brná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mráz Jaroslav
Kozma Josef
 
 
Kalabisová Danuše
Traksl Tomáš
 
 
     3010
2.Linka Vladislav
Mach Zbyněk
 
 
Běhounek Michal
 
 
WO    3020
3.Mráz JaroslavKalabisová Danuše     0321
4.Linka VladislavTraksl Tomáš     3131
5.Kozma JosefBěhounek Michal     0332
6.Páral RostislavWO    3042
7.Linka VladislavKalabisová Danuše     1343
8.Kozma JosefTraksl Tomáš     2344
9.Páral RostislavBěhounek Michal     0345
10.Mráz JaroslavWO    3055
11.Mach ZbyněkKalabisová Danuše     0356
12.Páral RostislavTraksl Tomáš     2357
13.Mráz JaroslavBěhounek Michal     2358
14.Linka VladislavWO    3068
15.Páral RostislavKalabisová Danuše     1369
16.Mráz JaroslavTraksl Tomáš     3079
17.Linka VladislavBěhounek Michal     03710
18.Mach ZbyněkWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mráz Jaroslav12Kalabisová Danuše40
Linka Vladislav12Traksl Tomáš22
Kozma Josef02Běhounek Michal40
Páral Rostislav03   
Mach Zbyněk01   
WO50WO05

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy