Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice BVrchní
rozhodčí:
Brand Roman st.
HOSTUJÍCÍ:Baník Vysoká Pec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28655:611TJ Sokol Spořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Zbyněk
Procházka Oldřich
 
 
Sadílek Stanislav
Wojtowicz Marek
 
 
78-10-10-72301
2.Svoboda Petr
Šafář František
 
 
Kršek Stanislav
Galo Luboš
 
 
945  3011
3.Svoboda ZbyněkSadílek Stanislav75-7-953221
4.Svoboda PetrWojtowicz Marek7910  3031
5.Procházka OldřichKršek Stanislav5-4-8-9 1332
6.Šafář FrantišekGalo Luboš7-8-4-12 1333
7.Svoboda PetrSadílek Stanislav745  3043
8.Procházka OldřichWojtowicz Marek112-63 3153
9.Šafář FrantišekKršek Stanislav-3-3-9  0354
10.Svoboda ZbyněkGalo Luboš1029  3064
11.Procházka OldřichSadílek Stanislav97-6-753274
12.Šafář FrantišekWojtowicz Marek86-6-5-42375
13.Svoboda ZbyněkKršek Stanislav-2-4-6  0376
14.Svoboda PetrGalo Luboš645  3086
15.Šafář FrantišekSadílek Stanislav12-7118 3196
16.Svoboda ZbyněkWojtowicz Marek81016  30106
17.Svoboda PetrKršek Stanislav8-9-97-623107
18.Procházka OldřichGalo Luboš99-79 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Zbyněk31Sadílek Stanislav04
Svoboda Petr31Wojtowicz Marek13
Procházka Oldřich31Kršek Stanislav40
Šafář František13Galo Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VTŽ Chomutov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Březenecká DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní dům ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:35753:703nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Starý Ladislav
Vohradník Miloš
 
 
Hurník Vladimír
Pail Jáchym
 
 
8-104-10-92301
2.Mikeska Radek
Martykiewiecz Dušan
 
 
Klíma Karel
Štěpán Petr
 
 
887  3011
3.Starý LadislavPail Jáchym-68-107-82312
4.Vohradník MilošHurník Vladimír-10-1011-8 1313
5.Mikeska RadekŠtěpán Petr610-108 3123
6.Martykiewiecz DušanKlíma Karel789  3033
7.Vohradník MilošPail Jáchym-5-914-5 1334
8.Mikeska RadekHurník Vladimír-114-59-112335
9.Martykiewiecz DušanŠtěpán Petr11-963 3145
10.Starý LadislavKlíma Karel-7-85353255
11.Mikeska RadekPail Jáchym-115-88-72356
12.Martykiewiecz DušanHurník Vladimír9-5-7-5 1357
13.Starý LadislavŠtěpán Petr-8-69533267
14.Vohradník MilošKlíma Karel-115-11-7 1368
15.Martykiewiecz DušanPail Jáchym-8612-4-102369
16.Starý LadislavHurník Vladimír7910  3079
17.Vohradník MilošŠtěpán Petr-61358 3189
18.Mikeska RadekSojka Theodor5-967 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Starý Ladislav31Pail Jáchym40
Vohradník Miloš13Hurník Vladimír31
Mikeska Radek22Štěpán Petr04
Martykiewiecz Dušan22Klíma Karel12
   Sojka Theodor01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SLOVAN VejprtyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klášterec nad Ohří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion SlovanuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:02Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20656:485TJ SLOVAN Vejprty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budjač René
Súkeník Jozef
 
 
Ujváry Miroslav
Ujváry Adam
 
 
274  3010
2.Kratochvíl Petr
Skala Antonín
 
 
Hlaváč Jiří
Hlaváč Vít
 
 
7-757 3120
3.Skala AntonínHlaváč Jiří-89-6873230
4.Kratochvíl PetrHlaváč Vít487  3040
5.Súkeník JozefUjváry Miroslav-8968 3150
6.Budjač RenéUjváry Adam643  3060
7.Kratochvíl PetrHlaváč Jiří-88911 3170
8.Súkeník JozefHlaváč Vít-8-4-6  0371
9.Budjač RenéUjváry Miroslav-7824 3181
10.Skala AntonínUjváry Adam622  3091
11.Súkeník JozefHlaváč Jiří-5-9-6  0392
12.Budjač RenéHlaváč Vít68-6-8-122393
13.Skala AntonínUjváry Miroslav868  30103
14.Kounovský DavidUjváry Adam761  30113
15.Budjač RenéHlaváč Jiří-997-10-1023114
16.Skala AntonínHlaváč Vít-997-2932124
17.Kounovský DavidUjváry MiroslavWO    30134
18.Súkeník JozefUjváry Adam321  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skala Antonín40Hlaváč Jiří22
Kratochvíl Petr20Hlaváč Vít22
Súkeník Jozef22Ujváry Miroslav03
Budjač René22Ujváry Adam04
Kounovský David10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klášterec nad Ohří CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Strupčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:40668:680SK Strupčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Miroslav
Hlaváč František
 
 
Nemazal Zdeněk ml.
Nemazal Zdeněk st.
 
 
-4-76973210
2.Šimek Libor
Bigar Jan
 
 
Boukal Ondřej
Mouřenec Jan
 
 
92-13-773220
3.Homolka MiroslavNemazal Zdeněk ml.49-10-193230
4.Hlaváč FrantišekNemazal Zdeněk st.-6-57-7 1331
5.Šimek LiborBoukal Ondřej-5-7-7  0332
6.Bigar JanMouřenec Jan753  3042
7.Hlaváč FrantišekNemazal Zdeněk ml.6-10-11-6 1343
8.Šimek LiborNemazal Zdeněk st.-85-78-32344
9.Bigar JanBoukal Ondřej-78-4-8 1345
10.Homolka MiroslavMouřenec Jan733  3055
11.Šimek LiborNemazal Zdeněk ml.-106-54-92356
12.Bigar JanNemazal Zdeněk st.10-6-10-9 1357
13.Homolka MiroslavBoukal Ondřej-9-97-6 1358
14.Hlaváč FrantišekMouřenec Jan6-756 3168
15.Bigar JanNemazal Zdeněk ml.-7-1-5  0369
16.Homolka MiroslavNemazal Zdeněk st.7-11129 3179
17.Hlaváč FrantišekBoukal Ondřej-57-63-323710
18.Šimek LiborMouřenec Jan10-75-10632810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Homolka Miroslav31Nemazal Zdeněk ml.31
Hlaváč František13Nemazal Zdeněk st.31
Šimek Libor13Boukal Ondřej40
Bigar Jan13Mouřenec Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Březenecká CVrchní
rozhodčí:
Tichý Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20654:517Baník Březenecká C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Kratochvíl Jiří
 
 
Jiroušek Miroslav
Merxbauer Martin
 
 
886  3010
2.Brůha Oldřich
Apko Libor
 
 
Kočvara Ivan
Žilka Filip
 
 
-9669 3120
3.Tichý JiříJiroušek Miroslav9-945 3130
4.Brůha OldřichMerxbauer Martin759  3040
5.Apko LiborKočvara Ivan-3-8-9  0341
6.Kratochvíl JiříŽilka Filip555  3051
7.Brůha OldřichJiroušek Miroslav864  3061
8.Žižka KarelMerxbauer Martin-77107 3171
9.Kratochvíl JiříKočvara Ivan65-95 3181
10.Tichý JiříŽilka Filip996  3091
11.Žižka KarelJiroušek Miroslav-96-6-10 1392
12.Kratochvíl JiříMerxbauer Martin735  30102
13.Tichý JiříKočvara Ivan9-8-88-1023103
14.Brůha OldřichŽilka Filip795  30113
15.Kratochvíl JiříJiroušek Miroslav-9105-3832123
16.Tichý JiříMerxbauer Martin114-12-8132133
17.Brůha OldřichKočvara Ivan-4-8-6  03134
18.Žižka KarelŽilka Filip933  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tichý Jiří31Jiroušek Miroslav13
Brůha Oldřich31Merxbauer Martin04
Apko Libor01Kočvara Ivan31
Kratochvíl Jiří40Žilka Filip04
Žižka Karel21   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy