Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Vysoká Pec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Březenecká ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec u Wojty,Pod Věží 35,431 59 Vysoká PecRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:6636:334Baník Vysoká Pec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wojtowicz Marek
Vaverka Miroslav
 
 
Runt Tomáš
Zhaxybekov Arsen
 
 
646  3010
2.Kršek Stanislav
Galo Luboš
 
 
Tlustý Adam
Tlustý Jiří
 
 
647  3020
3.Wojtowicz MarekRunt Tomáš1154  3030
4.Vaverka MiroslavZhaxybekov Arsen1011-813 3140
5.Galo LubošTlustý Adam543  3050
6.Kršek StanislavTlustý Jiří133  3060
7.Vaverka MiroslavRunt Tomáš-10-105-4 1361
8.Galo LubošZhaxybekov Arsen7-6-12463271
9.Kršek StanislavTlustý Adam464  3081
10.Wojtowicz MarekTlustý Jiří614  3091
11.Galo LubošRunt Tomáš8124  30101
12.Kršek StanislavZhaxybekov Arsen6114  30111
13.Wojtowicz MarekTlustý Adam338  30121
14.Vaverka MiroslavTlustý Jiří332  30131
15.Kršek StanislavRunt Tomáš246  30141
16.Wojtowicz MarekZhaxybekov Arsen184  30151
17.Vaverka MiroslavTlustý Adam644  30161
18.Galo LubošTlustý Jiří211  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wojtowicz Marek40Runt Tomáš13
Vaverka Miroslav31Zhaxybekov Arsen04
Galo Luboš40Tlustý Adam04
Kršek Stanislav40Tlustý Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST KadaňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42606:669KST Kadaň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Ivan
Merxbauer Martin
 
 
Vaško Zdeněk
Šabík Kamil
 
 
-118-9443210
2.Majoroš Alexandr
Judák Jiří
 
 
Otruba Marek
Bartl Michal
 
 
-5-610-12 1311
3.Majoroš AlexandrVaško Zdeněk-610313 3121
4.Judák JiříŠabík Kamil9107  3031
5.Merxbauer MartinOtruba Marek-5-10-7  0332
6.Kočvara IvanBartl Michal-37-7-8 1333
7.Judák JiříVaško Zdeněk-9-8-9  0334
8.Merxbauer MartinŠabík Kamil7-597 3144
9.Kočvara IvanOtruba Marek-9-9-11  0345
10.Majoroš AlexandrBartl Michal-9-6-7  0346
11.Merxbauer MartinVaško Zdeněk-55-89-62347
12.Kočvara IvanŠabík Kamil6-10-10-8 1348
13.Majoroš AlexandrOtruba Marek-4812-9-82349
14.Judák JiříBartl Michal-8-1-8  03410
15.Kočvara IvanVaško Zdeněk665  30510
16.Majoroš AlexandrŠabík Kamil-9-9-8  03511
17.Judák JiříOtruba Marek-7-4109432611
18.Merxbauer MartinBartl Michal-79-6-3 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Majoroš Alexandr13Vaško Zdeněk22
Judák Jiří22Šabík Kamil22
Merxbauer Martin13Otruba Marek31
Kočvara Ivan13Bartl Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Březenecká DVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TJ SLOVAN VejprtyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33685:684Baník Březenecká D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pail Jáchym
Šmíd Jiří
 
 
Kratochvíl Petr
Čajan Antonín
 
 
88-116 3110
2.Hurník Vladimír
Klíma Karel
 
 
Súkeník Jozef
Budjač René
 
 
-57-5-5 1311
3.Šmíd JiříSkala Antonín-811-104-72312
4.Hurník VladimírSúkeník Jozef-8-5-2  0313
5.Štěpán PetrKratochvíl Petr7-588 3123
6.Pail JáchymBudjač René778  3033
7.Hurník VladimírSkala Antonín-119-89103243
8.Štěpán PetrSúkeník Jozef-814-55-82344
9.Pail JáchymKratochvíl Petr-118-59103254
10.Šmíd JiříBudjač René8-698 3164
11.Klíma KarelSkala Antonín89-9-7-72365
12.Pail JáchymSúkeník Jozef834  3075
13.Šmíd JiříKratochvíl Petr8-9-9-9 1376
14.Hurník VladimírBudjač René-5-4-5  0377
15.Pail JáchymSkala Antonín810-169 3187
16.Šmíd JiříSúkeník Jozef-8977 3197
17.Hurník VladimírKratochvíl Petr5124  30107
18.Klíma KarelBudjač René-10-47-8 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmíd Jiří22Skala Antonín22
Hurník Vladimír22Súkeník Jozef22
Štěpán Petr11Kratochvíl Petr13
Pail Jáchym40Budjač René22
Klíma Karel02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy