Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VTŽ Chomutov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Vysoká Pec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní dům ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:21633:510VTŽ Chomutov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejcovský Antonín
Martykiewiecz Dušan
 
 
Galo Luboš
Kršek Stanislav
 
 
63-69 3110
2.Starý Ladislav
Mikeska Radek
 
 
Sadílek Stanislav
Wojtowicz Marek
 
 
479  3020
3.Strejcovský AntonínGalo Luboš975  3030
4.Starý LadislavKršek Stanislav-8-8-7  0331
5.Mikeska RadekSadílek Stanislav789  3041
6.Martykiewiecz DušanWojtowicz Marek334  3051
7.Starý LadislavGalo Luboš34-89 3161
8.Mikeska RadekKršek Stanislav-8-9-8  0362
9.Martykiewiecz DušanSadílek Stanislav378  3072
10.Jelínek Jan ml.Wojtowicz Marek14-95-4-62373
11.Mikeska RadekGalo Luboš13129  3083
12.Martykiewiecz DušanKršek Stanislav97-46 3193
13.Jelínek Jan ml.Sadílek Stanislav-10-9-8  0394
14.Starý LadislavWojtowicz Marek410-106 31104
15.Martykiewiecz DušanGalo Luboš355  30114
16.Jelínek Jan ml.Kršek Stanislav9-6-97832124
17.Starý LadislavSadílek Stanislav-7-74-7 13125
18.Mikeska RadekWojtowicz Marek734  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strejcovský Antonín10Galo Luboš04
Starý Ladislav22Kršek Stanislav22
Mikeska Radek31Sadílek Stanislav22
Martykiewiecz Dušan40Wojtowicz Marek13
Jelínek Jan ml.12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SLOVAN VejprtyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion SlovanuRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:02Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:22648:572TJ SLOVAN Vejprty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Petr
Skala Antonín
 
 
Svoboda Zbyněk
Magna Stanislav
 
 
868  3010
2.Budjač René
Súkeník Jozef
 
 
Procházka Oldřich
Novák Antonín
 
 
-8-87-9 1311
3.Skala AntonínSvoboda Zbyněk-5-9-9  0312
4.Kratochvíl PetrMagna Stanislav-5299 3122
5.Súkeník JozefProcházka Oldřich12-6109 3132
6.Budjač RenéNovák Antonín4710  3042
7.Kratochvíl PetrSvoboda Zbyněk8-10-810-72343
8.Súkeník JozefMagna Stanislav4-7138 3153
9.Budjač RenéProcházka Oldřich688  3063
10.Skala AntonínNovák Antonín10-78-993273
11.Súkeník JozefSvoboda Zbyněk965  3083
12.Budjač RenéMagna Stanislav828  3093
13.Skala AntonínProcházka Oldřich-14-5-9  0394
14.Kratochvíl PetrNovák Antonín656  30104
15.Budjač RenéSvoboda Zbyněk51013  30114
16.Skala AntonínMagna Stanislav31112  30124
17.Kounovský DavidProcházka Oldřich-4-8-6  03125
18.Súkeník JozefNovák Antonín-95-271032135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skala Antonín22Svoboda Zbyněk22
Kratochvíl Petr21Magna Stanislav04
Súkeník Jozef40Procházka Oldřich22
Budjač René40Novák Antonín04
Kounovský David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Klášterec nad Ohří CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Březenecká DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:34548:585nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváč František
Homolka Miroslav
 
 
Pail Jáchym
Hurník Vladimír
 
 
-8810-983210
2.Bigar Jan
Studnička Petr
 
 
Sojka Theodor
Klíma Karel
 
 
8-8-6-6 1311
3.Hlaváč FrantišekPail Jáchym-4-6-8  0312
4.Bigar JanHurník Vladimír-7-3-8  0313
5.Studnička PetrKlíma Karel-3-4-6  0314
6.Homolka MiroslavSojka Theodor5511  3024
7.Bigar JanPail Jáchym-6-8-9  0325
8.Studnička PetrHurník Vladimír-8-5-4  0326
9.Homolka MiroslavKlíma Karel463  3036
10.Hlaváč FrantišekSojka Theodor896  3046
11.Studnička PetrPail Jáchym-5-6-7  0347
12.Homolka MiroslavHurník Vladimír10910  3057
13.Hlaváč FrantišekKlíma Karel510-84 3167
14.Bigar JanSojka Theodor-131063 3177
15.Homolka MiroslavPail Jáchym68-4-893287
16.Hlaváč FrantišekHurník Vladimír64-67 3197
17.Bigar JanKlíma Karel-4-5-8  0398
18.Studnička PetrSojka Theodor-99-7-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváč František31Pail Jáchym31
Bigar Jan13Hurník Vladimír22
Studnička Petr04Klíma Karel22
Homolka Miroslav40Sojka Theodor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Březenecká CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klášterec nad Ohří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3623:260Baník Březenecká C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Kratochvíl Jiří
 
 
Pavlů Karel
Patřičný Tomáš
 
 
685  3010
2.Brůha Oldřich
Žižka Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Tichý JiříPavlů Karel9-974 3130
4.Brůha OldřichPatřičný Tomáš548  3040
5.Kratochvíl JiříUjváry Adam235  3050
6.Žižka KarelWO    3060
7.Brůha OldřichPavlů Karel769  3070
8.Kratochvíl JiříPatřičný Tomáš627  3080
9.Žižka KarelUjváry Adam645  3090
10.Tichý JiříWO    30100
11.Kratochvíl JiříPavlů Karel958  30110
12.Žižka KarelPatřičný Tomáš668  30120
13.Tichý JiříUjváry Adam564  30130
14.Brůha OldřichWO    30140
15.Žižka KarelPavlů Karel-9107-10632150
16.Tichý JiříPatřičný Tomáš757  30160
17.Brůha OldřichUjváry Adam342  30170
18.Kratochvíl JiříWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tichý Jiří30Pavlů Karel04
Brůha Oldřich30Patřičný Tomáš04
Kratochvíl Jiří30Ujváry Adam04
Žižka Karel30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST KadaňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Strupčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Kadaň, 5. května 620Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:12610:368KST Kadaň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartl Michal
Otruba Marek
 
 
Pavlišová Viktorija st.
Flach Tomáš
 
 
263  3010
2.Šabík Kamil
Vašíček Radek
 
 
Boukal Ondřej
Mouřenec Jan
 
 
1073  3020
3.Bartl MichalBoukal Ondřej763  3030
4.Otruba MarekMouřenec Jan466  3040
5.Šabík KamilPavlišová Viktorija st.714  3050
6.Vašíček RadekFlach Tomáš89-4-8-32351
7.Otruba MarekBoukal Ondřej955  3061
8.Šabík KamilMouřenec Jan222  3071
9.Vašíček RadekPavlišová Viktorija st.766  3081
10.Bartl MichalFlach Tomáš313  3091
11.Šabík KamilBoukal Ondřej-98-58-92392
12.Vašíček RadekMouřenec Jan57-5-7-72393
13.Bartl MichalPavlišová Viktorija st.123  30103
14.Otruba MarekFlach Tomáš435  30113
15.Vašíček RadekBoukal Ondřej9-3-7-3 13114
16.Bartl MichalMouřenec Jan435  30124
17.Otruba MarekPavlišová Viktorija st.272  30134
18.Šabík KamilFlach Tomáš645  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartl Michal40Boukal Ondřej22
Otruba Marek40Mouřenec Jan13
Šabík Kamil31Pavlišová Viktorija st.04
Vašíček Radek13Flach Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Březenecká EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:49476:649KST Jirkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sučík David
Zhaxybekov Arsen
 
 
Hroza Rostislav
Žilka Filip
 
 
-8-3-5  0301
2.Tlustý Adam
Runt Tomáš
 
 
Kočvara Ivan
Merxbauer Martin
 
 
-5-7-9  0302
3.Sučík DavidHroza Rostislav10-9-4-6 1303
4.Zhaxybekov ArsenŽilka Filip-8-78-10 1304
5.Tlustý AdamKočvara Ivan-11-6-5  0305
6.Runt TomášMerxbauer Martin-7-8-5  0306
7.Zhaxybekov ArsenHroza Rostislav9-6-810-92307
8.Tlustý AdamŽilka Filip-10-7-9  0308
9.Runt TomášKočvara Ivan-6-8-3  0309
10.Sučík DavidMerxbauer Martin4-1126 3119
11.Tlustý AdamHroza Rostislav9-6-3-5 13110
12.Runt Tomᚎilka Filip-2-5-14  03111
13.Sučík DavidKočvara Ivan1257  30211
14.Zhaxybekov ArsenMerxbauer Martin-85-1-2 13212
15.Runt TomášHroza Rostislav10-1-6-7 13213
16.Sučík DavidŽilka Filip-10-10-9  03214
17.Zhaxybekov ArsenKočvara Ivan-8-7-6  03215
18.Tlustý AdamMerxbauer Martin-2-8-7  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sučík David22Hroza Rostislav40
Zhaxybekov Arsen04Žilka Filip40
Tlustý Adam04Kočvara Ivan31
Runt Tomáš04Merxbauer Martin31

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy