Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice CVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:VTŽ Chomutov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 49, Sál OÚ nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:25708:577KST Libědice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Szetei Ladislav
Molnár Jiří
 
 
Bajer Josef
Bíma Miroslav
 
 
877  3010
2.Šablatůra Kolman
Zuzák Miroslav
 
 
Kára Jan
Kárová Hana
 
 
1065  3020
3.Zuzák MiroslavBajer Josef-98-11-4 1321
4.Molnár JiříBíma Miroslav388  3031
5.Szetei LadislavKára Jan5-915 3141
6.Šablatůra KolmanKárová Hana9710  3051
7.Molnár JiříBajer Josef681  3061
8.Szetei LadislavBíma Miroslav34-59 3171
9.Šablatůra KolmanKára Jan-810-11-8 1372
10.Zuzák MiroslavKárová Hana188  3082
11.Szetei LadislavBajer Josef5-6-128-112383
12.Šablatůra KolmanBíma Miroslav656  3093
13.Zuzák MiroslavKára Jan-9-8-5  0394
14.Molnár JiříKárová Hana8-98-9-92395
15.Šablatůra KolmanBajer Josef-8-569532105
16.Zuzák MiroslavBíma Miroslav62-107 31115
17.Molnár JiříKára Jan-105-157632125
18.Szetei LadislavKárová Hana-9119-9-1023126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zuzák Miroslav22Bajer Josef22
Molnár Jiří31Bíma Miroslav04
Szetei Ladislav22Kára Jan22
Šablatůra Kolman31Kárová Hana22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Strupčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VTŽ Chomutov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Strupčice, Tělocvična ZŠ StrupčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:175:51306:604VTŽ Chomutov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čmejla Daniel
Beran Martin
 
 
Jelínek Jan st.
Pekár Matyáš
 
 
-7-5-5  0301
2.Kopečný Vladimír
Vlásek Vojtěch
 
 
Jelínek Jan ml.
Kerekanič Jan
 
 
-7-5-6  0302
3.Kopečný VladimírJelínek Jan ml.-2-3-8  0303
4.Čmejla DanielJelínek Jan st.-1-8-1  0304
5.Beran MartinPekár Matyáš-11-4-4  0305
6.Vlásek VojtěchKerekanič Jan-1-5-4  0306
7.Čmejla DanielJelínek Jan ml.-3-3-2  0307
8.Beran MartinJelínek Jan st.-3-10-3  0308
9.Vlásek VojtěchPekár Matyáš-3-1-4  0309
10.Kopečný VladimírKerekanič Jan-7-2-8  03010
11.Beran MartinJelínek Jan ml.-1-3-3  03011
12.Bůlfinek FrantišekJelínek Jan st.-2-2-5  03012
13.Kopečný VladimírPekár Matyáš146-11-6-923013
14.Čmejla DanielKerekanič Jan-6-9-1  03014
15.Bůlfinek FrantišekJelínek Jan ml.-5-12-2  03015
16.Kopečný VladimírJelínek Jan st.528  30115
17.Čmejla DanielPekár Matyáš-5-8-6  03116
18.Beran MartinKerekanič Jan-4-4-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopečný Vladimír13Jelínek Jan ml.40
Čmejla Daniel04Jelínek Jan st.31
Beran Martin04Pekár Matyáš40
Vlásek Vojtěch02Kerekanič Jan40
Bůlfinek František02   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy