Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ VolduchyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HoloubkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31 TJ Sokol Holoubkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlovič Pavel
Štorkán Jaroslav
 
 
Čech Pavel
Svoboda František
 
 
     3110
2.Kořínek Jiří
Praum Jiří
 
 
Čech Zdeněk
Danko Jakub
 
 
     3220
3.Pavlovič PavelSvoboda František     2321
4.Štorkán JaroslavČech Zdeněk     3131
5.Kořínek JiříČech Pavel     3141
6.Praum JiříDanko Jakub     1342
7.Štorkán JaroslavSvoboda František     3052
8.Kořínek JiříČech Zdeněk     3062
9.Praum JiříČech Pavel     1363
10.Pavlovič PavelDanko Jakub     2364
11.Kořínek JiříSvoboda František     3074
12.Praum JiříČech Zdeněk     3184
13.Pavlovič PavelČech Pavel     0385
14.Štorkán JaroslavDanko Jakub     0386
15.Praum JiříSvoboda František     1387
16.Pavlovič PavelČech Zdeněk     3197
17.Štorkán JaroslavČech Pavel     30107
18.Kořínek JiříDanko Jakub     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlovič Pavel13Svoboda František22
Štorkán Jaroslav31Čech Zdeněk04
Kořínek Jiří31Čech Pavel22
Praum Jiří13Danko Jakub40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MĚSTO ZBIROH BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:41 TJ Sokol Osek u Rokycan C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábek Tomáš
Laubr Václav
 
 
Dudl Tomáš
Peterka Jiří
 
 
     3210
2.Kotva Petr
Chvojka Petr
 
 
Dudl Šimon
Krejčí Michal
 
 
     0311
3.Drábek TomášDudl Tomáš     3021
4.Kotva PetrPeterka Jiří     3231
5.Chvojka PetrDudl Šimon     0332
6.Laubr VáclavKrejčí Michal     1333
7.Kotva PetrDudl Tomáš     3143
8.Chvojka PetrPeterka Jiří     0344
9.Laubr VáclavDudl Šimon     1345
10.Drábek TomášKrejčí Michal     0346
11.Chvojka PetrDudl Tomáš     0347
12.Laubr VáclavPeterka Jiří     3057
13.Drábek TomášDudl Šimon     0358
14.Kotva PetrKrejčí Michal     0359
15.Laubr VáclavDudl Tomáš     3169
16.Drábek TomášPeterka Jiří     3279
17.Kotva PetrDudl Šimon     03710
18.Chvojka PetrKrejčí Michal     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábek Tomáš22Dudl Tomáš13
Kotva Petr22Peterka Jiří13
Chvojka Petr04Dudl Šimon40
Laubr Václav22Krejčí Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD KornaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34653:647SK Kornatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Václav
Tuček Aleš
 
 
Hubáček Jan
Kraidl Milan
 
 
-458-7-82301
2.Žabka František
Meier Jiří
 
 
Judl Rostislav
Kotas Pavel
 
 
798  3011
3.Žabka FrantišekKotas Pavel-6-96733221
4.Sýkora VáclavHubáček Jan698  3031
5.Meier JiříJudl Rostislav9-878 3141
6.Tuček AlešKraidl Milan8-1-3-11 1342
7.Sýkora VáclavKotas Pavel8-9-9683252
8.Meier JiříHubáček Jan68-85 3162
9.Tuček AlešJudl Rostislav-6-4-10  0363
10.Žabka FrantišekKraidl Milan6-6-77-92364
11.Meier JiříKotas Pavel79-106 3174
12.Tuček AlešHubáček Jan-5-5-10  0375
13.Žabka FrantišekJudl Rostislav4-689 3185
14.Sýkora VáclavKraidl Milan-8-68-7 1386
15.Tuček AlešKotas Pavel-8-8-15  0387
16.Žabka FrantišekHubáček Jan8-7-3-8 1388
17.Sýkora VáclavJudl Rostislav6-598 3198
18.Meier JiříKraidl Milan7-1037 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žabka František22Kotas Pavel13
Sýkora Václav31Hubáček Jan22
Meier Jiří40Judl Rostislav13
Tuček Aleš04Kraidl Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPARTAK STRAŠICE CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HůrkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ StrašiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:25 TJ SPARTAK STRAŠICE C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velek František
Velek Jiří
 
 
Praum Jindřich
Růčka Antonín
 
 
1087  3010
2.Havel Miroslav st.
Ševčík Vladimír
 
 
Kotrla Jaroslav
Mošna Karel
 
 
1079  3020
3.Havel Miroslav st.Praum Jindřich-101097 3130
4.Velek JiříRůčka Antonín76-97 3140
5.Velek FrantišekKotrla Jaroslav-11-8-9  0341
6.Ševčík VladimírMošna Karel1188  3051
7.Velek JiříPraum Jindřich99-1012 3161
8.Velek FrantišekRůčka Antonín-10898 3171
9.Ševčík VladimírKotrla Jaroslav     1372
10.Havel Miroslav st.Mošna Karel9810  3082
11.Velek FrantišekPraum Jindřich67-95 3192
12.Ševčík VladimírRůčka AntonínWO    0393
13.Havel Miroslav st.Kotrla Jaroslav10811  30103
14.Velek JiříMošna Karel-8-758832113
15.Ševčík VladimírPraum JindřichWO    03114
16.Havel Miroslav st.Růčka Antonín9108  30124
17.Velek JiříKotrla Jaroslav-8-7-3  03125
18.Velek FrantišekMošna KarelWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havel Miroslav st.40Praum Jindřich03
Velek Jiří31Růčka Antonín03
Velek František21Kotrla Jaroslav31
Ševčík Vladimír11Mošna Karel03
WO03WO30

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy