Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:19 TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Erich
Kadlec Zdeněk
 
 
Bednář Pavel
Heissler Ladislav
 
 
     3110
2.Sirotek Václav
Burš Ivan
 
 
Bambas Jiří
Zázvorka Jan
 
 
     3020
3.Kadlec ZdeněkBednář Pavel     3030
4.Král ErichHeissler Ladislav     1331
5.Burš IvanBambas Jiří     0332
6.Sirotek VáclavZázvorka Jan     3042
7.Král ErichBednář Pavel     3052
8.Burš IvanHeissler Ladislav     1353
9.Sirotek VáclavBambas Jiří     3063
10.Kadlec ZdeněkZázvorka Jan     3173
11.Burš IvanBednář Pavel     3083
12.Sirotek VáclavHeissler Ladislav     3093
13.Kadlec ZdeněkBambas Jiří     30103
14.Král ErichZázvorka Jan     23104
15.Sirotek VáclavBednář Pavel     30114
16.Kadlec ZdeněkHeissler Ladislav     32124
17.Král ErichBambas JiříWO    03125
18.Burš IvanZázvorka Jan     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlec Zdeněk40Bednář Pavel04
Král Erich12Heissler Ladislav22
Burš Ivan22Bambas Jiří12
Sirotek Václav40Zázvorka Jan13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:12656:426TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůrka Radek
Zelenka Milan
 
 
Cibrik Martin
Košťálek Tomáš
 
 
886  3010
2.Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
Černuška Josef
Mikač Jiří
 
 
-141678 3120
3.Zelenka MilanCibrik Martin-88-7553230
4.Jankovič ŠtěpánMikač Jiří156  3040
5.Melisov AibekČernuška Josef7-1276 3150
6.Brožová AlenaKošťálek Tomáš1756  3060
7.Jankovič ŠtěpánCibrik Martin924  3070
8.Melisov AibekMikač Jiří-7-11-9  0371
9.Brožová AlenaČernuška Josef575  3081
10.Zelenka MilanKošťálek Tomáš46-87 3191
11.Melisov AibekŠimek Jan405  30101
12.Brožová AlenaMikač Jiří736  30111
13.Zelenka MilanČernuška Josef755  30121
14.Jankovič ŠtěpánKošťálek Tomáš363  30131
15.Brožová AlenaŠimek Jan343  30141
16.Zelenka MilanMikač Jiří-6-98-5 13142
17.Jankovič ŠtěpánČernuška Josef3102  30152
18.Melisov AibekKošťálek Tomáš6-565 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zelenka Milan31Cibrik Martin02
Jankovič Štěpán40Mikač Jiří22
Melisov Aibek31Černuška Josef04
Brožová Alena40Košťálek Tomáš04
   Šimek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ PoleradyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:16 SKST Baník Most G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapský Miroslav
Fiška Václav
 
 
Sirotek Zdeněk
Janda Pavel
 
 
     3110
2.Basák Josef
Hleba Vladyslav
 
 
Fiala Ondřej
Muhl Radek
 
 
     3120
3.Fiška VáclavJanda Pavel     2321
4.Čapský MiroslavFiala Ondřej     3031
5.Hleba VladyslavMuhl Radek     3241
6.Basák JosefSirotek Zdeněk     3051
7.Čapský MiroslavJanda Pavel     3161
8.Hleba VladyslavFiala Ondřej     3071
9.Basák JosefMuhl Radek     2372
10.Fiška VáclavSirotek Zdeněk     3082
11.Hleba VladyslavJanda Pavel     3292
12.Miškolci MilanFiala Ondřej     30102
13.Fiška VáclavMuhl Radek     30112
14.Čapský MiroslavKrunt Tom     30122
15.Miškolci MilanJanda Pavel     31132
16.Fiška VáclavFiala Ondřej     30142
17.Čapský MiroslavMuhl Radek     32152
18.Hleba VladyslavKrunt Tom     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiška Václav31Janda Pavel13
Čapský Miroslav40Fiala Ondřej04
Hleba Vladyslav40Muhl Radek13
Basák Josef11Sirotek Zdeněk02
Miškolci Milan20Krunt Tom02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most IVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:52507:694SKST Baník Most H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belancová Jitka
Houdková Helena
 
 
Beneš Jan
Kadlec David
 
 
-8-6-9  0301
2.Loucký Matěj
Hádl Jakub
 
 
Wachtel Antonín
Hrdý Zdeněk
 
 
-89-8-9 1302
3.Belancová JitkaBeneš Jan-6-5-2  0303
4.Houdková HelenaKadlec David-8-8-5  0304
5.Loucký MatějWachtel Antonín-7-8-5  0305
6.Hádl JakubHrdý Zdeněk-97-8873215
7.Houdková HelenaBeneš Jan-9-911-11 1316
8.Loucký MatějKadlec David-9-2-5  0317
9.Hádl JakubWachtel Antonín4-119-993227
10.Belancová JitkaHrdý Zdeněk-211-6-3 1328
11.Loucký MatějBeneš Jan-8-9-6  0329
12.Hádl JakubKadlec David-98-98-823210
13.Belancová JitkaWachtel Antonín-2-3-7  03211
14.Houdková HelenaHrdý Zdeněk-99-88-623212
15.Hádl JakubBeneš Jan-109-6-4 13213
16.Belancová JitkaKadlec David-9-6-7  03214
17.Houdková HelenaWachtel Antonín-8-6-4  03215
18.Loucký MatějHrdý Zdeněk-5-2-3  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Belancová Jitka04Beneš Jan40
Houdková Helena04Kadlec David40
Loucký Matěj04Wachtel Antonín31
Hádl Jakub22Hrdý Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:26 ST Kopisty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loefner Tomáš
Nosek Jaroslav
 
 
Kovařík Roman
Pich Jan st.
 
 
     1301
2.Dvořák Jiří
Knieradl Josef
 
 
Plzák Jindřich
Brejška Roman
 
 
     3111
3.Knieradl JosefPlzák Jindřich     2312
4.Nosek JaroslavKovařík Roman     3122
5.Loefner TomášBrejška Roman     3132
6.Dvořák JiříPich Jan st.     2333
7.Nosek JaroslavPlzák Jindřich     3043
8.Loefner TomášKovařík Roman     3153
9.Dvořák JiříBrejška Roman     3163
10.Knieradl JosefPich Jan st.     3073
11.Loefner TomášPlzák Jindřich     1374
12.Dvořák JiříKovařík Roman     2375
13.Knieradl JosefBrejška Roman     3085
14.Nosek JaroslavPich Jan st.     3295
15.Dvořák JiříPlzák Jindřich     1396
16.Knieradl JosefKovařík Roman     31106
17.Nosek JaroslavBrejška Roman     30116
18.Loefner TomášPich Jan st.     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knieradl Josef31Plzák Jindřich31
Nosek Jaroslav40Kovařík Roman13
Loefner Tomáš31Brejška Roman04
Dvořák Jiří13Pich Jan st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov F - BERYTEAMVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:Belák D.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Smrčka J
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:14668:384TTC Litvínov F - BERYTEAM

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belák Dušan
Čmerda Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Růžičková Barbora
Pourová Dina
 
 
Hejna Marek
Hejna Martin
 
 
-6-989-92311
3.Čmerda TomášHejna Marek-83-7883221
4.Růžičková BarboraHejna Martin-9567 3131
5.Belák DušanHubová Soňa767  3041
6.Pourová DinaWO    3051
7.Růžičková BarboraHejna Marek-5-65983261
8.Beránek Václav st.Hejna Martin558  3071
9.Pourová DinaHubová Soňa695  3081
10.Čmerda TomášWO    3091
11.Beránek Václav st.Hejna Marek465  30101
12.Pourová DinaHejna Martin63-107 31111
13.Čmerda TomášHubová Soňa443  30121
14.Růžičková BarboraWO    30131
15.Pourová DinaHejna Marek-78-6-9 13132
16.Čmerda TomášHejna Martin8-7-681232142
17.Růžičková BarboraHubová Soňa296  30152
18.Beránek Václav st.WO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čmerda Tomáš30Hejna Marek13
Růžičková Barbora30Hejna Martin04
Belák Dušan10Hubová Soňa04
Pourová Dina21   
Beránek Václav st.20   
WO50WO05

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy