Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:18600:474TJ Sokol Obrnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Pavel
Heissler Ladislav
 
 
Zozulák Petr
Hubová Soňa
 
 
955  3010
2.Bambas Jiří
Zázvorka Jan
 
 
Hejna Marek
Hejna Martin
 
 
-9669 3120
3.Bednář PavelZozulák Petr464  3030
4.Heissler LadislavHubová Soňa988  3040
5.Zázvorka JanHejna Marek-6-6-8  0341
6.Bambas JiříHejna Martin888  3051
7.Heissler LadislavZozulák Petr-8368 3161
8.Zázvorka JanHubová Soňa993  3071
9.Bambas JiříHejna Marek-88-5-5 1372
10.Bednář PavelHejna Martin9-536 3182
11.Zázvorka JanZozulák Petr-6-109153292
12.Bambas JiříHubová Soňa898  30102
13.Bednář PavelHejna Marek-5-7-5  03103
14.Heissler LadislavHejna Martin52-108 31113
15.Bambas JiříZozulák Petr788  30123
16.Bednář PavelHubová Soňa581  30133
17.Heissler LadislavHejna Marek438  30143
18.Zázvorka JanHejna Martin-6-9-9  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bednář Pavel31Zozulák Petr04
Heissler Ladislav40Hubová Soňa04
Zázvorka Jan22Hejna Marek31
Bambas Jiří31Hejna Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ PoleradyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad pohostinstvímRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:41 SKST Baník Most I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Ondřej
Muhl Radek
 
 
Hádl Jakub
Loucký Matěj
 
 
     0301
2.Sirotek Zdeněk
Švarcová Janetta
 
 
Belancová Jitka
Houdková Helena
 
 
     0302
3.Sirotek ZdeněkHádl Jakub     2303
4.Muhl RadekLoucký Matěj     3013
5.Švarcová JanettaBelancová Jitka     0314
6.Fiala OndřejHoudková Helena     0315
7.Muhl RadekHádl Jakub     3025
8.Švarcová JanettaLoucký Matěj     3135
9.Fiala OndřejBelancová Jitka     0336
10.Sirotek ZdeněkHoudková Helena     3146
11.Švarcová JanettaHádl Jakub     1347
12.Fiala OndřejLoucký Matěj     0348
13.Krunt TomášBelancová Jitka     0349
14.Muhl RadekHoudková Helena     13410
15.Fiala OndřejHádl Jakub     03411
16.Krunt TomášLoucký Matěj     03412
17.Muhl RadekKlempt Otakar     30512
18.Švarcová JanettaHoudková Helena     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sirotek Zdeněk11Hádl Jakub31
Muhl Radek31Loucký Matěj22
Švarcová Janetta13Belancová Jitka30
Fiala Ondřej04Houdková Helena31
Krunt Tomáš02Klempt Otakar01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33607:594SKST Baník Most G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikač Jiří
Černuška Josef
 
 
Písařík Karel
Fiška Václav
 
 
-10-6-8  0301
2.Košťálek Tomáš
Pech Adam
 
 
Čapský Miroslav
Hleba Vladyslav
 
 
58-2-1173211
3.Pech AdamČapský Miroslav11-97-9-42312
4.Košťálek TomášPísařík Karel9-2-2-3 1313
5.Mikač JiříFiška Václav-8974 3123
6.Černuška JosefHleba Vladyslav578  3033
7.Košťálek TomášČapský Miroslav11-4-8-10 1334
8.Mikač JiříPísařík Karel-8-7-5  0335
9.Černuška JosefFiška Václav-8-8-13  0336
10.Pech AdamHleba Vladyslav989  3046
11.Mikač JiříČapský Miroslav857  3056
12.Černuška JosefPísařík Karel-9-9-8  0357
13.Pech AdamFiška Václav7-4-8-10 1358
14.Košťálek TomášHleba Vladyslav-6-588-102359
15.Černuška JosefČapský Miroslav-979-9-823510
16.Pech AdamPísařík Karel897  30610
17.Košťálek TomášFiška VáclavWO    30710
18.Mikač JiříHleba Vladyslav374  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pech Adam22Čapský Miroslav31
Košťálek Tomáš03Písařík Karel31
Mikač Jiří31Fiška Václav21
Černuška Josef13Hleba Vladyslav13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1123:38509:580TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Václav
Burš Ivan
 
 
Brožová Alena
Jankovič Štěpán
 
 
-991111 3110
2.Kadlec Zdeněk
Král Erich
 
 
Čmerda Ondřej
Kůrka Radek
 
 
-4-551063220
3.Kadlec ZdeněkBrožová Alena-11-8-5  0321
4.Zralý DanielJankovič Štěpán-4-6-3  0322
5.Burš IvanČmerda Ondřej-7-6-6  0323
6.Sirotek VáclavMelisov Aibek433  3033
7.Zralý DanielBrožová Alena-6-5-7  0334
8.Burš IvanJankovič Štěpán-6-5-6  0335
9.Sirotek VáclavČmerda Ondřej-6-67383245
10.Kadlec ZdeněkMelisov Aibek8109  3055
11.Burš IvanBrožová Alena-107-7-4 1356
12.Sirotek VáclavJankovič Štěpán859  3066
13.Kadlec ZdeněkČmerda Ondřej-9-7-10  0367
14.Král ErichMelisov Aibek-4-8-9  0368
15.Sirotek VáclavBrožová Alena372  3078
16.Kadlec ZdeněkJankovič Štěpán-89-8-3 1379
17.Král ErichČmerda Ondřej-3-9-7  03710
18.Burš IvanMelisov Aibek-5-8-10  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlec Zdeněk13Brožová Alena31
Zralý Daniel02Jankovič Štěpán31
Burš Ivan04Čmerda Ondřej31
Sirotek Václav40Melisov Aibek22
Král Erich02   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy