Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov, z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Putimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22 TJ Start Nový Rychnov, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepraš Jaromír
Blažek Milan
 
 
Paclík Václav
Šafařík Ondřej
 
 
     3010
2.Krňa Evžen
Štěpán Jaroslav
 
 
Pavlů Jan
Šimsa Václav
 
 
     0311
3.Nepraš JaromírŠafařík Ondřej     3021
4.Krňa EvženŠimsa Václav     3231
5.Štěpán JaroslavPavlů Jan     3041
6.Blažek MilanPaclík Václav     3251
7.Krňa EvženŠafařík Ondřej     3061
8.Štěpán JaroslavŠimsa Václav     2362
9.Blažek MilanPavlů Jan     3072
10.Nepraš JaromírPaclík Václav     3182
11.Štěpán JaroslavŠafařík Ondřej     3092
12.Blažek MilanŠimsa Václav     32102
13.Nepraš JaromírPavlů Jan     30112
14.Krňa EvženPaclík Václav     23113
15.Blažek MilanŠafařík OndřejWO    03114
16.Nepraš JaromírŠimsa Václav     30124
17.Krňa EvženPavlů Jan     30134
18.Štěpán JaroslavPaclík VáclavWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nepraš Jaromír40Šafařík Ondřej03
Krňa Evžen31Šimsa Václav13
Štěpán Jaroslav21Pavlů Jan04
Blažek Milan30Paclík Václav12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pelhřimov-OsvobozeníVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Putimov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 1536, Pelhřimov 39301, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:189:54 SK Putimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrátný Milan st.
Jůn Milan
 
 
Marek Miroslav
Roubík Jaroslav
 
 
     0301
2.
 
 
Bartoň Oldřich
Pihávek Jan
 
 
WO    0302
3.Vrátný Milan ml.Marek Miroslav     0303
4.Vrátný Milan st.Roubík Jaroslav     0304
5.Jůn MilanBartoň Oldřich     0305
6.Pihávek JanWO    0306
7.Vrátný Milan st.Marek Miroslav     2307
8.Jůn MilanRoubík Jaroslav     0308
9.Bartoň OldřichWO    0309
10.Vrátný Milan ml.Pihávek Jan     23010
11.Jůn MilanMarek Miroslav     03011
12.Roubík JaroslavWO    03012
13.Vrátný Milan ml.Bartoň Oldřich     13013
14.Vrátný Milan st.Pihávek Jan     13014
15.Marek MiroslavWO    03015
16.Vrátný Milan ml.Roubík Jaroslav     13016
17.Vrátný Milan st.Bartoň Oldřich     03017
18.Jůn MilanPihávek Jan     23018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vrátný Milan ml.04Marek Miroslav30
Vrátný Milan st.04Roubík Jaroslav30
Jůn Milan04Bartoň Oldřich30
   Pihávek Jan30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RODINOV CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:45 SK RODINOV C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánová Jana
Musil Josef
 
 
Novotný Petr
Tomec Pavel
 
 
     3110
2.Liška Lubomír
Nováčková Karla
 
 
Filípek Ondřej
Pechek Patrik
 
 
     3020
3.Štěpánová JanaTomec Pavel     0321
4.Musil JosefNovotný Petr     2322
5.Liška LubomírFilípek Ondřej     3032
6.Nováčková KarlaPechek Patrik     2333
7.Musil JosefTomec Pavel     2334
8.Liška LubomírNovotný Petr     0335
9.Nováčková KarlaFilípek Ondřej     2336
10.Štěpánová JanaPechek Patrik     2337
11.Liška LubomírTomec Pavel     0338
12.Nováčková KarlaNovotný Petr     0339
13.Štěpánová JanaFilípek Ondřej     23310
14.Musil JosefPechek Patrik     13311
15.Nováčková KarlaTomec Pavel     03312
16.Štěpánová JanaNovotný Petr     03313
17.Musil JosefFilípek Ondřej     13314
18.Liška LubomírPechek Patrik     32414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpánová Jana04Tomec Pavel40
Musil Josef04Novotný Petr40
Liška Lubomír22Filípek Ondřej31
Nováčková Karla04Pechek Patrik31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Božejov, z.s.,Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Horní Ves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Božejov- tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:46 SK Horní Ves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Milan
Paluch Lukáš
 
 
Dvořák Aleš
Makovička Karel
 
 
     3210
2.David Lukáš
Vaněk Jaroslav
 
 
Dvořák Jakub
Švehla Jaroslav
 
 
     0311
3.Malý MilanMakovička Karel     3021
4.Paluch Lukᚊvehla Jaroslav     1322
5.David LukášDvořák Jakub     3232
6.Vrána MilanDvořák Aleš     0333
7.Paluch LukášMakovička Karel     3143
8.David Lukᚊvehla Jaroslav     1344
9.Vrána MilanDvořák Jakub     1345
10.Malý MilanDvořák Adam     2346
11.David LukášMakovička Karel     0347
12.Vrána MilanŠvehla Jaroslav     0348
13.Malý MilanDvořák Jakub     3258
14.Paluch LukášDvořák Adam     0359
15.Vrána MilanMakovička Karel     23510
16.Malý MilanŠvehla Jaroslav     13511
17.Paluch LukášDvořák Jakub     23512
18.David LukášDvořák Adam     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malý Milan22Makovička Karel22
Paluch Lukáš13Švehla Jaroslav40
David Lukáš13Dvořák Jakub22
Vrána Milan04Dvořák Aleš10
   Dvořák Adam30

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy