Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída mladší žactvo Kolo: 4 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 12:00 Začátek
utkání
11:20Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:211:9190:187AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosková AdélaMikešová Adéla-1388-7-52301
2.Jandus MartinKodetová Hanka9-1076 3111
3.Martinek LukášSlavíčková Eliška-7987 3121
4.Nosková AdélaKodetová Hanka-4-3-11  0322
5.Jandus MartinMikešová Adéla85-96 3132

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Nosková Adéla02Mikešová Adéla11
Jandus Martin20Kodetová Hanka11
Martinek Lukáš10Slavíčková Eliška01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída mladší žactvo Kolo: 4 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 12:00 Začátek
utkání
11:20Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1109:62SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký FilipKemlinková Nela43-99 3110
2.Truchlík MaximMašek Kryštof Matěj663  3020
3.Bertho TiborAlinčová Michaela4106  3030
4.Kaucký FilipMašek Kryštof Matěj         
5.Truchlík MaximKemlinková Nela         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Filip10Kemlinková Nela01
Truchlík Maxim10Mašek Kryštof Matěj01
Bertho Tibor10Alinčová Michaela01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída mladší žactvo Kolo: 4 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 12:00 Začátek
utkání
11:20Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:33:986:116TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Magyar JakubLebeda Lukáš-45-7-10 1301
2.Cafmeyer NathanDurdis Matěj6-35-9-62302
3.Hanzal MarekPetrtýl Šimon-4-4-6  0303
4.Magyar JakubDurdis Matěj         
5.Cafmeyer NathanLebeda Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Magyar Jakub01Lebeda Lukáš10
Cafmeyer Nathan01Durdis Matěj10
Hanzal Marek01Petrtýl Šimon10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy