Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída mladší žactvo Kolo: 5 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
12:35Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:37:11151:175AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda LukášMartinek Lukáš-86-9963210
2.Petrtýl ŠimonJandus Martin-3-4-8  0311
3.Durdis MatějNosková Adéla-29-113-82312
4.Lebeda LukášJandus Martin712-8-4-62313
5.Petrtýl ŠimonMartinek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lebeda Lukáš11Martinek Lukáš01
Petrtýl Šimon01Jandus Martin20
Durdis Matěj01Nosková Adéla10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída mladší žactvo Kolo: 5 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:36:9135:138TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kemlinková NelaCafmeyer Nathan-10-8-8  0301
2.Alinčová MichaelaMagyar Jakub107-6-5-62302
3.Mašek Kryštof MatějHavlíčková Eva664  3012
4.Kemlinková NelaMagyar Jakub-75-9-9 1313
5.Alinčová MichaelaCafmeyer Nathan-11-7-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kemlinková Nela02Cafmeyer Nathan10
Alinčová Michaela01Magyar Jakub20
Mašek Kryštof Matěj10Havlíčková Eva01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída mladší žactvo Kolo: 5 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
12:35Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:983:112SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodetová HankaKaucký Filip8-5-2-7 1301
2.Mikešová AdélaTruchlík Maxim-9-94-5 1302
3.Slavíčková EliškaBertho Tibor-10-7-7  0303
4.Kodetová HankaTruchlík Maxim-9-2-9  03  
5.Mikešová AdélaKaucký Filip-1-7-10  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kodetová Hanka01Kaucký Filip10
Mikešová Adéla01Truchlík Maxim10
Slavíčková Eliška01Bertho Tibor10

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy