Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol Hudlice, Jungmannova 246,267 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:22555:487Sokol Hudlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Hrabár Jiří
 
 
Běloušek David
Chrt Lukáš
 
 
-7-6-10  0301
2.Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
Brožek Michal
Moravec Milan
 
 
-3810-2-102302
3.Gruber MartinBrožek Michal-10-11810123212
4.Hrabár JiříMoravec Milan-999-8-132313
5.Landa MiloslavBěloušek David4-96-993223
6.Dřevěný PetrChrt Lukáš4212  3033
7.Hrabár JiříBrožek Michal795  3043
8.Landa MiloslavMoravec Milan559  3053
9.Dřevěný PetrBěloušek David787  3063
10.Gruber MartinChrt Lukáš759  3073
11.Landa MiloslavBrožek Michal-9-7-10  0374
12.Dřevěný PetrMoravec Milan-7-10-6  0375
13.Gruber MartinBěloušek David748  3085
14.Hrabár JiříChrt Lukáš634  3095
15.Dřevěný PetrBrožek Michal-4-7-6  0396
16.Gruber MartinMoravec Milan655  30106
17.Hrabár JiříBěloušek David-2-7-7  03  
18.Landa MiloslavChrt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gruber Martin40Brožek Michal22
Hrabár Jiří21Moravec Milan22
Landa Miloslav21Běloušek David03
Dřevěný Petr22Chrt Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13436:353KST Rakovník A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Chaloupka Mikuláš
 
 
Váňa Martin
Pavlíček Martin
 
 
-686-6103210
2.Přibík Jan
Rezek Jan
 
 
Zámyslický Jaroslav
Riedl Martin
 
 
564  3020
3.Přibík JanVáňa Martin-197-7113230
4.Rezek JanPavlíček Martin118-8-4103240
5.Chaloupka MikulášZámyslický Jaroslav5-108-653250
6.Štepka VladimírRiedl Martin467  3060
7.Rezek JanVáňa Martin933  3070
8.Chaloupka MikulášPavlíček Martin7-8-8-9 1371
9.Štepka VladimírZámyslický Jaroslav-9425 3181
10.Přibík JanRiedl Martin86-77 3191
11.Chaloupka MikulášVáňa Martin988  30101
12.Štepka VladimírPavlíček Martin         
13.Přibík JanZámyslický Jaroslav         
14.Rezek JanRiedl Martin         
15.Štepka VladimírVáňa Martin         
16.Přibík JanPavlíček Martin         
17.Rezek JanZámyslický Jaroslav         
18.Chaloupka MikulášRiedl Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přibík Jan20Váňa Martin03
Rezek Jan20Pavlíček Martin11
Chaloupka Mikuláš21Zámyslický Jaroslav02
Štepka Vladimír20Riedl Martin02
Počet diváků: 3
Teplota začátek 22, konec 22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5372:233Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Krček Adam
Ovčaříková Eva
 
 
9-879 3110
2.Wagner Jaroslav st.
Suchomel Tomáš
 
 
Makara Michal
Chadima Ondřej
 
 
-10911-1083220
3.Suchomel TomášMakara Michal333  3030
4.Špinar RostislavChadima Ondřej-8-47673240
5.Beran MartinKrček Adam596  3050
6.Wagner Jaroslav st.Ovčaříková Eva655  3060
7.Špinar RostislavMakara Michal784  3070
8.Beran MartinChadima Ondřej642  3080
9.Wagner Jaroslav st.Krček Adam367  3090
10.Suchomel TomášOvčaříková Eva533  30100
11.Beran MartinMakara Michal         
12.Wagner Jaroslav st.Chadima Ondřej         
13.Suchomel TomášKrček Adam         
14.Špinar RostislavOvčaříková Eva         
15.Wagner Jaroslav st.Makara Michal         
16.Suchomel TomášChadima Ondřej         
17.Špinar RostislavKrček Adam         
18.Beran MartinOvčaříková Eva         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchomel Tomáš20Makara Michal02
Špinar Rostislav20Chadima Ondřej02
Beran Martin20Krček Adam02
Wagner Jaroslav st.20Ovčaříková Eva02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22532:471Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brzybohatý Aleš
Ehl Ladislav
 
 
Beran Tomáš
Cincibus Milan ml.
 
 
858  3010
2.Dvořák Jan nejml.
Dvořák Jan ml.
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
10-588 3120
3.Ehl LadislavLövl Jan-4-76-7 1321
4.Dvořák Jan nejml.Beran Tomáš-88-5-4 1322
5.Dvořák Jan ml.Koždoň Roman-6-9-7  0323
6.Brzybohatý AlešCincibus Milan ml.937  3033
7.Dvořák Jan nejml.Lövl Jan-9-79453243
8.Dvořák Jan ml.Beran Tomáš-17-13-3  0344
9.Brzybohatý AlešKoždoň Roman172  3054
10.Ehl LadislavCincibus Milan ml.839  3064
11.Dvořák Jan ml.Lövl Jan-9-129-3 1365
12.Brzybohatý AlešBeran Tomáš73-95 3175
13.Ehl LadislavKoždoň Roman8-11-81053285
14.Dvořák Jan nejml.Cincibus Milan ml.57-49 3195
15.Brzybohatý AlešLövl Jan664  30105
16.Ehl LadislavBeran Tomáš-95   11  
17.Dvořák Jan nejml.Koždoň Roman         
18.Dvořák Jan ml.Cincibus Milan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ehl Ladislav21Lövl Jan22
Dvořák Jan nejml.21Beran Tomáš21
Dvořák Jan ml.03Koždoň Roman12
Brzybohatý Aleš40Cincibus Milan ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:34555:585TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Ondřej
Řáha Vladimír
 
 
Ebert Tomáš ml.
Škach Martin
 
 
10-9-88-72301
2.Špalek Jiří
Špalek Miroslav
 
 
Mencl Jiří
Prágr Lukáš
 
 
-7-8-7  0302
3.Špalek MiroslavEbert Tomáš ml.-8-8-7  0303
4.Řáha VladimírPrágr Lukáš-10-94-9 1304
5.Pavlíček OndřejMencl Jiří21-8-4-82305
6.Špalek JiříŠkach Martin5710  3015
7.Krous MartinEbert Tomáš ml.-8-9-6  0316
8.Pavlíček OndřejPrágr Lukáš8811  3026
9.Špalek JiříMencl Jiří9-9-9883236
10.Špalek MiroslavŠkach Martin-89-78-62337
11.Pavlíček OndřejEbert Tomáš ml.169-8-3-52338
12.Špalek JiříPrágr Lukáš868  3048
13.Špalek MiroslavMencl Jiří-78-8883258
14.Krous MartinŠkach Martin7-7-86-42359
15.Špalek JiříEbert Tomáš ml.-10-39-5 13510
16.Špalek MiroslavPrágr Lukáš         
17.Krous MartinMencl Jiří         
18.Pavlíček OndřejŠkach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špalek Miroslav12Ebert Tomáš ml.40
Řáha Vladimír01Prágr Lukáš12
Pavlíček Ondřej12Mencl Jiří12
Špalek Jiří31Škach Martin21
Krous Martin02   
Teplota start 20,5°C, konec 20,5°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38680:679nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mifka Alexius
Šubrt Jaroslav
 
 
Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
8-8-78-92301
2.Blažek Martin
Strnad Richard
 
 
Přichystal Jiří
Iglo Leypold Matěj
 
 
-6-58-3 1302
3.Šubrt JaroslavDvořák Petr-10-712-10 1303
4.Balák KryštofPřichystal Jiří-6-49-10 1304
5.Strnad RichardMlejnek Jiří8-10810 3114
6.Blažek MartinIglo Leypold Matěj74-73 3124
7.Balák KryštofDvořák Petr-79-6-7 1325
8.Strnad RichardPřichystal Jiří8-710-1253235
9.Blažek MartinMlejnek Jiří354  3045
10.Šubrt JaroslavIglo Leypold Matěj-658-633255
11.Strnad RichardDvořák Petr-10-3-5  0356
12.Blažek MartinPřichystal Jiří-9-910343266
13.Šubrt JaroslavMlejnek Jiří78-117 3176
14.Balák KryštofIglo Leypold Matěj-6-8-4  0377
15.Blažek MartinDvořák Petr-9-867-72378
16.Šubrt JaroslavPřichystal Jiří88-113 3188
17.Balák KryštofMlejnek Jiří-7887 3198
18.Strnad RichardIglo Leypold Matěj-610-3-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šubrt Jaroslav31Dvořák Petr40
Balák Kryštof13Přichystal Jiří13
Strnad Richard22Mlejnek Jiří04
Blažek Martin31Iglo Leypold Matěj22
Počet diváků: 10
Nejsou

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy