Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31638:617Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
Rezek Jan
Přibík Jan
 
 
-3-8-6  0301
2.Iglo Leypold Matěj
Přichystal Jiří
 
 
Chaloupka Mikuláš
Štepka Vladimír
 
 
9-579 3111
3.Mlejnek JiříChaloupka Mikuláš-910-811-92312
4.Přichystal JiříŠtepka Vladimír8-998 3122
5.Iglo Leypold MatějRezek Jan836  3032
6.Dvořák PetrPřibík Jan963  3042
7.Přichystal JiříChaloupka Mikuláš-95-5-11 1343
8.Iglo Leypold MatějŠtepka Vladimír778  3053
9.Dvořák PetrRezek Jan1388  3063
10.Mlejnek JiříPřibík Jan-8-6-10  0364
11.Iglo Leypold MatějChaloupka Mikuláš47-119 3174
12.Dvořák PetrŠtepka Vladimír68-52 3184
13.Mlejnek JiříRezek Jan-8-6-7  0385
14.Přichystal JiříPřibík Jan-114-4-5 1386
15.Dvořák PetrChaloupka Mikuláš96-910 3196
16.Mlejnek JiříŠtepka Vladimír6-11-3-8 1397
17.Přichystal JiříRezek Jan-9-9-12  0398
18.Iglo Leypold MatějPřibík Jan-798-101332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mlejnek Jiří04Chaloupka Mikuláš22
Přichystal Jiří13Štepka Vladimír13
Iglo Leypold Matěj40Rezek Jan22
Dvořák Petr40Přibík Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 13:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36459:525TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Strnad Richard
 
 
Pavlíček Martin
Pokorný Roman
 
 
666  3010
2.Sysel Vojtěch
Gräf Miloš
 
 
Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
-8-10-9  0311
3.Gräf MilošŠtěpánek Aleš-2-8-5  0312
4.Blažek MartinJícha David-8-5-7  0313
5.Balák KryštofPavlíček Martin9-9-65-62314
6.Sysel VojtěchPokorný Roman-64-7-4 1315
7.Strnad RichardŠtěpánek Aleš-1-9-7  0316
8.Balák KryštofJícha David7-7-6-5 1317
9.Sysel VojtěchPavlíček Martin-10-510943227
10.Gräf MilošPokorný Roman48-9-813237
11.Balák KryštofŠtěpánek Aleš-3-7-4  0338
12.Sysel VojtěchJícha David-510-55-62339
13.Gräf MilošPavlíček Martin-89-7473249
14.Strnad RichardPokorný Roman-9-849-823410
15.Sysel VojtěchŠtěpánek Aleš-9-87-6 13  
16.Gräf MilošJícha David         
17.Strnad RichardPavlíček Martin         
18.Balák KryštofPokorný Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gräf Miloš21Štěpánek Aleš30
Blažek Martin01Jícha David30
Balák Kryštof03Pavlíček Martin12
Sysel Vojtěch12Pokorný Roman21
Strnad Richard02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nam.217, 27061 LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6373:258Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Petr ml.
 
 
Motl Milan
Žežule Ondřej
 
 
485  3010
2.Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
Wagner Jaroslav st.
Špinar Rostislav
 
 
711-87 3120
3.Moravec Petr ml.Špinar Rostislav-7769 3130
4.Moravec Ladislav ml.Wagner Jaroslav st.376  3040
5.Moravec Petr st.Motl Milan45-86 3150
6.Brožek MichalŽežule Ondřej967  3060
7.Moravec Ladislav ml.Špinar Rostislav69-88 3170
8.Moravec Petr st.Wagner Jaroslav st.773  3080
9.Brožek MichalMotl Milan834  3090
10.Moravec Petr ml.Žežule Ondřej-666-4832100
11.Moravec Petr st.Špinar Rostislav-6-7-4  03  
12.Brožek MichalWagner Jaroslav st.         
13.Moravec Petr ml.Motl Milan         
14.Moravec Ladislav ml.Žežule Ondřej         
15.Brožek MichalŠpinar Rostislav         
16.Moravec Petr ml.Wagner Jaroslav st.         
17.Moravec Ladislav ml.Motl Milan         
18.Moravec Petr st.Žežule Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Petr ml.20Špinar Rostislav02
Moravec Ladislav ml.20Wagner Jaroslav st.02
Moravec Petr st.20Motl Milan02
Brožek Michal20Žežule Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol Hudlice, Jungmannova 246,267 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31621:568Sokol Hudlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Vajs Karel
 
 
Chadima Ondřej
Krček Adam
 
 
573  3010
2.Lev Daniel
Bartůněk David
 
 
Vesecký David
Makara Michal
 
 
7-76-10-62311
3.Bartůněk DavidChadima Ondřej-9-9-9  0312
4.Vajs KarelKrček Adam-7895 3122
5.Lev DanielVesecký David7-139-7-82323
6.Dřevěný PetrMakara Michal-28-5643233
7.Vajs KarelChadima Ondřej77-68 3143
8.Lev DanielKrček Adam-10-9-12  0344
9.Dřevěný PetrVesecký David743  3054
10.Bartůněk DavidMakara Michal-9-9-7  0355
11.Lev DanielChadima Ondřej7-5-88-52356
12.Dřevěný PetrKrček Adam9-634 3166
13.Bartůněk DavidVesecký David-7-69263276
14.Vajs KarelMakara Michal8-5-10743286
15.Dřevěný PetrChadima Ondřej586  3096
16.Bartůněk DavidKrček Adam-6-4-5  0397
17.Vajs KarelVesecký David37-41 31107
18.Lev DanielMakara Michal-6    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartůněk David13Chadima Ondřej22
Vajs Karel40Krček Adam22
Lev Daniel03Vesecký David13
Dřevěný Petr40Makara Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20541:453TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ebert Tomáš ml.
Novák Petr
 
 
Hurdálek Pavel
Dvořák Jan ml.
 
 
727  3010
2.Škach Martin
Navrátil Tomáš
 
 
Ehl Ladislav
Dvořák Jan nejml.
 
 
-9-910973220
3.Navrátil TomášEhl Ladislav-7109-9-72321
4.Novák PetrDvořák Jan nejml.-21037 3131
5.Ebert Tomáš ml.Dvořák Jan ml.-8-96993241
6.Škach MartinHurdálek Pavel-9389 3151
7.Novák PetrEhl Ladislav-94-6-10 1352
8.Ebert Tomáš ml.Dvořák Jan nejml.476  3062
9.Škach MartinDvořák Jan ml.11-10-2-13 1363
10.Navrátil TomášHurdálek Pavel446  3073
11.Ebert Tomáš ml.Ehl Ladislav-9-7-9  0374
12.Škach MartinDvořák Jan nejml.5612  3084
13.Navrátil TomášDvořák Jan ml.185  3094
14.Novák PetrHurdálek Pavel78-6-9432104
15.Škach MartinEhl Ladislav-5-6-4  03  
16.Navrátil TomášDvořák Jan nejml.         
17.Novák PetrDvořák Jan ml.         
18.Ebert Tomáš ml.Hurdálek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navrátil Tomáš21Ehl Ladislav30
Novák Petr21Dvořák Jan nejml.03
Ebert Tomáš ml.21Dvořák Jan ml.12
Škach Martin21Hurdálek Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25557:526TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špalek Jiří
Řáha Vladimír
 
 
Koždoň Roman
Beran Tomáš
 
 
6-1076 3110
2.Špalek Miroslav
Krous Martin
 
 
Lövl Jan
Sosnovec Martin
 
 
688  3020
3.Krous MartinLövl Jan-593-4143230
4.Řáha VladimírSosnovec Martin8-6-84-92331
5.Špalek JiříBeran Tomáš-3-4-4  0332
6.Špalek MiroslavKoždoň Roman-6-89-8 1333
7.Řáha VladimírLövl Jan-9-18-6  0334
8.Špalek JiříSosnovec Martin5-746 3144
9.Špalek MiroslavBeran Tomáš-9983 3154
10.Krous MartinKoždoň Roman-86-4-8 1355
11.Špalek JiříLövl Jan3124  3065
12.Špalek MiroslavSosnovec Martin7-457 3175
13.Krous MartinBeran Tomáš107-39 3185
14.Řáha VladimírKoždoň Roman7-789 3195
15.Špalek MiroslavLövl Jan8-9-661032105
16.Krous MartinSosnovec Martin         
17.Řáha VladimírBeran Tomáš         
18.Špalek JiříKoždoň Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krous Martin21Lövl Jan13
Řáha Vladimír12Sosnovec Martin12
Špalek Jiří21Beran Tomáš12
Špalek Miroslav31Koždoň Roman21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy