Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2353:170TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Ondřej
Řáha Vladimír
 
 
Balák Kryštof
Sysel Vojtěch
 
 
119-68 3110
2.Špalek Jiří
Špalek Miroslav
 
 
Strnad Richard
 
 
WO    3020
3.Pavlíček OndřejStrnad Richard456  3030
4.Řáha VladimírSysel Vojtěch4612  3040
5.Špalek JiříBalák Kryštof579  3050
6.Špalek MiroslavWO    3060
7.Řáha VladimírStrnad Richard685  3070
8.Špalek JiříSysel Vojtěch1048  3080
9.Špalek MiroslavBalák Kryštof-11685 3190
10.Pavlíček OndřejWO    30100
11.Špalek JiříStrnad Richard567  30  
12.Špalek MiroslavSysel Vojtěch         
13.Pavlíček OndřejBalák Kryštof         
14.Řáha Vladimír         
15.Špalek MiroslavStrnad Richard         
16.Pavlíček OndřejSysel Vojtěch         
17.Řáha VladimírBalák Kryštof         
18.Špalek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pavlíček Ondřej10Strnad Richard02
Řáha Vladimír20Sysel Vojtěch02
Špalek Jiří20Balák Kryštof02
Špalek Miroslav10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30607:585TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prágr Lukáš
Škach Martin
 
 
Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
96-58 3110
2.Ebert Tomáš ml.
Navrátil Tomáš
 
 
Iglo Leypold Matěj
Janíček Petr
 
 
8-784 3120
3.Prágr LukášDvořák Petr-9-9-10  0321
4.Navrátil TomášIglo Leypold Matěj67-84 3131
5.Ebert Tomáš ml.Kurel David887  3041
6.Škach MartinMlejnek Jiří749  3051
7.Navrátil TomášDvořák Petr-85-9-1 1352
8.Ebert Tomáš ml.Iglo Leypold Matěj-17-6-6 1353
9.Škach MartinKurel David8-3215 3163
10.Prágr LukášMlejnek Jiří698  3073
11.Ebert Tomáš ml.Dvořák Petr-5-3-8  0374
12.Škach MartinIglo Leypold Matěj9-6-13-10 1375
13.Prágr LukášKurel David9-1074 3185
14.Navrátil TomášJaníček Petr674  3095
15.Škach MartinDvořák Petr-4-7-9  0396
16.Prágr LukášIglo Leypold Matěj-97-10-6 1397
17.Navrátil TomášKurel David10-10-10-9 1398
18.Ebert Tomáš ml.Janíček Petr7-457 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prágr Lukáš22Dvořák Petr40
Navrátil Tomáš22Iglo Leypold Matěj31
Ebert Tomáš ml.22Kurel David13
Škach Martin22Mlejnek Jiří02
   Janíček Petr02
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:122Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ehl Ladislav
Brzybohatý Aleš
 
 
Landa Miloslav
Bartůněk David
 
 
866  3010
2.Dvořák Zdeněk
Michal Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Michal JiříBartůněk David673  3030
4.Dvořák ZdeněkLev Leoš584  3040
5.Ehl LadislavLanda Miloslav568  3050
6.Brzybohatý AlešWO    3060
7.Dvořák ZdeněkBartůněk David352  3070
8.Ehl LadislavLev Leoš946  3080
9.Brzybohatý AlešLanda Miloslav696  3090
10.Michal JiříWO    30100
11.Ehl LadislavBartůněk David6-6   11  
12.Brzybohatý AlešLev Leoš         
13.Michal JiříLanda Miloslav         
14.Dvořák Zdeněk         
15.Brzybohatý AlešBartůněk David         
16.Michal JiříLev Leoš         
17.Dvořák ZdeněkLanda Miloslav         
18.Ehl Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Michal Jiří10Bartůněk David02
Dvořák Zdeněk20Lev Leoš02
Ehl Ladislav20Landa Miloslav02
Brzybohatý Aleš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sadová 1756, Čáslav, 28601Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:32418:471Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
Moravec Petr ml.
Moravec Milan
 
 
5-63-7-62301
2.Beran Tomáš
Sosnovec Martin
 
 
Moravec Ladislav ml.
Brožek Michal
 
 
-8-99-8 1302
3.Koždoň RomanBrožek Michal-10188 3112
4.Sosnovec MartinMoravec Petr ml.-6-65-9 1313
5.Beran TomášMoravec Ladislav ml.-6-3-6  0314
6.Lövl JanMoravec Milan-10-6-9  0315
7.Sosnovec MartinBrožek Michal8-88-7-102316
8.Beran TomášMoravec Petr ml.-6103-7-92317
9.Lövl JanMoravec Ladislav ml.8-8-1-8 1318
10.Koždoň RomanMoravec Milan-115109 3128
11.Beran TomášBrožek Michal6-9-3-8 1329
12.Lövl JanMoravec Petr ml.-88-7-4 13210
13.Koždoň RomanMoravec Ladislav ml.         
14.Sosnovec MartinMoravec Milan         
15.Lövl JanBrožek Michal         
16.Koždoň RomanMoravec Petr ml.         
17.Sosnovec MartinMoravec Ladislav ml.         
18.Beran TomášMoravec Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koždoň Roman20Brožek Michal21
Sosnovec Martin02Moravec Petr ml.30
Beran Tomáš03Moravec Ladislav ml.20
Lövl Jan03Moravec Milan11
Počet diváků: 22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26563:538Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyncl Jiří
Wagner Jaroslav st.
 
 
Štepka Vladimír
Mikeš Milan
 
 
6711  3010
2.Žežule Ondřej
Špinar Rostislav
 
 
Rezek Jan
Přibík Jan
 
 
-4-7-5  0311
3.Kyncl JiříŠtepka Vladimír-93-7843221
4.Špinar RostislavPřibík Jan96-68 3131
5.Wagner Jaroslav st.Rezek Jan-87811 3141
6.Žežule OndřejMikeš Milan-4-5-9  0342
7.Špinar RostislavŠtepka Vladimír-6106-893252
8.Wagner Jaroslav st.Přibík Jan-152-3-7 1353
9.Žežule OndřejRezek Jan-88-5-8 1354
10.Kyncl JiříMikeš Milan42-36 3164
11.Wagner Jaroslav st.Štepka Vladimír88-98 3174
12.Žežule OndřejPřibík Jan8-1819 3184
13.Kyncl JiříRezek Jan-6-788-112385
14.Špinar RostislavMikeš Milan76-29 3195
15.Žežule OndřejŠtepka Vladimír9-465 31105
16.Kyncl JiříPřibík Jan         
17.Špinar RostislavRezek Jan         
18.Wagner Jaroslav st.Mikeš Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kyncl Jiří21Štepka Vladimír04
Špinar Rostislav30Přibík Jan12
Wagner Jaroslav st.21Rezek Jan21
Žežule Ondřej22Mikeš Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, Slaný 27401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:30349:434TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vesecký David
Makara Michal
 
 
Štěpánek Aleš
Jícha David
 
 
-5-10-8  0301
2.Elicer Lukáš
Chadima Ondřej
 
 
Pokorný Roman
Váňa Martin
 
 
-77-7-8 1302
3.Makara MichalŠtěpánek Aleš-8-9-6  0303
4.Chadima OndřejVáňa Martin-5-9-6  0304
5.Vesecký DavidPokorný Roman755  3014
6.Elicer LukášJícha David-9-8-3  0315
7.Chadima OndřejŠtěpánek Aleš-5-4-3  0316
8.Vesecký DavidVáňa Martin778  3026
9.Elicer LukášPokorný Roman-4-5-7  0327
10.Makara MichalJícha David-8-3-6  0328
11.Vesecký DavidŠtěpánek Aleš-9-812-2 1329
12.Elicer LukášVáňa Martin1175  3039
13.Makara MichalPokorný Roman10-7-1010-1023310
14.Chadima OndřejJícha David-7-6-11  03  
15.Elicer Lukᚊtěpánek Aleš         
16.Makara MichalVáňa Martin         
17.Chadima OndřejPokorný Roman         
18.Vesecký DavidJícha David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Makara Michal03Štěpánek Aleš30
Chadima Ondřej02Váňa Martin12
Vesecký David21Pokorný Roman21
Elicer Lukáš12Jícha David20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy