Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol Hudlice, Jungmannova 246,267 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:30606:566Sokol Hudlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabár Jiří
Vajs Karel
 
 
Gräf Miloš
Šubrt Jaroslav
 
 
-6-6-3  0301
2.Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
Balák Kryštof
Sysel Vojtěch
 
 
-87-4793211
3.Gruber MartinSysel Vojtěch9-4-7-8 1312
4.Hrabár JiříStrnad Richard314  3022
5.Landa MiloslavŠubrt Jaroslav-96104 3132
6.Dřevěný PetrGräf Miloš-8699 3142
7.Hrabár JiříSysel Vojtěch12-10-63-92343
8.Landa MiloslavStrnad Richard-8-356-92344
9.Dřevěný PetrBalák Kryštof-4347 3154
10.Gruber MartinGräf Miloš-6-9-9  0355
11.Landa MiloslavSysel Vojtěch9-1099 3165
12.Dřevěný PetrStrnad Richard-95-81063275
13.Gruber MartinBalák Kryštof2-8-8673285
14.Vajs KarelGräf Miloš9-4-4-4 1386
15.Dřevěný PetrSysel Vojtěch487  3096
16.Gruber MartinStrnad Richard8-83-6832106
17.Vajs KarelBalák Kryštof-13-1078632  
18.Landa MiloslavGräf Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gruber Martin22Sysel Vojtěch22
Hrabár Jiří11Strnad Richard13
Landa Miloslav21Šubrt Jaroslav01
Dřevěný Petr40Gräf Miloš21
Vajs Karel01Balák Kryštof02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nam.217, 27061 LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38667:712nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová Kateřina
Moravec Petr st.
 
 
Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
6-3-2-3 1301
2.Brožek Michal
Moravec Petr ml.
 
 
Iglo Leypold Matěj
Kurel David
 
 
7-459 3111
3.Moravec Petr ml.Dvořák Petr11-810-983221
4.Vajcová KateřinaMlejnek Jiří68-8-9-82322
5.Moravec Petr st.Kurel David-98108 3132
6.Brožek MichalIglo Leypold Matěj-9118-253242
7.Vajcová KateřinaDvořák Petr-399-9-62343
8.Moravec Petr st.Mlejnek Jiří5-9-44-82344
9.Brožek MichalKurel David-8-37883254
10.Moravec Petr ml.Iglo Leypold Matěj-93-9-8 1355
11.Moravec Petr st.Dvořák Petr-6-1-11  0356
12.Brožek MichalMlejnek Jiří97-149 3166
13.Moravec Petr ml.Kurel David9-8710 3176
14.Vajcová KateřinaIglo Leypold Matěj2-13-5-7 1377
15.Brožek MichalDvořák Petr-7-6-7  0378
16.Moravec Petr ml.Mlejnek Jiří6-9159 3188
17.Vajcová KateřinaKurel David999  3098
18.Moravec Petr st.Iglo Leypold Matěj-4-6-4  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Petr ml.31Dvořák Petr31
Vajcová Kateřina13Mlejnek Jiří22
Moravec Petr st.13Kurel David04
Brožek Michal31Iglo Leypold Matěj31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:32492:521TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibík Jan
Rezek Jan
 
 
Špalek Miroslav
Špalek Jiří
 
 
-7-7-10  0301
2.Štepka Vladimír
Krůta Václav
 
 
Řáha Vladimír
Pavlíček Ondřej
 
 
8-11-6-9 1302
3.Krůta VáclavPavlíček Ondřej-10-9-8  0303
4.Rezek JanŠpalek Jiří-8-10-6  0304
5.Přibík JanŠpalek Miroslav-58-6-7 1305
6.Štepka VladimírŘáha Vladimír358  3015
7.Rezek JanPavlíček Ondřej-7-8-8  0316
8.Přibík JanŠpalek Jiří10-10-7-9 1317
9.Štepka VladimírŠpalek Miroslav486  3027
10.Krůta VáclavKrous Martin597  3037
11.Přibík JanPavlíček Ondřej911-7-2-82338
12.Štepka VladimírŠpalek Jiří97-814 3148
13.Krůta VáclavŠpalek Miroslav-6-4-8  0349
14.Rezek JanKrous Martin8-11122 3159
15.Štepka VladimírPavlíček Ondřej4-64-4-723510
16.Krůta VáclavŠpalek Jiří-7-5-9  03  
17.Rezek JanŠpalek Miroslav         
18.Přibík JanKrous Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krůta Václav12Pavlíček Ondřej40
Rezek Jan12Špalek Jiří21
Přibík Jan03Špalek Miroslav21
Štepka Vladimír31Řáha Vladimír01
   Krous Martin02
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1024:39527:605TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Martin
Pavlíček Martin
 
 
Navrátil Tomáš
Prágr Lukáš
 
 
-8-5-4  0301
2.Pokorný Roman
Jícha David
 
 
Škach Martin
Ebert Tomáš ml.
 
 
-77-6583211
3.Váňa MartinEbert Tomáš ml.-1-3-1  0312
4.Pokorný RomanPrágr Lukáš8-7-8-8 1313
5.Pavlíček MartinŠkach Martin6-79-683223
6.Jícha DavidNavrátil Tomáš65-94 3133
7.Pokorný RomanEbert Tomáš ml.9-679 3143
8.Pavlíček MartinPrágr Lukáš4-6-4-6 1344
9.Jícha DavidŠkach Martin-9-9-8  0345
10.Váňa MartinNavrátil Tomáš-799-5173255
11.Pavlíček MartinEbert Tomáš ml.-8-59-4 1356
12.Jícha DavidPrágr Lukáš588  3066
13.Váňa MartinŠkach Martin-8-10-9  0367
14.Pokorný RomanNavrátil Tomáš6-842 3177
15.Jícha DavidEbert Tomáš ml.-11-8-5  0378
16.Váňa MartinPrágr Lukáš-5-6-9  0379
17.Pokorný RomanŠkach Martin-4-5-10  03710
18.Pavlíček MartinNavrátil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Váňa Martin13Ebert Tomáš ml.31
Pokorný Roman22Prágr Lukáš31
Pavlíček Martin12Škach Martin31
Jícha David22Navrátil Tomáš03
TEPLOTA 20ST



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:35557:583Neratovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Jaroslav st.
Suchomel Tomáš
 
 
Brzybohatý Aleš
Ehl Ladislav
 
 
8-7-8-9 1301
2.Beran Martin
Žežule Ondřej
 
 
Dvořák Jan nejml.
Dvořák Jan ml.
 
 
716  3011
3.Suchomel TomášBrzybohatý Aleš-1-117-5 1312
4.Beran MartinEhl Ladislav-7-695-62313
5.Veselý FilipDvořák Jan ml.44-96 3123
6.Wagner Jaroslav st.Dvořák Jan nejml.9-89-9-152324
7.Beran MartinBrzybohatý Aleš-8-9-8  0325
8.Veselý FilipEhl Ladislav-8-9-6  0326
9.Wagner Jaroslav st.Dvořák Jan ml.-8-688143236
10.Suchomel TomášDvořák Jan nejml.89-106 3146
11.Veselý FilipBrzybohatý Aleš-7-10-8  0347
12.Wagner Jaroslav st.Ehl Ladislav7-6-118-32348
13.Suchomel TomášDvořák Jan ml.74-47 3158
14.Beran MartinDvořák Jan nejml.-3-86-15 1359
15.Wagner Jaroslav st.Brzybohatý Aleš11-10-10-7 13510
16.Suchomel TomášEhl Ladislav         
17.Beran MartinDvořák Jan ml.         
18.Veselý FilipDvořák Jan nejml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchomel Tomáš21Brzybohatý Aleš40
Beran Martin03Ehl Ladislav30
Veselý Filip12Dvořák Jan ml.03
Wagner Jaroslav st.13Dvořák Jan nejml.21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, Slaný 27401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:50Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32387:479Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krček Adam
Makara Michal
 
 
Beran Tomáš
Cincibus Milan ml.
 
 
8-410-10-62301
2.Vesecký David
Chadima Ondřej
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
9-35-13-32302
3.Vesecký DavidLövl Jan-6-7-5  0303
4.Krček AdamBeran Tomáš572  3013
5.Chadima OndřejCincibus Milan ml.-6-58773223
6.Makara MichalKoždoň Roman-7-913-7 1324
7.Krček AdamLövl Jan-2-6-7  0325
8.Chadima OndřejBeran Tomáš-4-1579-82326
9.Makara MichalCincibus Milan ml.-45-6-9 1327
10.Vesecký DavidKoždoň Roman-5-89-7 1328
11.Chadima OndřejLövl Jan-5-14-7  0329
12.Makara MichalBeran Tomáš-6-6-7  03210
13.Vesecký DavidCincibus Milan ml.810   20  
14.Krček AdamKoždoň Roman         
15.Makara MichalLövl Jan         
16.Vesecký DavidBeran Tomáš         
17.Krček AdamCincibus Milan ml.         
18.Chadima OndřejKoždoň Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vesecký David02Lövl Jan30
Krček Adam11Beran Tomáš21
Chadima Ondřej12Cincibus Milan ml.11
Makara Michal03Koždoň Roman20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy