Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20562:475TTC Brandýs n.L B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Richard
Blažek Martin
 
 
Vydra Milan
Wagner Jaroslav st.
 
 
429  3010
2.Sysel Vojtěch
Balák Kryštof
 
 
Stejskal Tomáš
Žežule Ondřej
 
 
78-56 3120
3.Balák KryštofStejskal Tomáš-5-89-16 1321
4.Blažek MartinŽežule Ondřej453  3031
5.Sysel VojtěchWagner Jaroslav st.-91211-10-82332
6.Strnad RichardVydra Milan-124-11273242
7.Blažek MartinStejskal Tomáš5912  3052
8.Sysel VojtěchŽežule Ondřej-6293 3162
9.Strnad RichardWagner Jaroslav st.-3-6-10  0363
10.Balák KryštofVydra Milan986  3073
11.Sysel VojtěchStejskal Tomáš-46-8963283
12.Strnad RichardŽežule Ondřej-10496 3193
13.Balák KryštofWagner Jaroslav st.97-9-11-92394
14.Hendrych LadislavVydra Milan99-98 31104
15.Strnad RichardStejskal Tomáš-3    01  
16.Balák KryštofŽežule Ondřej         
17.Hendrych LadislavWagner Jaroslav st.         
18.Sysel VojtěchVydra Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balák Kryštof12Stejskal Tomáš12
Blažek Martin20Žežule Ondřej03
Sysel Vojtěch21Wagner Jaroslav st.30
Strnad Richard21Vydra Milan03
Hendrych Ladislav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:8428:263Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Kurel David
Vlček Matěj
 
 
Chadima Ondřej
Vesecký David
 
 
7-1099 3120
3.Kurel DavidVesecký David947  3030
4.Mlejnek JiříChadima Ondřej357  3040
5.Vlček MatějBouška Jiří72-109 3150
6.Dvořák PetrWO    3060
7.Mlejnek JiříVesecký David7-89-9-72361
8.Vlček MatějChadima Ondřej9119  3071
9.Dvořák PetrBouška Jiří669  3081
10.Kurel DavidWO    3091
11.Vlček MatějVesecký David-513-7-3 1392
12.Dvořák PetrChadima Ondřej844  30102
13.Kurel DavidBouška Jiří         
14.Mlejnek Jiří         
15.Dvořák PetrVesecký David         
16.Kurel DavidChadima Ondřej         
17.Mlejnek JiříBouška Jiří         
18.Vlček Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kurel David10Vesecký David21
Mlejnek Jiří11Chadima Ondřej03
Vlček Matěj21Bouška Jiří02
Dvořák Petr20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:25Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1337:114KST Rakovník A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Mikeš Milan
 
 
Dvořák Jan nejml.
Hurdálek Pavel
 
 
612  3010
2.Přibík Jan
Rezek Jan
 
 
Dvořák Jan ml.
 
 
WO    3020
3.Přibík JanHurdálek Pavel528  3030
4.Rezek JanWO    3040
5.Štepka VladimírDvořák Jan ml.375  3050
6.Mikeš MilanDvořák Jan nejml.41010  3060
7.Rezek JanHurdálek Pavel969  3070
8.Štepka VladimírWO    3080
9.Mikeš MilanDvořák Jan ml.WO    3090
10.Přibík JanDvořák Jan nejml.85-53 31100
11.Štepka VladimírHurdálek Pavel5105  30  
12.Mikeš Milan         
13.Přibík JanDvořák Jan ml.         
14.Rezek JanDvořák Jan nejml.         
15.Mikeš MilanHurdálek Pavel         
16.Přibík Jan         
17.Rezek JanDvořák Jan ml.         
18.Štepka VladimírDvořák Jan nejml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Přibík Jan20Hurdálek Pavel02
Rezek Jan10Dvořák Jan ml.01
Štepka Vladimír10Dvořák Jan nejml.02
Mikeš Milan10   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36631:625Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Roman
Váňa Martin
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
76-8-14-102301
2.Štěpánek Aleš
Rek Dominik Lukáš
 
 
Sosnovec Martin
Beran Tomáš
 
 
95-128 3111
3.Štěpánek AlešBeran Tomáš3-27-653221
4.Váňa MartinLövl Jan-6-45-7 1322
5.Rek Dominik LukášSosnovec Martin-6-4-6  0323
6.Jícha DavidKoždoň Roman1156  3033
7.Pokorný RomanBeran Tomáš-3-48-10 1334
8.Rek Dominik LukášLövl Jan-8-7-6  0335
9.Jícha DavidSosnovec Martin4511  3045
10.Štěpánek AlešKoždoň Roman-10-1010-11 1346
11.Rek Dominik LukášBeran Tomáš-9-9-8  0347
12.Jícha DavidLövl Jan514  3057
13.Štěpánek AlešSosnovec Martin-10-8-6  0358
14.Pokorný RomanKoždoň Roman-6-5-8  0359
15.Jícha DavidBeran Tomáš15511  3069
16.Štěpánek AlešLövl Jan-8-644113279
17.Pokorný RomanSosnovec Martin-10764 3189
18.Rek Dominik LukášKoždoň Roman11-10-79-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpánek Aleš22Beran Tomáš22
Váňa Martin01Lövl Jan22
Rek Dominik Lukáš04Sosnovec Martin22
Jícha David40Koždoň Roman31
Pokorný Roman12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol Hudlice, Jungmannova 246,267 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:31389:443TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
Špalek Miroslav
Krous Martin
 
 
-7-910-8 1301
2.Vaculík Stanislav ml.
Lev Daniel
 
 
Špalek Jiří
Kříž Petr
 
 
-9-6-5  0302
3.Landa MiloslavŠpalek Jiří-3-757-82303
4.Lev DanielŠpalek Miroslav-6-8-2  0304
5.Vaculík Stanislav ml.Krous Martin9-9-12-7 1305
6.Dřevěný PetrKříž Petr855  3015
7.Lev DanielŠpalek Jiří-7-5-6  0316
8.Vaculík Stanislav ml.Špalek Miroslav-6-9-4  0317
9.Dřevěný PetrKrous Martin44-96 3127
10.Landa MiloslavKříž Petr4410  3037
11.Vaculík Stanislav ml.Špalek Jiří-9-9-5  0338
12.Dřevěný PetrŠpalek Miroslav-3-55-6 1339
13.Landa MiloslavKrous Martin-858-8-623310
14.Lev DanielKříž Petr         
15.Dřevěný PetrŠpalek Jiří         
16.Landa MiloslavŠpalek Miroslav         
17.Lev DanielKrous Martin         
18.Vaculík Stanislav ml.Kříž Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Landa Miloslav12Špalek Jiří30
Lev Daniel02Špalek Miroslav30
Vaculík Stanislav ml.03Krous Martin21
Dřevěný Petr21Kříž Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nam.217, 27061 LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:30656:625Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová Kateřina
Moravec Ladislav ml.
 
 
Škach Martin
Vychodil Luděk
 
 
-586-3-92301
2.Moravec Petr ml.
Brožek Michal
 
 
Ebert Tomáš ml.
Novák Petr
 
 
-3-7-10  0302
3.Moravec Petr ml.Vychodil Luděk477  3012
4.Moravec Ladislav ml.Ebert Tomáš ml.10-10-58-72313
5.Vajcová KateřinaŠkach Martin-7118-9-62314
6.Brožek MichalNovák Petr9-8-38-82315
7.Moravec Ladislav ml.Vychodil Luděk793  3025
8.Vajcová KateřinaEbert Tomáš ml.-10-9-8  0326
9.Brožek MichalŠkach Martin10-589 3136
10.Moravec Petr ml.Novák Petr-9-96973246
11.Vajcová KateřinaVychodil Luděk9-982 3156
12.Brožek MichalEbert Tomáš ml.83-9-663266
13.Moravec Petr ml.Škach Martin-4-91112103276
14.Moravec Ladislav ml.Novák Petr-86-11-5 1377
15.Brožek MichalVychodil Luděk449  3087
16.Moravec Petr ml.Ebert Tomáš ml.5810  3097
17.Moravec Ladislav ml.Škach Martin-5894 31107
18.Vajcová KateřinaNovák Petr-9    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Petr ml.40Vychodil Luděk04
Moravec Ladislav ml.22Ebert Tomáš ml.22
Vajcová Kateřina12Škach Martin13
Brožek Michal31Novák Petr21
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy