Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13453:279Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Přichystal Jiří
 
 
Špinar Rostislav
Stejskal Tomáš
 
 
12-6912 3110
2.Kurel David
Iglo Leypold Matěj
 
 

 
 
WO    3020
3.Kurel DavidŠpinar Rostislav-8-5-8  0321
4.Přichystal JiříWagner Jaroslav st.-96-51043231
5.Iglo Leypold MatějStejskal Tomáš-83-10673241
6.Dvořák PetrWO    3051
7.Přichystal JiříŠpinar Rostislav8-11-4-11 1352
8.Iglo Leypold MatějWagner Jaroslav st.75-87 3162
9.Dvořák PetrStejskal Tomáš6-923 3172
10.Kurel DavidWO    3082
11.Iglo Leypold MatějŠpinar Rostislav7512  3092
12.Dvořák PetrWagner Jaroslav st.WO    30102
13.Kurel DavidStejskal Tomáš910   20  
14.Přichystal Jiří         
15.Dvořák PetrŠpinar Rostislav         
16.Kurel DavidWagner Jaroslav st.         
17.Přichystal JiříStejskal Tomáš         
18.Iglo Leypold Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kurel David01Špinar Rostislav21
Přichystal Jiří11Wagner Jaroslav st.02
Iglo Leypold Matěj30Stejskal Tomáš02
Dvořák Petr10   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 13:00 Začátek
utkání
13:20Konec
utkání
14:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4363:168TTC Brandýs n.L B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sysel Vojtěch
Balák Kryštof
 
 
Pánek Jan
Chadima Ondřej
 
 
62-49 3110
2.Gräf Miloš
Strnad Richard
 
 

 
 
WO    3020
3.Strnad RichardWO    3030
4.Gräf MilošChadima Ondřej654  3040
5.Balák KryštofPánek Jan0105  3050
6.Sysel VojtěchBouška Jiří484  3060
7.Gräf MilošWO    3070
8.Balák KryštofChadima Ondřej6812  3080
9.Sysel VojtěchPánek Jan26-86 3190
10.Strnad RichardBouška Jiří-118-64732100
11.Balák KryštofWO    30  
12.Sysel VojtěchChadima Ondřej105   20  
13.Strnad RichardPánek Jan         
14.Gräf MilošBouška Jiří         
15.Sysel Vojtěch         
16.Strnad RichardChadima Ondřej         
17.Gräf MilošPánek Jan         
18.Balák KryštofBouška Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Strnad Richard10Chadima Ondřej02
Gräf Miloš10Pánek Jan02
Balák Kryštof20Bouška Jiří02
Sysel Vojtěch20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6395:258TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha David
Štěpánek Aleš
 
 
Ehl Ladislav
Hurdálek Pavel
 
 
646  3010
2.Rek Dominik Lukáš
Váňa Martin
 
 
Košatý Jan
Vilhelm Oldřich
 
 
-7-137-8 1311
3.Štěpánek AlešHurdálek Pavel45-99 3121
4.Pavlíček MartinVilhelm Oldřich488  3031
5.Rek Dominik LukášKošatý Jan453  3041
6.Jícha DavidEhl Ladislav579  3051
7.Pavlíček MartinHurdálek Pavel1089  3061
8.Rek Dominik LukášVilhelm Oldřich-7695 3171
9.Jícha DavidKošatý Jan-9632 3181
10.Štěpánek AlešEhl Ladislav854  3091
11.Rek Dominik LukášHurdálek Pavel874  30101
12.Váňa MartinVilhelm Oldřich1164  30  
13.Štěpánek AlešKošatý Jan         
14.Pavlíček MartinEhl Ladislav         
15.Váňa MartinHurdálek Pavel         
16.Štěpánek AlešVilhelm Oldřich         
17.Pavlíček MartinKošatý Jan         
18.Rek Dominik LukášEhl Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpánek Aleš20Hurdálek Pavel03
Pavlíček Martin20Vilhelm Oldřich02
Rek Dominik Lukáš30Košatý Jan02
Jícha David20Ehl Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19517:442KST Rakovník A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Mikeš Milan
 
 
Sosnovec Martin
Beran Tomáš
 
 
894  3010
2.Rezek Jan
Přibík Jan
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
5104  3020
3.Mikeš MilanLövl Jan775  3030
4.Přibík JanBeran Tomáš101-8-3-72331
5.Štepka VladimírSosnovec Martin58-913 3141
6.Rezek JanKoždoň Roman9-1085 3151
7.Přibík JanLövl Jan698  3061
8.Štepka VladimírBeran Tomáš-7-497-102362
9.Rezek JanSosnovec Martin-3-76-4 1363
10.Mikeš MilanKoždoň Roman6-6810 3173
11.Štepka VladimírLövl Jan5-3-7493283
12.Rezek JanBeran Tomáš-54-78123293
13.Mikeš MilanSosnovec Martin-11-7-4  0394
14.Chaloupka MikulášKoždoň RomanWO    30104
15.Rezek JanLövl Jan         
16.Mikeš MilanBeran Tomáš         
17.Chaloupka MikulášSosnovec Martin         
18.Štepka VladimírKoždoň Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikeš Milan21Lövl Jan03
Přibík Jan11Beran Tomáš21
Štepka Vladimír21Sosnovec Martin21
Rezek Jan21Koždoň Roman02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nam.217, 27061 LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16517:410Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová Kateřina
Moravec Petr ml.
 
 
Špalek Miroslav
Krous Martin
 
 
-10839 3110
2.Brožek Michal
Moravec Ladislav ml.
 
 
Špalek Jiří
Kříž Petr
 
 
1345  3020
3.Moravec Petr ml.Špalek Jiří485  3030
4.Moravec Ladislav ml.Špalek Miroslav1-11-7-9 1331
5.Vajcová KateřinaKrous Martin7-2-93-122332
6.Brožek MichalKříž Petr879  3042
7.Moravec Ladislav ml.Špalek Jiří3-7-9-11 1343
8.Vajcová KateřinaŠpalek Miroslav-117-58103253
9.Brožek MichalKrous Martin1268  3063
10.Moravec Petr ml.Kříž Petr566  3073
11.Vajcová KateřinaŠpalek Jiří-8-7-7  0374
12.Brožek MichalŠpalek Miroslav-91066 3184
13.Moravec Petr ml.Krous Martin576  3094
14.Moravec Ladislav ml.Kříž Petr775  30104
15.Brožek MichalŠpalek Jiří-8    01  
16.Moravec Petr ml.Špalek Miroslav         
17.Moravec Ladislav ml.Krous Martin         
18.Vajcová KateřinaKříž Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Petr ml.30Špalek Jiří21
Moravec Ladislav ml.12Špalek Miroslav12
Vajcová Kateřina12Krous Martin12
Brožek Michal30Kříž Petr03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol Hudlice, Jungmannova 246,267 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30196:362TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
Novák Petr
Ebert Tomáš ml.
 
 
-7-99-2 1301
2.Vajs Karel
Lev Daniel
 
 
Prágr Lukáš
Škach Martin
 
 
6-6-3-5 1302
3.Lev DanielPrágr Lukáš-9-8-7  0303
4.Lev LeošNovák Petr-2-5-7  0304
5.Vajs KarelŠkach Martin-55-6-5 1305
6.Ebert Tomáš ml.WO    0306
7.Lev LeošPrágr Lukáš-6-5-8  0307
8.Vajs KarelNovák Petr-1065-8-72308
9.Škach MartinWO    0309
10.Lev DanielEbert Tomáš ml.-5-4-2  03010
11.Vajs KarelPrágr Lukáš         
12.Novák Petr         
13.Lev DanielŠkach Martin         
14.Lev LeošEbert Tomáš ml.         
15.Prágr Lukáš         
16.Lev DanielNovák Petr         
17.Lev LeošŠkach Martin         
18.Vajs KarelEbert Tomáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lev Daniel02Prágr Lukáš20
Lev Leoš02Novák Petr20
Vajs Karel02Škach Martin10
   Ebert Tomáš ml.10
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy