Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33653:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
Beran Tomáš
Čížová Tereza
 
 
6910  3010
2.Strnad Richard
Balák Kryštof
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
9-8-5-3 1311
3.Šubrt JaroslavBeran Tomáš8-1037 3121
4.Blažek MartinKoždoň Roman37-7-8123231
5.Balák KryštofLövl Jan-4-8-8  0332
6.Strnad RichardČížová Tereza5-68-7-72333
7.Blažek MartinBeran Tomáš5-11-7-9 1334
8.Balák KryštofKoždoň Roman-17-8-10 1335
9.Strnad RichardLövl Jan-7615-893245
10.Šubrt JaroslavČížová Tereza6410  3055
11.Mifka AlexiusBeran Tomáš-8-10-9  0356
12.Strnad RichardKoždoň Roman-119-88-102357
13.Šubrt JaroslavLövl Jan1098  3067
14.Blažek MartinČížová Tereza-7857 3177
15.Strnad RichardBeran Tomáš-9-6-9  0378
16.Šubrt JaroslavKoždoň Roman7711  3088
17.Blažek MartinLövl Jan138  3098
18.Mifka AlexiusČížová Tereza9-8-6-11 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šubrt Jaroslav40Beran Tomáš31
Blažek Martin31Koždoň Roman22
Balák Kryštof02Lövl Jan13
Strnad Richard13Čížová Tereza22
Mifka Alexius02   
Střídání domácích - 11.kolo Mifka Alexius za Balák Krystof



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34640:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
Brzybohatý Aleš
Ehl Ladislav
 
 
876  3010
2.Janíček Petr
Iglo Leypold Matěj
 
 
Dvořák Jan ml.
Dvořák Zdeněk
 
 
976  3020
3.Juklík TomášEhl Ladislav-9710-9-52321
4.Dvořák PetrDvořák Zdeněk-125-99-32322
5.Kurel DavidBrzybohatý Aleš-4-4-9  0323
6.Iglo Leypold MatějDvořák Jan ml.68-98 3133
7.Dvořák PetrEhl Ladislav8-7-4-8 1334
8.Kurel DavidDvořák Zdeněk-4-8-10  0335
9.Iglo Leypold MatějBrzybohatý Aleš-59-7-2 1336
10.Juklík TomášDvořák Jan ml.-13119-1043246
11.Mlejnek JiříEhl Ladislav9-107-773256
12.Iglo Leypold MatějDvořák Zdeněk-8856 3166
13.Juklík TomášBrzybohatý Aleš-6-12-6  0367
14.Dvořák PetrDvořák Jan ml.375  3077
15.Iglo Leypold MatějEhl Ladislav-9-379-102378
16.Juklík TomášDvořák Zdeněk6811  3088
17.Dvořák PetrBrzybohatý Aleš10-6612 3198
18.Mlejnek JiříDvořák Jan ml.-5-7-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Juklík Tomáš22Ehl Ladislav31
Dvořák Petr22Dvořák Zdeněk22
Kurel David02Brzybohatý Aleš31
Iglo Leypold Matěj22Dvořák Jan ml.13
Mlejnek Jiří11   
Počet diváků: 16
T20,5°C Zápas č.11 - střídání Mlejnek in _ Kurel out



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:16478:401TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Ondřej
Řáha Vladimír
 
 
Chadima Ondřej
Krček Adam
 
 
5-945 3110
2.Špalek Miroslav
Krous Martin
 
 
Makara Michal
Vesecký David
 
 
-9-9-9  0311
3.Řáha VladimírMakara Michal-51099 3121
4.Krous MartinChadima Ondřej-611-13-5 1322
5.Pavlíček OndřejVesecký David678  3032
6.Špalek MiroslavKrček Adam7-84-1063242
7.Krous MartinMakara Michal-8-8-3  0343
8.Pavlíček OndřejChadima Ondřej763  3053
9.Špalek MiroslavVesecký David-101388 3163
10.Řáha VladimírKrček Adam-978-7103273
11.Pavlíček OndřejMakara Michal339  3083
12.Špalek MiroslavChadima Ondřej647  3093
13.Řáha VladimírVesecký David9107  30103
14.Krous MartinKrček Adam         
15.Špalek MiroslavMakara Michal         
16.Řáha VladimírChadima Ondřej         
17.Krous MartinVesecký David         
18.Pavlíček OndřejKrček Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řáha Vladimír30Makara Michal12
Krous Martin02Chadima Ondřej12
Pavlíček Ondřej30Vesecký David03
Špalek Miroslav30Krček Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32639:634nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Petr
Ebert Tomáš ml.
 
 
Suchomel Tomáš
Wagner Jaroslav st.
 
 
454  3010
2.Prágr Lukáš
Mencl Jiří
 
 
Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
-10-20-4  0311
3.Novák PetrSuchomel Tomáš-3946 3121
4.Mencl JiříWagner Jaroslav st.9-5-98-62322
5.Prágr Lukᚊpinar Rostislav-115-8-6 1323
6.Ebert Tomáš ml.Beran Martin-46-94-62324
7.Mencl JiříSuchomel Tomáš-5-49-8 1325
8.Prágr LukášWagner Jaroslav st.879  3035
9.Ebert Tomáš ml.Špinar Rostislav57-9-933245
10.Novák PetrBeran Martin-7-512-8 1346
11.Prágr LukášSuchomel Tomáš9713  3056
12.Ebert Tomáš ml.Wagner Jaroslav st.6109  3066
13.Novák PetrŠpinar Rostislav-9-4-4  0367
14.Mencl JiříBeran Martin-78-9983277
15.Ebert Tomáš ml.Suchomel Tomáš378  3087
16.Novák PetrWagner Jaroslav st.-46-4-6 1388
17.Mencl JiříŠpinar Rostislav-69-89-62389
18.Prágr LukášBeran Martin1058  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Petr13Suchomel Tomáš13
Mencl Jiří13Wagner Jaroslav st.22
Prágr Lukáš31Špinar Rostislav31
Ebert Tomáš ml.31Beran Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol Hudlice, Jungmannova 246,267 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:34448:508TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dřevěný Petr
Vajs Karel
 
 
Jícha David
Pavlíček Martin
 
 
-7-678-32301
2.Hrabár Jiří
Lev Daniel
 
 
Rek Dominik Lukáš
Váňa Martin
 
 
-7-8-9  0302
3.Lev DanielJícha David-7-7-9  0303
4.Vajs KarelPavlíček Martin-7-3-5  0304
5.Hrabár JiříRek Dominik Lukáš8910  3014
6.Dřevěný PetrVáňa Martin-8455 3124
7.Vajs KarelJícha David-5-7-10  0325
8.Hrabár JiříPavlíček Martin5-6-9-6 1326
9.Dřevěný PetrRek Dominik Lukáš77-98 3136
10.Lev DanielVáňa Martin-8-37-8 1337
11.Hrabár JiříJícha David-5-7-5  0338
12.Dřevěný PetrPavlíček Martin457  3048
13.Lev DanielRek Dominik Lukáš4-2-9-9 1349
14.Vajs KarelVáňa Martin8-78-773259
15.Dřevěný PetrJícha David-6-7-6  03510
16.Lev DanielPavlíček Martin         
17.Vajs KarelRek Dominik Lukáš         
18.Hrabár JiříVáňa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lev Daniel03Jícha David40
Vajs Karel12Pavlíček Martin21
Hrabár Jiří12Rek Dominik Lukáš12
Dřevěný Petr31Váňa Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nam.217, 27061 LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30640:579Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Ladislav ml.
Moravec Petr st.
 
 
Přibík Jan
Krůta Václav
 
 
56-129 3110
2.Brožek Michal
Moravec Petr ml.
 
 
Rezek Jan
Štepka Vladimír
 
 
-67-11-6 1311
3.Moravec Petr ml.Štepka Vladimír-79-96-62312
4.Moravec Ladislav ml.Přibík Jan-8-4-6  0313
5.Moravec Petr st.Rezek Jan-7-46-7 1314
6.Brožek MichalKrůta Václav-83-5733224
7.Moravec Ladislav ml.Štepka Vladimír5-859 3134
8.Moravec Petr st.Přibík Jan6-12-7-4 1335
9.Brožek MichalRezek Jan941  3045
10.Moravec Petr ml.Krůta Václav374  3055
11.Moravec Petr st.Štepka Vladimír-108-8-7 1356
12.Brožek MichalPřibík Jan-8-78673266
13.Moravec Petr ml.Rezek Jan986  3076
14.Moravec Ladislav ml.Krůta Václav9-5-9853286
15.Brožek MichalŠtepka Vladimír10-862 3196
16.Moravec Petr ml.Přibík Jan11-6-75-72397
17.Moravec Ladislav ml.Rezek Jan594  30107
18.Moravec Petr st.Krůta Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Petr ml.22Štepka Vladimír22
Moravec Ladislav ml.31Přibík Jan31
Moravec Petr st.03Rezek Jan13
Brožek Michal40Krůta Václav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy