Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14489:315KST Rakovník A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Rezek Jan
 
 
Gräf Miloš
Strnad Richard
 
 
2-8210 3110
2.Přibík Jan
Macek Zdeněk ml.
 
 
Ivan Milan
 
 
WO    3020
3.Přibík JanGräf Miloš-8-997-62321
4.Macek Zdeněk ml.Ivan Milan-8388 3131
5.Štepka VladimírStrnad Richard-959-8-102332
6.Rezek JanWO    3042
7.Macek Zdeněk ml.Gräf Miloš-7-7-9  0343
8.Štepka VladimírIvan Milan832  3053
9.Rezek JanStrnad Richard963  3063
10.Přibík JanWO    3073
11.Štepka VladimírGräf Miloš66-96 3183
12.Rezek JanIvan Milan977  3093
13.Přibík JanStrnad Richard-596-11832103
14.Macek Zdeněk ml.         
15.Rezek JanGräf Miloš         
16.Přibík JanIvan Milan         
17.Macek Zdeněk ml.Strnad Richard         
18.Štepka Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Přibík Jan11Gräf Miloš21
Macek Zdeněk ml.11Ivan Milan03
Štepka Vladimír21Strnad Richard12
Rezek Jan20   
WO30WO03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30610:589TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Martin
Pokorný Roman
 
 
Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
-5-3-9  0301
2.Štěpánek Aleš
Jícha David
 
 
Iglo Leypold Matěj
Janíček Petr
 
 
11-7118 3111
3.Štěpánek AlešDvořák Petr-79-9-6 1312
4.Pokorný RomanMlejnek Jiří-8-786-92313
5.Váňa MartinIglo Leypold Matěj-8-6-7  0314
6.Jícha DavidJaníček Petr584  3024
7.Pokorný RomanDvořák Petr7-5-9-4 1325
8.Váňa MartinMlejnek Jiří9-47-5-52326
9.Jícha DavidIglo Leypold Matěj-10-28983236
10.Štěpánek AlešČech Ondřej212  3046
11.Váňa MartinDvořák Petr-1-5-7  0347
12.Jícha DavidMlejnek Jiří742  3057
13.Štěpánek AlešIglo Leypold Matěj-878-6123267
14.Pokorný RomanČech Ondřej788  3077
15.Jícha DavidDvořák Petr-551015 3187
16.Štěpánek AlešMlejnek Jiří893  3097
17.Pokorný RomanIglo Leypold Matěj-7-98-6 1398
18.Váňa MartinČech Ondřej563  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpánek Aleš31Dvořák Petr31
Pokorný Roman13Mlejnek Jiří22
Váňa Martin13Iglo Leypold Matěj22
Jícha David40Janíček Petr01
   Čech Ondřej03
TEPLOTA 20ST



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hudlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:110Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
Vaculík Stanislav ml.
Bartůněk David
 
 
563  3010
2.Wagner Jaroslav st.
Suchomel Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Beran MartinBartůněk David954  3030
4.Suchomel TomášVaculík Stanislav ml.427  3040
5.Špinar RostislavLev Leoš546  3050
6.Wagner Jaroslav st.WO    3060
7.Suchomel TomášBartůněk David446  3070
8.Špinar RostislavVaculík Stanislav ml.378  3080
9.Wagner Jaroslav st.Lev Leoš765  3090
10.Beran MartinWO    30100
11.Špinar RostislavBartůněk David         
12.Wagner Jaroslav st.Vaculík Stanislav ml.         
13.Beran MartinLev Leoš         
14.Suchomel Tomáš         
15.Wagner Jaroslav st.Bartůněk David         
16.Beran MartinVaculík Stanislav ml.         
17.Suchomel TomášLev Leoš         
18.Špinar Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Beran Martin10Bartůněk David02
Suchomel Tomáš20Vaculík Stanislav ml.02
Špinar Rostislav20Lev Leoš02
Wagner Jaroslav st.10   
WO30WO03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný BVrchní
rozhodčí:
Elicerová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, Slaný 27401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:40Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:30264:398Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chadima Ondřej
Elicer Lukáš
 
 
Moravec Petr st.
Moravec Ladislav ml.
 
 
-11-27-12 1301
2.Krček Adam
Makara Michal
 
 
Brožek Michal
Moravec Petr ml.
 
 
-11-7-8  0302
3.Chadima OndřejBrožek Michal-1-5-4  0303
4.Krček AdamMoravec Petr ml.-12-3-6  0304
5.Elicer LukášMoravec Ladislav ml.-10-8-6  0305
6.Makara MichalMoravec Petr st.1388  3015
7.Krček AdamBrožek Michal-4-4-5  0316
8.Elicer LukášMoravec Petr ml.-4-57-4 1317
9.Makara MichalMoravec Ladislav ml.58-6-7-52318
10.Chadima OndřejMoravec Petr st.-5-6-7  0319
11.Elicer LukášBrožek Michal-10-3-2  03110
12.Makara MichalMoravec Petr ml.5-0   11  
13.Chadima OndřejMoravec Ladislav ml.         
14.Krček AdamMoravec Petr st.         
15.Makara MichalBrožek Michal         
16.Chadima OndřejMoravec Petr ml.         
17.Krček AdamMoravec Ladislav ml.         
18.Elicer LukášMoravec Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chadima Ondřej02Brožek Michal30
Krček Adam02Moravec Petr ml.20
Elicer Lukáš03Moravec Ladislav ml.20
Makara Michal11Moravec Petr st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Neratovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:35534:552TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brzybohatý Aleš
Čubová Jana
 
 
Pavlíček Ondřej
Řáha Vladimír
 
 
-10-7-7  0301
2.Dvořák Jan nejml.
Dvořák Jan ml.
 
 
Špalek Jiří
Špalek Miroslav
 
 
-9-9-8  0302
3.Dvořák Jan ml.Špalek Miroslav-105-14683212
4.Čubová JanaŠpalek Jiří-6-6-8  0313
5.Dvořák Jan nejml.Řáha Vladimír54-7-983223
6.Brzybohatý AlešPavlíček Ondřej56-79 3133
7.Čubová JanaŠpalek Miroslav-4-8-8  0334
8.Dvořák Jan nejml.Špalek Jiří-1014-10-8 1335
9.Brzybohatý AlešŘáha Vladimír61010  3045
10.Dvořák Jan ml.Pavlíček Ondřej-88-8-5 1346
11.Dvořák Jan nejml.Špalek Miroslav-9-9-11  0347
12.Brzybohatý AlešŠpalek Jiří297  3057
13.Dvořák Jan ml.Řáha Vladimír84-8-5-92358
14.Čubová JanaPavlíček Ondřej-5-58-5 1359
15.Brzybohatý AlešŠpalek Miroslav635  3069
16.Dvořák Jan ml.Špalek Jiří-8-7-7  03610
17.Čubová JanaŘáha Vladimír         
18.Dvořák Jan nejml.Pavlíček Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Jan ml.13Špalek Miroslav22
Čubová Jana03Špalek Jiří31
Dvořák Jan nejml.12Řáha Vladimír12
Brzybohatý Aleš40Pavlíček Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sadová 1756, Čáslav, 28601Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:38569:638TTC Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
Prágr Lukáš
Škach Martin
 
 
-10-10-8  0301
2.Čížová Tereza
Beran Tomáš
 
 
Ebert Tomáš ml.
Novák Petr
 
 
-10-10-5  0302
3.Koždoň RomanEbert Tomáš ml.-9-6-9  0303
4.Čížová TerezaPrágr Lukáš-107-78-102304
5.Beran Tomᚊkach Martin-869-1073214
6.Lövl JanNovák Petr88-66 3124
7.Čížová TerezaEbert Tomáš ml.-4-16-4  0325
8.Beran TomášPrágr Lukáš-9125-883235
9.Lövl JanŠkach Martin-8-49-15 1336
10.Koždoň RomanNovák Petr-6810-973246
11.Beran TomášEbert Tomáš ml.-697-8-62347
12.Lövl JanPrágr Lukáš7-37-5-82348
13.Koždoň RomanŠkach Martin410-310 3158
14.Čížová TerezaNovák Petr85-6-15-32359
15.Lövl JanEbert Tomáš ml.-7-59-2 13510
16.Koždoň RomanPrágr Lukáš         
17.Čížová TerezaŠkach Martin         
18.Beran TomášNovák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koždoň Roman21Ebert Tomáš ml.40
Čížová Tereza03Prágr Lukáš21
Beran Tomáš21Škach Martin12
Lövl Jan13Novák Petr12
Počet diváků: 15

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy