Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34464:525TTC Slovan Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Nekola Tomáš st.
 
 
Pavlíček Ondřej
Řáha Vladimír
 
 
-8-8-9  0301
2.Strnad Richard
Balák Kryštof
 
 
Špalek Miroslav
Špalek Jiří
 
 
-11-5-10  0302
3.Hendrych LadislavŠpalek Jiří-12-4-9  0303
4.Blažek MartinPavlíček Ondřej5-118-843213
5.Balák KryštofŠpalek Miroslav7910  3023
6.Strnad RichardŘáha Vladimír9-98-483233
7.Blažek MartinŠpalek Jiří12102  3043
8.Balák KryštofPavlíček Ondřej-5-9-7  0344
9.Strnad RichardŠpalek Miroslav9-6-76-102345
10.Hendrych LadislavŘáha Vladimír-3-103-6 1346
11.Balák KryštofŠpalek Jiří-9-8-10  0347
12.Strnad RichardPavlíček Ondřej-995-6-22348
13.Hendrych LadislavŠpalek Miroslav-8-5-7  0349
14.Nekola Tomáš st.Řáha Vladimír-39-87-423410
15.Strnad RichardŠpalek Jiří9-9   11  
16.Hendrych LadislavPavlíček Ondřej         
17.Nekola Tomáš st.Špalek Miroslav         
18.Balák KryštofŘáha Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hendrych Ladislav03Špalek Jiří21
Blažek Martin20Pavlíček Ondřej21
Balák Kryštof12Špalek Miroslav21
Strnad Richard12Řáha Vladimír21
Nekola Tomáš st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10434:339Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
Gábriš Michal
Strejc Václav
 
 
669  3010
2.Iglo Leypold Matěj
Janíček Petr
 
 
Prágr Lukáš
Ebert Tomáš ml.
 
 
10-11-99-32311
3.Kurel DavidEbert Tomáš ml.-12-7-7  0312
4.Iglo Leypold MatějPrágr Lukáš735  3022
5.Mlejnek JiříGábriš Michal966  3032
6.Dvořák PetrStrejc Václav137  3042
7.Iglo Leypold MatějEbert Tomáš ml.6415  3052
8.Mlejnek JiříPrágr Lukáš878  3062
9.Dvořák PetrGábriš Michal788  3072
10.Kurel DavidStrejc Václav856  3082
11.Mlejnek JiříEbert Tomáš ml.8-3-9773292
12.Dvořák PetrPrágr Lukáš-6-889832102
13.Kurel DavidGábriš Michal         
14.Iglo Leypold MatějStrejc Václav         
15.Dvořák PetrEbert Tomáš ml.         
16.Kurel DavidPrágr Lukáš         
17.Iglo Leypold MatějGábriš Michal         
18.Mlejnek JiříStrejc Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kurel David11Ebert Tomáš ml.12
Iglo Leypold Matěj20Prágr Lukáš03
Mlejnek Jiří30Gábriš Michal02
Dvořák Petr30Strejc Václav02
Tz i k 20st



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Neratovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol Hudlice, Jungmannova 246,267 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:10429:280Sokol Hudlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabár Jiří
Vajs Karel
 
 

 
 
WO    3010
2.Dřevěný Petr
Landa Miloslav
 
 
Čuba Milan
Hampejs Tomáš
 
 
915  3020
3.Vajs KarelHampejs Tomáš697  3030
4.Dřevěný PetrČuba Milan777  3040
5.Hrabár JiříEhl Ladislav-26-3-3 1341
6.Landa MiloslavWO    3051
7.Dřevěný PetrHampejs Tomáš8105  3061
8.Hrabár JiříČuba Milan854  3071
9.Lev DanielEhl Ladislav-5-7-6  0372
10.Vajs KarelWO    3082
11.Hrabár JiříHampejs Tomáš885  3092
12.Lev DanielČuba Milan7-77-9-122393
13.Vajs KarelEhl Ladislav-109810 31103
14.Dřevěný Petr         
15.Lev DanielHampejs Tomáš         
16.Vajs KarelČuba Milan         
17.Dřevěný PetrEhl Ladislav         
18.Hrabár Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vajs Karel20Hampejs Tomáš03
Dřevěný Petr20Čuba Milan12
Hrabár Jiří21Ehl Ladislav21
Lev Daniel02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nam.217, 27061 LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17490:421Sokol Lány A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr st.
Moravec Ladislav ml.
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
488  3010
2.Moravec Petr ml.
Brožek Michal
 
 
Beran Tomáš
Mucha Ondřej
 
 
949  3020
3.Moravec Petr ml.Beran Tomáš126-86 3130
4.Moravec Ladislav ml.Koždoň Roman78-43 3140
5.Moravec Petr st.Lövl Jan-5-5-4  0341
6.Brožek MichalMucha Ondřej668  3051
7.Moravec Ladislav ml.Beran Tomáš-10-6-9  0352
8.Moravec Petr st.Koždoň Roman9-9813 3162
9.Brožek MichalLövl Jan83-9-563272
10.Moravec Petr ml.Mucha Ondřej718  3082
11.Moravec Petr st.Beran Tomáš-11-9-9  0383
12.Brožek MichalKoždoň Roman8108  3093
13.Moravec Petr ml.Lövl Jan-74-89-102394
14.Moravec Ladislav ml.Mucha Ondřej8511  30104
15.Brožek MichalBeran Tomáš         
16.Moravec Petr ml.Koždoň Roman         
17.Moravec Ladislav ml.Lövl Jan         
18.Moravec Petr st.Mucha Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Petr ml.21Beran Tomáš21
Moravec Ladislav ml.21Koždoň Roman03
Moravec Petr st.12Lövl Jan21
Brožek Michal30Mucha Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:36557:581Sadská B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Vladimír
Chaloupka Mikuláš
 
 
Wagner Jaroslav st.
Suchomel Tomáš
 
 
7-8-9-12 1301
2.Rezek Jan
Přibík Jan
 
 
Beran Martin
Špinar Rostislav
 
 
5-913-8-82302
3.Přibík JanWagner Jaroslav st.-7-5-7  0303
4.Rezek JanŠpinar Rostislav9-779 3113
5.Chaloupka MikulášBeran Martin-9-1010-5 1314
6.Štepka VladimírSuchomel Tomáš-10-8-7  0315
7.Rezek JanWagner Jaroslav st.-10-6-8  0316
8.Chaloupka Mikulᚊpinar Rostislav-8-6-10  0317
9.Štepka VladimírBeran Martin55-10-463227
10.Přibík JanSuchomel Tomáš8-10107 3137
11.Chaloupka MikulášWagner Jaroslav st.-5-9-11  0338
12.Štepka VladimírŠpinar Rostislav897  3048
13.Přibík JanBeran Martin828  3058
14.Rezek JanSuchomel Tomáš-95-13-5 1359
15.Štepka VladimírWagner Jaroslav st.6-78-1023269
16.Přibík JanŠpinar Rostislav-75-7-3 13610
17.Rezek JanBeran Martin-8-3-7  03  
18.Chaloupka MikulášSuchomel Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přibík Jan22Wagner Jaroslav st.31
Rezek Jan12Špinar Rostislav22
Chaloupka Mikuláš03Beran Martin12
Štepka Vladimír31Suchomel Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8413:224TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Martin
Rek Dominik Lukáš
 
 
Makara Michal
Krček Adam
 
 
3-1459 3110
2.Pokorný Roman
Pavlíček Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Pavlíček MartinMakara Michal737  3030
4.Pokorný RomanKrček Adam-11-139463240
5.Rek Dominik LukášKasner Vítek-8388 3150
6.Váňa MartinWO    3060
7.Pokorný RomanMakara Michal76-105 3170
8.Rek Dominik LukášKrček Adam-85113 3180
9.Váňa MartinKasner Vítek-92-8853290
10.Pavlíček MartinWO    30100
11.Rek Dominik LukášMakara Michal-9-9   02  
12.Váňa MartinKrček Adam         
13.Pavlíček MartinKasner Vítek         
14.Pokorný Roman         
15.Váňa MartinMakara Michal         
16.Pavlíček MartinKrček Adam         
17.Pokorný RomanKasner Vítek         
18.Rek Dominik Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pavlíček Martin10Makara Michal02
Pokorný Roman20Krček Adam02
Rek Dominik Lukáš20Kasner Vítek02
Váňa Martin10   
WO30WO03
teplota 20st

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy