Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jemnice AVrchní
rozhodčí:
Chvátal Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 624, JemniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32345:432TJ Žďár nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Zdeněk
Svobodová Monika
 
 
Veselský Tomáš
Vaněk Josef
 
 
-8-43-8 1301
2.Kříž Jaromír
Kříž Nikolas
 
 
Jírek Jan
Veselský Roman
 
 
-4-3-8  0302
3.Svoboda ZdeněkVeselský Tomáš-3-3-5  0303
4.Svobodová MonikaJírek Jan13-89-1583213
5.Kříž NikolasVeselský Roman-6-7-7  0314
6.Kříž JaromírVaněk Josef-9-43-6 1315
7.Svobodová MonikaVeselský Tomáš98-10-4-112316
8.Kříž NikolasJírek Jan-7-8-4  0317
9.Kříž JaromírVeselský Roman8-10-8-2 1318
10.Svoboda ZdeněkVaněk JosefWO    3028
11.Kříž NikolasVeselský Tomáš-9-6-5  0329
12.Kříž JaromírJírek Jan9-5-6-6 13210
13.Svoboda ZdeněkVeselský Roman-3-4-1  03  
14.Svobodová MonikaVaněk Josef         
15.Kříž JaromírVeselský Tomáš         
16.Svoboda ZdeněkJírek Jan         
17.Svobodová MonikaVeselský Roman         
18.Kříž NikolasVaněk Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Zdeněk01Veselský Tomáš30
Svobodová Monika11Jírek Jan21
Kříž Nikolas03Veselský Roman20
Kříž Jaromír03Vaněk Josef10
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí AVrchní
rozhodčí:
Hanzálek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Velké Meziříčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18496:415SK Tenis Polesí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzálek Jiří
Smeták Libor
 
 
Kampas Jan
Kořínek Stanislav
 
 
589  3010
2.Hanzálek Václav
Korbel Filip
 
 
Klíma Petr
Šoukal Slavomír
 
 
-78310 3120
3.Korbel FilipŠoukal Slavomír788  3030
4.Smeták LiborKampas Jan-11-5-8  0331
5.Hanzálek JiříKlíma Petr59-97 3141
6.Hanzálek VáclavKořínek Stanislav461  3051
7.Smeták LiborŠoukal Slavomír-6-5-4  0352
8.Hanzálek JiříKampas Jan397  3062
9.Hanzálek VáclavKlíma Petr8-4-9-8 1363
10.Korbel FilipKořínek Stanislav964  3073
11.Hanzálek JiříŠoukal Slavomír-7-965-132374
12.Hanzálek VáclavKampas Jan-9-45473284
13.Korbel FilipKlíma Petr8116  3094
14.Smeták LiborKořínek Stanislav64-8-4532104
15.Hanzálek VáclavŠoukal Slavomír         
16.Korbel FilipKampas Jan         
17.Smeták LiborKlíma Petr         
18.Hanzálek JiříKořínek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Korbel Filip30Šoukal Slavomír21
Smeták Libor12Kampas Jan12
Hanzálek Jiří21Klíma Petr12
Hanzálek Václav21Kořínek Stanislav03
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jihlava AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32374:471TJ Spartak Pelhřimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jaroslav
Holub Matěj
 
 
Pavlík Michal
Jeníček Jakub
 
 
-7-5-4  0301
2.Lengál Dominik
Brom Vladan
 
 
Jírů Jakub
Nacházel Filip
 
 
-10-9-9  0302
3.Urban JaroslavPavlík Michal-7-5-6  0303
4.Brom VladanJeníček Jakub12-2-8-10 1304
5.Holub MatějNacházel Filip7118  3014
6.Lengál DominikJírů Jakub2-859 3124
7.Brom VladanPavlík Michal89-8-6-32325
8.Holub MatějJeníček Jakub-39-84-82326
9.Lengál DominikNacházel Filip-7849 3136
10.Urban JaroslavJírů Jakub-2-3-4  0337
11.Holub MatějPavlík Michal-5-4-3  0338
12.Lengál DominikJeníček Jakub-9-99-6 1339
13.Urban JaroslavNacházel Filip-53-6-4 13310
14.Brom VladanJírů Jakub         
15.Lengál DominikPavlík Michal         
16.Urban JaroslavJeníček Jakub         
17.Brom VladanNacházel Filip         
18.Holub MatějJírů Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Urban Jaroslav03Pavlík Michal30
Brom Vladan02Jeníček Jakub30
Holub Matěj12Nacházel Filip12
Lengál Dominik21Jírů Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Polná AVrchní
rozhodčí:
Babínek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Telč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polná, Žejdlicova 1231Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11447:317Slavoj Polná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Radim
Hladík Jiří
 
 
Havlík Vojtěch
Martinů Libor
 
 
7122  3010
2.Krčál Radek
Bláha František
 
 
Švec Radomír
Koubík Martin
 
 
-8-9107113220
3.Bláha FrantišekŠvec Radomír34-107 3130
4.Vaněk RadimHavlík Vojtěch449  3040
5.Hladík JiříMartinů Libor97-86 3150
6.Krčál RadekKoubík Martin157  3060
7.Vaněk RadimŠvec Radomír875  3070
8.Hladík JiříHavlík Vojtěch-9-4710-122371
9.Krčál RadekMartinů Libor3-901 3181
10.Bláha FrantišekKoubík Martin9115  3091
11.Hladík JiříŠvec Radomír-5-6-6  0392
12.Krčál RadekHavlík Vojtěch236  30102
13.Bláha FrantišekMartinů Libor-85   11  
14.Vaněk RadimKoubík Martin         
15.Krčál RadekŠvec Radomír         
16.Bláha FrantišekHavlík Vojtěch         
17.Vaněk RadimMartinů Libor         
18.Hladík JiříKoubík Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bláha František20Švec Radomír12
Vaněk Radim20Havlík Vojtěch12
Hladík Jiří12Martinů Libor02
Krčál Radek30Koubík Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť AVrchní
rozhodčí:
Křivánek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Richtra 487/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:28533:444SKST Třešť A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Petr
Páral Daniel
 
 
Bártík Tomáš
Malina Vítězslav
 
 
-3-10-12  0301
2.Kocmánek Tomáš
Nešpor Ladislav
 
 

 
 
WO    3011
3.Páral DanielBártík Tomáš-8-3-4  0312
4.Nešpor LadislavMalina Vítězslav-2-7-7  0313
5.Kocmánek TomášRůžička Jakub947  3023
6.Kozák PetrWO    3033
7.Nešpor LadislavBártík Tomáš8-7-5-2 1334
8.Kocmánek TomášMalina Vítězslav-46610 3144
9.Kozák PetrRůžička Jakub5-464 3154
10.Páral DanielWO    3064
11.Kocmánek TomášBártík Tomáš-3-59-3 1365
12.Kozák PetrMalina Vítězslav-532-683275
13.Páral DanielRůžička Jakub-85-51053285
14.Nešpor LadislavWO    3095
15.Kozák PetrBártík Tomáš-56-6-8 1396
16.Páral DanielMalina Vítězslav-7-9-9  0397
17.Nešpor LadislavRůžička Jakub-11359 31107
18.Kocmánek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Páral Daniel12Bártík Tomáš40
Nešpor Ladislav12Malina Vítězslav22
Kocmánek Tomáš21Růžička Jakub04
Kozák Petr21   
WO40WO04
diváci: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1038:38732:744TJ CHS Chotěboř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Petr ml.
Trefil Daniel
 
 
Joksch Jakub
Jakeš Michal
 
 
-9689 3110
2.Fuk Viktor
Hubata Vacek Jaroslav
 
 
Ovčačík Tomáš
Veselý Petr
 
 
-410810 3120
3.Marek Petr ml.Ovčačík Tomáš-7-83-9 1321
4.Hubata Vacek JaroslavJoksch Jakub-4-1228-82322
5.Trefil DanielVeselý Petr5-610-8-52323
6.Fuk ViktorJakeš Michal-1199-8-102324
7.Hubata Vacek JaroslavOvčačík Tomáš-1110-11-3 1325
8.Trefil DanielJoksch Jakub-76-8-7 1326
9.Fuk ViktorVeselý Petr885  3036
10.Marek Petr ml.Jakeš Michal-8-103893246
11.Trefil DanielOvčačík Tomáš-9811-2-132347
12.Fuk ViktorJoksch Jakub88-12-8123257
13.Marek Petr ml.Veselý Petr7812  3067
14.Hubata Vacek JaroslavJakeš Michal-9911-763277
15.Fuk ViktorOvčačík Tomáš11-9-88-82378
16.Marek Petr ml.Joksch Jakub108-8-5-62379
17.Hubata Vacek JaroslavVeselý Petr-210-87-823710
18.Trefil DanielJakeš Michal-6    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Petr ml.22Ovčačík Tomáš40
Hubata Vacek Jaroslav13Joksch Jakub31
Trefil Daniel03Veselý Petr22
Fuk Viktor22Jakeš Michal12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy