Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť AVrchní
rozhodčí:
Křivánek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Richtra 487/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:31625:622SKST Třešť A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nešpor Ladislav
Kocmánek Tomáš
 
 
Hanzálek Jiří
Smeták Libor
 
 
10-115-7-82301
2.Páral Daniel
Kozák Petr
 
 
Korbel Filip
Hanzálek Václav
 
 
6-985 3111
3.Kozák PetrKorbel Filip9-39-673221
4.Páral JiříHanzálek Václav8-4-4-3 1322
5.Kocmánek TomášHanzálek Jiří-568-7103232
6.Páral DanielSmeták Libor7910  3042
7.Páral JiříKorbel Filip-6-6-8  0343
8.Kocmánek TomášHanzálek Václav-9-98-8 1344
9.Páral DanielHanzálek Jiří-87411 3154
10.Kozák PetrSmeták Libor56-84 3164
11.Kocmánek TomášKorbel Filip10-393 3174
12.Páral DanielHanzálek Václav-9-6-9  0375
13.Kozák PetrHanzálek Jiří-9986 3185
14.Nešpor LadislavSmeták Libor-69-914113295
15.Páral DanielKorbel Filip-10-41010-62396
16.Kozák PetrHanzálek Václav-44-821132106
17.Nešpor LadislavHanzálek Jiří         
18.Kocmánek TomášSmeták Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozák Petr40Korbel Filip22
Páral Jiří02Hanzálek Václav31
Kocmánek Tomáš21Hanzálek Jiří03
Páral Daniel22Smeták Libor03
Nešpor Ladislav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná AVrchní
rozhodčí:
Trefil Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jemnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:17467:424TJ Chmelná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Petr ml.
Trefil Daniel
 
 
Kříž Jaromír
Papoušek Jaroslav
 
 
-8687 3110
2.Fuk Viktor
Hubata Vacek Jaroslav
 
 
Svoboda Zdeněk
Svobodová Monika
 
 
7-6-74103220
3.Marek Petr ml.Kříž Jaromír6109  3030
4.Trefil DanielSvoboda Zdeněk-8-1-5  0331
5.Fuk ViktorSvobodová Monika-7-9-7  0332
6.Hubata Vacek JaroslavPapoušek Jaroslav7104  3042
7.Trefil DanielKříž Jaromír8-796 3152
8.Fuk ViktorSvoboda Zdeněk-71088 3162
9.Hubata Vacek JaroslavSvobodová Monika6-10-9753272
10.Marek Petr ml.Papoušek Jaroslav886  3082
11.Fuk ViktorKříž Jaromír-8714-1353292
12.Hubata Vacek JaroslavSvoboda Zdeněk-5-8912832102
13.Marek Petr ml.Svobodová Monika         
14.Trefil DanielPapoušek Jaroslav         
15.Hubata Vacek JaroslavKříž Jaromír         
16.Marek Petr ml.Svoboda Zdeněk         
17.Trefil DanielSvobodová Monika         
18.Fuk ViktorPapoušek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Petr ml.20Kříž Jaromír03
Trefil Daniel11Svoboda Zdeněk12
Fuk Viktor21Svobodová Monika11
Hubata Vacek Jaroslav30Papoušek Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov EVrchní
rozhodčí:
Malina Vítězslav
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Polná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův Brod, naproti autosalonu CitroenRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20542:457HB Ostrov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bártík Tomáš
Vaigl Martin
 
 
Krčál Radek
Bláha František
 
 
748  3010
2.Svoboda Lukáš
Hejkal Filip
 
 
Vaněk Radim
Hladík Jiří
 
 
8-965 3120
3.Hejkal FilipKrčál Radek-6-6-8  0321
4.Svoboda LukášBláha František-8810-883231
5.Bártík TomášVaněk Radim7-8-94-92332
6.Vaigl MartinHladík Jiří566  3042
7.Svoboda LukášKrčál Radek-78-88-92343
8.Bártík TomášBláha František9109  3053
9.Vaigl MartinVaněk Radim87-93 3163
10.Hejkal FilipHladík Jiří611-11-573273
11.Bártík TomášKrčál Radek-9-9-8  0374
12.Vaigl MartinBláha František381  3084
13.Hejkal FilipVaněk Radim667  3094
14.Svoboda LukášHladík Jiří9-710-10632104
15.Vaigl MartinKrčál Radek-83   11  
16.Hejkal FilipBláha František         
17.Svoboda LukášVaněk Radim         
18.Bártík TomášHladík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejkal Filip21Krčál Radek30
Svoboda Lukáš21Bláha František03
Bártík Tomáš12Vaněk Radim12
Vaigl Martin30Hladík Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jihlava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 794, ChotěbořRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:22601:524TJ CHS Chotěboř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovčačík Tomáš
Joksch Jakub
 
 
Zdarsa Pavel
Holub Matěj
 
 
5-1074 3110
2.Veselý Petr
Jakeš Michal
 
 
Brom Vladan
Lengál Dominik
 
 
11-123-8-102311
3.Ovčačík TomášLengál Dominik-1014-8-3 1312
4.Veselý PetrBrom Vladan-41063 3122
5.Jakeš MichalHolub Matěj-912-5-5 1323
6.Joksch JakubZdarsa Pavel5312  3033
7.Veselý PetrLengál Dominik9410  3043
8.Jakeš MichalBrom Vladan7-8-9-2 1344
9.Joksch JakubHolub Matěj965  3054
10.Ovčačík TomášZdarsa Pavel686  3064
11.Jakeš MichalLengál Dominik6-6-10-5 1365
12.Joksch JakubBrom Vladan568  3075
13.Ovčačík TomášHolub Matěj7-968 3185
14.Veselý PetrZdarsa Pavel8-779 3195
15.Joksch JakubLengál Dominik-7-958-122396
16.Ovčačík TomášBrom Vladan987  30106
17.Veselý PetrHolub Matěj         
18.Jakeš MichalZdarsa Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ovčačík Tomáš31Lengál Dominik31
Veselý Petr30Brom Vladan13
Jakeš Michal03Holub Matěj12
Joksch Jakub31Zdarsa Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Velké Meziříčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:12463:335TJ Spartak Pelhřimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Michal
Jeníček Jakub
 
 
Klíma Petr
Říkovský Aleš
 
 
386  3010
2.Zajíc Milan
Nacházel Filip
 
 
Kampas Jan
Šoukal Slavomír
 
 
8-97-6-102311
3.Zajíc MilanŠoukal Slavomír-98-78103221
4.Jeníček JakubKampas Jan25-95 3131
5.Nacházel FilipŘíkovský Aleš3104  3041
6.Pavlík MichalKlíma Petr668  3051
7.Jeníček JakubŠoukal Slavomír444  3061
8.Nacházel FilipKampas Jan4-47-6-82362
9.Pavlík MichalŘíkovský Aleš646  3072
10.Zajíc MilanKlíma Petr698  3082
11.Nacházel FilipŠoukal Slavomír-4-7-8  0383
12.Pavlík MichalKampas Jan482  3093
13.Zajíc MilanŘíkovský Aleš937  30103
14.Jeníček JakubKlíma Petr8    10  
15.Pavlík MichalŠoukal Slavomír         
16.Zajíc MilanKampas Jan         
17.Jeníček JakubŘíkovský Aleš         
18.Nacházel FilipKlíma Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíc Milan30Šoukal Slavomír12
Jeníček Jakub20Kampas Jan12
Nacházel Filip12Říkovský Aleš03
Pavlík Michal30Klíma Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Telč AVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Telč, Masarykova 222, 588 56 TelčRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:34368:472TJ Žďár nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Radomír
Koubík Martin
 
 
Jírek Jan
Fňukal Radek
 
 
-679-893210
2.Martinů Libor
Havlík Vojtěch
 
 
Veselský Roman
Veselský Tomáš
 
 
-7-6-4  0311
3.Havlík VojtěchJírek Jan-9-8-6  0312
4.Koubík MartinVeselský Roman-6-8-5  0313
5.Martinů LiborVeselský Tomáš-7-10-9  0314
6.Švec RadomírFňukal Radek8-127-953224
7.Koubík MartinJírek Jan1111-4-12-62325
8.Martinů LiborVeselský Roman-9-10-7  0326
9.Švec RadomírVeselský Tomáš8-99-9-32327
10.Havlík VojtěchFňukal Radek-86-3-7 1328
11.Martinů LiborJírek Jan-6-8-6  0329
12.Švec RadomírVeselský Roman-7-6-3  03210
13.Havlík VojtěchVeselský Tomáš-49   11  
14.Koubík MartinFňukal Radek         
15.Švec RadomírJírek Jan         
16.Havlík VojtěchVeselský Roman         
17.Koubík MartinVeselský Tomáš         
18.Martinů LiborFňukal Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlík Vojtěch02Jírek Jan30
Koubík Martin02Veselský Roman30
Martinů Libor03Veselský Tomáš20
Švec Radomír12Fňukal Radek11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy