Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jemnice AVrchní
rozhodčí:
Brychta Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis Velké Meziříčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 624, JemniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27568:545TJ Sokol Jemnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Monika
Máca Jan
 
 
Kampas Jan
Kořínek Stanislav
 
 
9-92-653210
2.Kříž Jaromír
Svoboda Zdeněk
 
 
Klíma Petr
Šoukal Slavomír
 
 
788  3020
3.Svoboda ZdeněkŠoukal Slavomír-8-9-5  0321
4.Svobodová MonikaKampas Jan9-887 3131
5.Máca JanKlíma Petr-349-7103241
6.Kříž JaromírKořínek Stanislav8910  3051
7.Svobodová MonikaŠoukal Slavomír-4-5-5  0352
8.Máca JanKampas Jan-35-2-6 1353
9.Kříž JaromírKlíma Petr-681-9-62354
10.Svoboda ZdeněkKořínek Stanislav54-69 3164
11.Máca JanŠoukal Slavomír-6-78-10 1365
12.Kříž JaromírKampas Jan9-94-6-112366
13.Svoboda ZdeněkKlíma Petr-7487 3176
14.Svobodová MonikaKořínek Stanislav655  3086
15.Kříž JaromírŠoukal Slavomír96-58 3196
16.Svoboda ZdeněkKampas Jan76-28 31106
17.Svobodová MonikaKlíma Petr         
18.Máca JanKořínek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Zdeněk31Šoukal Slavomír31
Svobodová Monika21Kampas Jan22
Máca Jan12Klíma Petr12
Kříž Jaromír22Kořínek Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí AVrchní
rozhodčí:
Hanzálek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:33406:455TJ Žďár nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzálek Jiří
Smeták Libor
 
 
Veselský Tomáš
Vaněk Josef
 
 
-9-74-6 1301
2.Hanzálek Václav
Korbel Filip
 
 
Veselský Roman
Jírek Jan
 
 
4-9-10-9 1302
3.Korbel FilipVeselský Tomáš83-83 3112
4.Smeták LiborJírek Jan-5-6-4  0313
5.Hanzálek JiříVeselský Roman-7-6-8  0314
6.Hanzálek VáclavVaněk Josef5-848 3124
7.Smeták LiborVeselský Tomáš-4-7-8  0325
8.Hanzálek JiříJírek Jan5-89-8-42326
9.Hanzálek VáclavVeselský Roman-8-7-7  0327
10.Korbel FilipVaněk Josef98-810 3137
11.Hanzálek JiříVeselský Tomáš-11-9-10  0338
12.Hanzálek VáclavJírek Jan-98-8-9 1339
13.Korbel FilipVeselský Roman-8-7-9  03310
14.Smeták LiborVaněk Josef         
15.Hanzálek VáclavVeselský Tomáš         
16.Korbel FilipJírek Jan         
17.Smeták LiborVeselský Roman         
18.Hanzálek JiříVaněk Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Korbel Filip21Veselský Tomáš21
Smeták Libor02Jírek Jan30
Hanzálek Jiří03Veselský Roman30
Hanzálek Václav12Vaněk Josef02
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jihlava AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Telč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15488:394SK Jihlava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jaroslav
Holub Matěj
 
 
Švec Radomír
Koubík Martin
 
 
8-6812 3110
2.Lengál Dominik
Brom Vladan
 
 
Havlík Vojtěch
Martinů Libor
 
 
2-745 3120
3.Urban JaroslavŠvec Radomír-6946 3130
4.Brom VladanMartinů Libor10-8-9-10 1331
5.Holub MatějHavlík Vojtěch267  3041
6.Lengál DominikKoubík Martin8118  3051
7.Brom VladanŠvec Radomír-8878 3161
8.Holub MatějMartinů Libor97-86 3171
9.Lengál DominikHavlík Vojtěch299  3081
10.Urban JaroslavKoubík Martin7-8-109-62382
11.Holub MatějŠvec Radomír-8-99653292
12.Lengál DominikMartinů Libor-10-664532102
13.Urban JaroslavHavlík Vojtěch1039  30  
14.Brom VladanKoubík Martin         
15.Lengál DominikŠvec Radomír         
16.Urban JaroslavMartinů Libor         
17.Brom VladanHavlík Vojtěch         
18.Holub MatějKoubík Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urban Jaroslav11Švec Radomír03
Brom Vladan11Martinů Libor12
Holub Matěj30Havlík Vojtěch02
Lengál Dominik30Koubík Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Polná AVrchní
rozhodčí:
Babínek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polná, Žejdlicova 1231Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:35565:594TJ Spartak Pelhřimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčál Radek
Bláha František
 
 
Jírů Jakub
Nacházel Filip
 
 
-5697 3110
2.Vaněk Radim
Hladík Jiří
 
 
Pavlík Michal
Jeníček Jakub
 
 
107-9-4-72311
3.Bláha FrantišekPavlík Michal9-7-4693221
4.Vaněk RadimJeníček Jakub-6-9-6  0322
5.Hladík JiříNacházel Filip2-1-6-6 1323
6.Krčál RadekJírů Jakub876  3033
7.Vaněk RadimPavlík Michal-2-99-4 1334
8.Hladík JiříJeníček Jakub-9-7-5  0335
9.Krčál RadekNacházel Filip953  3045
10.Bláha FrantišekJírů Jakub6-961 3155
11.Hladík JiříPavlík Michal-26-11-5 1356
12.Krčál RadekJeníček Jakub8-759 3166
13.Bláha FrantišekNacházel Filip-798-7-72367
14.Vaněk RadimJírů Jakub635  3077
15.Krčál RadekPavlík Michal-11-7-5  0378
16.Bláha FrantišekJeníček Jakub-109-1010-72379
17.Vaněk RadimNacházel Filip-9-5-8  03710
18.Hladík JiříJírů Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha František22Pavlík Michal31
Vaněk Radim13Jeníček Jakub31
Hladík Jiří03Nacházel Filip31
Krčál Radek31Jírů Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť AVrchní
rozhodčí:
Křivánek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Richtra 487/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38686:711TJ CHS Chotěboř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocmánek Tomáš
Nešpor Ladislav
 
 
Joksch Jakub
Jakeš Michal
 
 
67-87 3110
2.Kozák Petr
Páral Daniel
 
 
Ovčačík Tomáš
Veselý Petr
 
 
-8876 3120
3.Páral DanielOvčačík Tomáš-169-9-6 1321
4.Nešpor LadislavJoksch Jakub-27-3-7 1322
5.Kocmánek TomášVeselý Petr-9-8510-52323
6.Kozák PetrJakeš Michal81111  3033
7.Nešpor LadislavOvčačík Tomáš-159119 3143
8.Kocmánek TomášJoksch Jakub98-66 3153
9.Kozák PetrVeselý Petr277  3063
10.Páral DanielJakeš Michal7-8-11-5 1364
11.Kocmánek TomášOvčačík Tomáš-696-483274
12.Kozák PetrJoksch Jakub-7-9-9  0375
13.Páral DanielVeselý Petr13-9-12-11 1376
14.Nešpor LadislavJakeš Michal-88-13-5 1377
15.Kozák PetrOvčačík Tomáš5-113-953287
16.Páral DanielJoksch Jakub-897-5-42388
17.Nešpor LadislavVeselý Petr-6-58-9 1389
18.Kocmánek TomášJakeš Michal9-7-3-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Páral Daniel04Ovčačík Tomáš13
Nešpor Ladislav13Joksch Jakub31
Kocmánek Tomáš22Veselý Petr31
Kozák Petr31Jakeš Michal31
diváci: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24574:413TJ Chmelná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Petr ml.
Trefil Daniel
 
 

 
 
WO    3010
2.Fuk Viktor
Hubata Vacek Jaroslav
 
 
Malina Vítězslav
Bártík Tomáš
 
 
-5-84-7 1311
3.Hubata Vacek JaroslavBártík Tomáš-9-10-6  0312
4.Marek Petr ml.Malina Vítězslav6111  3022
5.Trefil DanielRůžička Jakub-119-8-10 1323
6.Fuk ViktorWO    3033
7.Marek Petr ml.Bártík Tomáš-98-77-62334
8.Trefil DanielMalina Vítězslav-94-99103244
9.Fuk ViktorRůžička Jakub-85-9973254
10.Hubata Vacek JaroslavWO    3064
11.Trefil DanielBártík Tomáš5-6-7-8 1365
12.Fuk ViktorMalina Vítězslav-67109 3175
13.Hubata Vacek JaroslavRůžička Jakub153-86 3185
14.Marek Petr ml.WO    3095
15.Fuk ViktorBártík Tomáš-5-5-3  0396
16.Hubata Vacek JaroslavMalina VítězslavWO    30106
17.Marek Petr ml.Růžička Jakub         
18.Trefil Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hubata Vacek Jaroslav11Bártík Tomáš40
Marek Petr ml.11Malina Vítězslav03
Trefil Daniel12Růžička Jakub12
Fuk Viktor21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy