Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov EVrchní
rozhodčí:
Malina Vítězslav
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlava, Sokolovská 4556/122c, Herna TJ Sokol BedrichovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:31706:645HB Ostrov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hitzger Jakub
Jinek Matyáš
 
 
Korbel Alen
Hanzálek Václav
 
 
9-1313-5-92301
2.Malina Vítězslav
Bártík Tomáš
 
 
Hanzálek Jiří
Smeták Libor
 
 
556  3011
3.Jinek MatyášKorbel Alen-107-44-62312
4.Malina VítězslavHanzálek Václav107-94 3122
5.Hitzger JakubHanzálek Jiří-13-107-9 1323
6.Bártík TomášSmeták Libor765  3033
7.Malina VítězslavKorbel Alen-6-79-3 1334
8.Hitzger JakubHanzálek Václav7-13-5-10 1335
9.Bártík TomášHanzálek Jiří46-78 3145
10.Jinek MatyášSmeták Libor-12312-1253255
11.Hitzger JakubKorbel Alen5-876 3165
12.Bártík TomášHanzálek Václav87-108 3175
13.Jinek MatyášHanzálek Jiří-8-47883285
14.Malina VítězslavSmeták Libor-9-6810-102386
15.Bártík TomášKorbel Alen354  3096
16.Jinek MatyášHanzálek Václav7-6-9-1 1397
17.Malina VítězslavHanzálek Jiří611-7-14932107
18.Hitzger JakubSmeták Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jinek Matyáš22Korbel Alen22
Malina Vítězslav22Hanzálek Václav22
Hitzger Jakub12Hanzálek Jiří13
Bártík Tomáš40Smeták Libor12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jemnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 794, ChotěbořRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17510:441TJ CHS Chotěboř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovčačík Tomáš
Joksch Jakub
 
 
Svoboda Zdeněk
Svobodová Monika
 
 
-3-94-9 1301
2.Veselý Petr
Jakeš Michal
 
 
Kříž Jaromír
Papoušek Jaroslav
 
 
8-976 3111
3.Joksch JakubKříž Jaromír599  3021
4.Veselý PetrSvoboda Zdeněk1267  3031
5.Jakeš MichalPapoušek Jaroslav6106  3041
6.Ovčačík TomášSvobodová Monika-8-939-62342
7.Veselý PetrKříž Jaromír108-85 3152
8.Jakeš MichalSvoboda Zdeněk-9-9-5  0353
9.Ovčačík TomášPapoušek Jaroslav7-101219 3163
10.Joksch JakubSvobodová Monika3-845 3173
11.Jakeš MichalKříž Jaromír879  3083
12.Ovčačík TomášSvoboda Zdeněk-5-11-4  0384
13.Joksch JakubPapoušek Jaroslav98-65 3194
14.Veselý PetrSvobodová Monika1096  30104
15.Ovčačík TomášKříž Jaromír         
16.Joksch JakubSvoboda Zdeněk         
17.Veselý PetrPapoušek Jaroslav         
18.Jakeš MichalSvobodová Monika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Joksch Jakub30Kříž Jaromír03
Veselý Petr30Svoboda Zdeněk21
Jakeš Michal21Papoušek Jaroslav03
Ovčačík Tomáš12Svobodová Monika12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18533:462TJ Spartak Pelhřimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Michal
Jeníček Jakub
 
 
Fuk Viktor
Hubata Vacek Jaroslav
 
 
7-1098 3110
2.Zajíc Milan
Rosenkranz Egon
 
 
Marek Petr ml.
Trefil Daniel
 
 
610-89 3120
3.Jeníček JakubMarek Petr ml.9-10-97-72321
4.Zajíc MilanFuk Viktor-48-77-62322
5.Rosenkranz EgonHubata Vacek Jaroslav-95711 3132
6.Pavlík MichalTrefil Daniel-5-659103242
7.Zajíc MilanMarek Petr ml.-710-811-42343
8.Rosenkranz EgonFuk Viktor-6-8-8  0344
9.Pavlík MichalHubata Vacek Jaroslav746  3054
10.Jeníček JakubTrefil Daniel-6878 3164
11.Rosenkranz EgonMarek Petr ml.759  3074
12.Pavlík MichalFuk Viktor167  3084
13.Jeníček JakubHubata Vacek Jaroslav8111  3094
14.Zajíc MilanTrefil Daniel946  30104
15.Pavlík MichalMarek Petr ml.         
16.Jeníček JakubFuk Viktor         
17.Zajíc MilanHubata Vacek Jaroslav         
18.Rosenkranz EgonTrefil Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jeníček Jakub21Marek Petr ml.21
Zajíc Milan12Fuk Viktor21
Rosenkranz Egon21Hubata Vacek Jaroslav03
Pavlík Michal30Trefil Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Telč AVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Telč, Masarykova 222, 588 56 TelčRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:30365:423SKST Třešť A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubík Martin
Švec Jaroslav st.
 
 
Páral Daniel
Kozák Petr
 
 
-6-8-9  0301
2.Goliáš Stanislav
Martinů Libor
 
 
Kocmánek Jaroslav
Páral Jiří
 
 
-78-7-9 1302
3.Goliáš StanislavKozák Petr-8-2-10  0303
4.Švec Jaroslav st.Páral Daniel-8-6-7  0304
5.Martinů LiborKocmánek Tomáš897  3014
6.Koubík MartinPáral Jiří675  3024
7.Švec Jaroslav st.Kozák Petr-8-6-7  0325
8.Martinů LiborPáral Daniel1-38-7-62326
9.Koubík MartinKocmánek Tomáš-88-9-10 1327
10.Goliáš StanislavPáral Jiří-68-97-92328
11.Martinů LiborKozák Petr-8-9-7  0329
12.Koubík MartinPáral Daniel-89-7-8 13210
13.Goliáš StanislavKocmánek Tomáš         
14.Švec Jaroslav st.Páral Jiří         
15.Koubík MartinKozák Petr         
16.Goliáš StanislavPáral Daniel         
17.Švec Jaroslav st.Kocmánek Tomáš         
18.Martinů LiborPáral Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Goliáš Stanislav02Kozák Petr30
Švec Jaroslav st.02Páral Daniel30
Martinů Libor12Kocmánek Tomáš11
Koubík Martin12Páral Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou AVrchní
rozhodčí:
Minčev Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Polná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, 591 01 Žďár nad Sázavou, zimní stadion, vchod z rychlobruslařského ováluRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15482:347TJ Žďár nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselský Tomáš
Veselský Roman
 
 

 
 
WO    3010
2.Pros René
Vaněk Josef
 
 
Krčál Radek
Bláha František
 
 
-1086-1293220
3.Pros RenéKrčál Radek-8-510773230
4.Veselský RomanBláha František626  3040
5.Vaněk JosefHladík Jiří249  3050
6.Veselský TomášWO    3060
7.Veselský RomanKrčál Radek-109-56-92361
8.Vaněk JosefBláha František-59-6-4 1362
9.Veselský TomášHladík Jiří-9597 3172
10.Pros RenéWO    3082
11.Vaněk JosefKrčál Radek10-4-8-2 1383
12.Veselský TomášBláha František-81078 3193
13.Pros RenéHladík Jiří687  30103
14.Veselský RomanWO    30  
15.Veselský TomášKrčál Radek-7-6   02  
16.Pros RenéBláha František         
17.Veselský RomanHladík Jiří         
18.Vaněk Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pros René20Krčál Radek21
Veselský Roman11Bláha František12
Vaněk Josef12Hladík Jiří03
Veselský Tomáš20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Velké Meziříčí AVrchní
rozhodčí:
Buk Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Jihlava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hornoměstská 395/36, vedle BilleRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:21584:471Stolní tenis Velké Meziříčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kampas Jan
Holub Šťěpán
 
 
Lengál Dominik
Brom Vladan
 
 
67-8-943210
2.Klíma Petr
Šoukal Slavomír
 
 
Urban Jaroslav
Holub Matěj
 
 
-789-5-102311
3.Kampas JanLengál Dominik64-109 3121
4.Klíma PetrHolub Matěj-61311-8103231
5.Holub ŠťěpánBrom Vladan-8-951-112332
6.Šoukal SlavomírUrban Jaroslav858  3042
7.Klíma PetrLengál Dominik-9613-793252
8.Holub ŠťěpánHolub Matěj910-74 3162
9.Šoukal SlavomírBrom Vladan898  3072
10.Kampas JanUrban JaroslavWO    3082
11.Holub ŠťěpánLengál Dominik-99-9-8 1383
12.Šoukal SlavomírHolub Matěj85-69 3193
13.Kampas JanBrom Vladan7-6-68-72394
14.Klíma PetrUrban JaroslavWO    30104
15.Šoukal SlavomírLengál Dominik         
16.Kampas JanHolub Matěj         
17.Klíma PetrBrom Vladan         
18.Holub ŠťěpánUrban Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kampas Jan11Lengál Dominik12
Klíma Petr20Holub Matěj03
Holub Šťěpán12Brom Vladan21
Šoukal Slavomír30Urban Jaroslav01
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy