Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jemnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22565:487TJ Spartak Pelhřimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Michal
Jeníček Jakub
 
 
Svoboda Zdeněk
Svobodová Monika
 
 
7510  3010
2.Zajíc Milan
Rosenkranz Egon
 
 
Kříž Jaromír
Papoušek Jaroslav
 
 
8-7-34-82311
3.Zajíc MilanKříž Jaromír8-9-95-72312
4.Jeníček JakubSvoboda Zdeněk8-967 3122
5.Rosenkranz EgonSvobodová Monika8108  3032
6.Pavlík MichalPapoušek Jaroslav-6755 3142
7.Jeníček JakubKříž Jaromír665  3052
8.Rosenkranz EgonSvoboda Zdeněk7-67-343262
9.Pavlík MichalSvobodová Monika389  3072
10.Zajíc MilanPapoušek Jaroslav-105-8-7 1373
11.Rosenkranz EgonKříž Jaromír-2-812-9 1374
12.Pavlík MichalSvoboda Zdeněk34-713 3184
13.Zajíc MilanSvobodová Monika-8-8-9  0385
14.Jeníček JakubPapoušek Jaroslav8-967 3195
15.Pavlík MichalKříž Jaromír7-876 31105
16.Zajíc MilanSvoboda Zdeněk         
17.Jeníček JakubSvobodová Monika         
18.Rosenkranz EgonPapoušek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíc Milan03Kříž Jaromír22
Jeníček Jakub30Svoboda Zdeněk03
Rosenkranz Egon21Svobodová Monika12
Pavlík Michal40Papoušek Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Telč AVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Telč, Masarykova 222, 588 56 TelčRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35604:627nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Radomír
Koubík Martin
 
 
Korbel Filip
Hanzálek Václav
 
 
-8-79-9 1301
2.Havlík Vojtěch
Martinů Libor
 
 
Hanzálek Jiří
Smeták Libor
 
 
969  3011
3.Martinů LiborKorbel Filip9-2-128-92312
4.Koubík MartinHanzálek Václav-2-5-9  0313
5.Havlík VojtěchHanzálek Jiří69-8-793223
6.Švec RadomírSmeták Libor778  3033
7.Koubík MartinKorbel Filip-10-6-9  0334
8.Havlík VojtěchHanzálek Václav-9-3-11  0335
9.Švec RadomírHanzálek Jiří257  3045
10.Martinů LiborSmeták Libor99-11-993255
11.Havlík VojtěchKorbel Filip-3-6-7  0356
12.Švec RadomírHanzálek Václav-12-66-3 1357
13.Martinů LiborHanzálek Jiří955  3067
14.Koubík MartinSmeták Libor79-86 3177
15.Švec RadomírKorbel Filip-2-6-7  0378
16.Martinů LiborHanzálek Václav-10-67783288
17.Koubík MartinHanzálek Jiří-7-44-11 1389
18.Havlík VojtěchSmeták Libor4-877 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinů Libor31Korbel Filip40
Koubík Martin13Hanzálek Václav31
Havlík Vojtěch22Hanzálek Jiří13
Švec Radomír22Smeták Libor04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, 591 01 Žďár nad Sázavou, zimní stadion, vchod z rychlobruslařského ováluRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23599:525TJ Žďár nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírek Jan
Vaněk Josef
 
 
Bártík Tomáš
Stehlík Oldřich
 
 
8-10-8-7 1301
2.Veselský Roman
Veselský Tomáš
 
 
Malina Vítězslav
Růžička Jakub
 
 
-55710 3111
3.Veselský RomanBártík Tomáš-1057-9-82312
4.Veselský TomášStehlík Oldřich1088  3022
5.Vaněk JosefMalina Vítězslav876  3032
6.Jírek JanRůžička Jakub1111-8-8-72333
7.Veselský TomášBártík Tomáš8812  3043
8.Vaněk JosefStehlík Oldřich-10-885-62344
9.Jírek JanMalina Vítězslav-8588 3154
10.Veselský RomanRůžička Jakub44-65 3164
11.Vaněk JosefBártík Tomáš-8-4-8  0365
12.Jírek JanStehlík Oldřich12-885 3175
13.Veselský RomanMalina Vítězslav8-944 3185
14.Veselský TomášRůžička Jakub3-648 3195
15.Jírek JanBártík Tomáš810-8-10832105
16.Veselský RomanStehlík Oldřich17   20  
17.Veselský TomášMalina Vítězslav         
18.Vaněk JosefRůžička Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselský Roman21Bártík Tomáš22
Veselský Tomáš30Stehlík Oldřich12
Vaněk Josef12Malina Vítězslav03
Jírek Jan31Růžička Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Velké Meziříčí AVrchní
rozhodčí:
Buk Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hornoměstská 395/36, vedle BilleRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:34517:553TJ CHS Chotěboř A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klíma Petr
Říkovský Aleš
 
 
Ovčačík Tomáš
Joksch Jakub
 
 
8-79-10103210
2.Šoukal Slavomír
Kampas Jan
 
 
Veselý Petr
Jakeš Michal
 
 
6-10-68-92311
3.Kampas JanJoksch Jakub-8-579-82312
4.Říkovský AlešOvčačík Tomáš5-6-7-7 1313
5.Klíma PetrVeselý Petr9-889 3123
6.Šoukal SlavomírJakeš Michal-8-6-8  0324
7.Říkovský AlešJoksch Jakub-8-57-5 1325
8.Klíma PetrOvčačík Tomáš-797-9-72326
9.Šoukal SlavomírVeselý Petr793  3036
10.Kampas JanJakeš Michal76-8-7-92337
11.Klíma PetrJoksch Jakub-8-6-9  0338
12.Šoukal SlavomírOvčačík Tomáš-7848 3148
13.Kampas JanVeselý Petr8-64-6-62349
14.Říkovský AlešJakeš Michal-6-10-10  03410
15.Šoukal SlavomírJoksch Jakub8-6   11  
16.Kampas JanOvčačík Tomáš         
17.Říkovský AlešVeselý Petr         
18.Klíma PetrJakeš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kampas Jan03Joksch Jakub30
Říkovský Aleš03Ovčačík Tomáš21
Klíma Petr12Veselý Petr12
Šoukal Slavomír21Jakeš Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jihlava AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 12:00 Začátek
utkání
12:10Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8407:255SK Jihlava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lengál Dominik
Brom Vladan
 
 
Kozák Petr
Kocmánek Tomáš
 
 
999  3010
2.Zdarsa Pavel
Holub Matěj
 
 

 
 
WO    3020
3.Brom VladanKozák Petr-610-56-82321
4.Zobač MichalKocmánek Tomáš783  3031
5.Holub MatějPáral Jiří8117  3041
6.Lengál DominikWO    3051
7.Zobač MichalKozák Petr-9-361063261
8.Holub MatějKocmánek Tomáš-8786 3171
9.Lengál DominikPáral Jiří774  3081
10.Brom VladanWO    3091
11.Holub MatějKozák Petr6-7-56732101
12.Lengál DominikKocmánek Tomáš37   20  
13.Brom VladanPáral Jiří         
14.Zobač Michal         
15.Lengál DominikKozák Petr         
16.Brom VladanKocmánek Tomáš         
17.Zobač MichalPáral Jiří         
18.Holub Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brom Vladan01Kozák Petr12
Zobač Michal20Kocmánek Tomáš02
Holub Matěj30Páral Jiří02
Lengál Dominik10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIVIZE VYSOČINA Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Polná AVrchní
rozhodčí:
Babínek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polná, Žejdlicova 1231Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22591:516Slavoj Polná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Radim
Babínek Jiří
 
 
Marek Petr ml.
Trefil Daniel
 
 
-9-69-8 1301
2.Krčál Radek
Kučera Martin
 
 
Fuk Viktor
Hubata Vacek Jaroslav
 
 
-8-9106-102302
3.Kučera MartinMarek Petr ml.-8964 3112
4.Vaněk RadimFuk Viktor6148  3022
5.Babínek JiříTrefil Daniel10-795 3132
6.Krčál RadekHubata Vacek Jaroslav79-8-1063242
7.Vaněk RadimMarek Petr ml.91111  3052
8.Babínek JiříFuk Viktor-10984 3162
9.Krčál RadekTrefil Daniel263  3072
10.Kučera MartinHubata Vacek Jaroslav11-11-6-6 1373
11.Babínek JiříMarek Petr ml.5-2-910-72374
12.Krčál RadekFuk Viktor348  3084
13.Kučera MartinTrefil Daniel-9878 3194
14.Vaněk RadimHubata Vacek Jaroslav-9-8-11  0395
15.Krčál RadekMarek Petr ml.96-106 31105
16.Kučera MartinFuk Viktor-9-11   02  
17.Vaněk RadimTrefil Daniel         
18.Babínek JiříHubata Vacek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kučera Martin21Marek Petr ml.13
Vaněk Radim21Fuk Viktor03
Babínek Jiří21Trefil Daniel03
Krčál Radek40Hubata Vacek Jaroslav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy