Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AVrchní
rozhodčí:
Piálek Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulovice 81Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17 TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piálek Ivan
Zelinková Dagmar
 
 
Zadražil Vojtěch
Přibyl Josef
 
 
     3110
2.Nosek Pavel
Palík Radek
 
 
Hadrava Josef ml.
Staněk Milan
 
 
     3020
3.Piálek IvanZadražil Vojtěch     2321
4.Palík RadekHadrava Josef ml.     3131
5.Zelinková DagmarStaněk Milan     1332
6.Nosek PavelPřibyl Josef     3142
7.Palík RadekZadražil Vojtěch     0343
8.Zelinková DagmarHadrava Josef ml.     3253
9.Nosek PavelStaněk Milan     3163
10.Piálek IvanPřibyl Josef     3073
11.Zelinková DagmarZadražil Vojtěch     3183
12.Nosek PavelHadrava Josef ml.     3193
13.Piálek IvanStaněk Milan     30103
14.Palík RadekPřibyl Josef         
15.Nosek PavelZadražil Vojtěch         
16.Piálek IvanHadrava Josef ml.         
17.Palík RadekStaněk Milan         
18.Zelinková DagmarPřibyl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Piálek Ivan21Zadražil Vojtěch21
Palík Radek11Hadrava Josef ml.03
Zelinková Dagmar21Staněk Milan12
Nosek Pavel30Přibyl Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice AVrchní
rozhodčí:
Holub Ludvík
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kamenice u Jihlavy 340, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:36430:521SKST Třešť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaisler Vlastimil
Wiederlechner Marek
 
 
Peštál Jaroslav
Palán Tomáš
 
 
-7-4-6  0301
2.Holub Martin
Vondrák Radim
 
 
Šalanda Vít
Macháč Jan
 
 
-946-893211
3.Wiederlechner MarekMacháč Jan-9-96-8 1312
4.Kaisler VlastimilPalán Tomáš-3-10-6  0313
5.Vondrák RadimŠalanda Vít-55-12-10 1314
6.Holub MartinPeštál Jaroslav611-911 3124
7.Kaisler VlastimilMacháč Jan-6-1-8  0325
8.Vondrák RadimPalán Tomáš-4-5-8  0326
9.Holub MartinŠalanda Vít-9-5-9  0327
10.Wiederlechner MarekPeštál Jaroslav-7-8-7  0328
11.Vondrák RadimMacháč Jan-1310-7-8 1329
12.Holub MartinPalán Tomáš95-47 3139
13.Wiederlechner MarekŠalanda Vít79-5-793249
14.Kaisler VlastimilPeštál Jaroslav-11-5-8  03410
15.Holub MartinMacháč Jan         
16.Wiederlechner MarekPalán Tomáš         
17.Kaisler VlastimilŠalanda Vít         
18.Vondrák RadimPeštál Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wiederlechner Marek12Macháč Jan30
Kaisler Vlastimil03Palán Tomáš21
Vondrák Radim03Šalanda Vít21
Holub Martin21Peštál Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř CVrchní
rozhodčí:
Job Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 794, ChotěbořRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15476:388TJ CHS Chotěboř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Job Štefan
Pokorný Radim
 
 
Benáček Petr
Kos Zdeněk
 
 
910-913 3110
2.Přádová Blanka
Zvolánek Zdeněk
 
 
Fiala Jiří
Živný František
 
 
-9274 3120
3.Job ŠtefanKos Zdeněk1194  3030
4.Pokorný RadimBenáček Petr-73-7-9 1331
5.Přádová BlankaFiala Jiří8-687 3141
6.Zvolánek ZdeněkŽivný František5-8810 3151
7.Pokorný RadimKos Zdeněk-84-7-7 1352
8.Přádová BlankaBenáček Petr876  3062
9.Zvolánek ZdeněkFiala Jiří6-81412 3172
10.Job ŠtefanŽivný František4-544 3182
11.Přádová BlankaKos Zdeněk-67-4783292
12.Zvolánek ZdeněkBenáček Petr28-84 31102
13.Job ŠtefanFiala Jiří         
14.Pokorný RadimŽivný František         
15.Zvolánek ZdeněkKos Zdeněk         
16.Job ŠtefanBenáček Petr         
17.Pokorný RadimFiala Jiří         
18.Přádová BlankaŽivný František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Job Štefan20Kos Zdeněk12
Pokorný Radim02Benáček Petr12
Přádová Blanka30Fiala Jiří02
Zvolánek Zdeněk30Živný František02



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BVrchní
rozhodčí:
Kmoch Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Třebíč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6382:198TJ Jiskra Humpolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoch Petr st.
Hájek Jaroslav
 
 
Poskočil Dominik
Novotný Vojtěch
 
 
54-87 3110
2.Kmoch Petr ml.
Trnka Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Kmoch Petr st.Poskočil Dominik578  3030
4.Hájek JaroslavNovotný Vojtěch522  3040
5.Kmoch Petr ml.Hronek Jiří-7494 3150
6.Trnka TomášWO    3060
7.Hájek JaroslavPoskočil Dominik-410-12973270
8.Kmoch Petr ml.Novotný Vojtěch69-8-1273280
9.Trnka TomášHronek Jiří763  3090
10.Kmoch Petr st.WO    30100
11.Kmoch Petr ml.Poskočil Dominik         
12.Trnka TomášNovotný Vojtěch         
13.Kmoch Petr st.Hronek Jiří         
14.Hájek Jaroslav         
15.Trnka TomášPoskočil Dominik         
16.Kmoch Petr st.Novotný Vojtěch         
17.Hájek JaroslavHronek Jiří         
18.Kmoch Petr ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kmoch Petr st.10Poskočil Dominik02
Hájek Jaroslav20Novotný Vojtěch02
Kmoch Petr ml.20Hronek Jiří02
Trnka Tomáš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nové Město na Moravě AVrchní
rozhodčí:
Mazel Dušan
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soškova 1559 Nové Město na Moravě ORLOVNA, Za želez.přejezdem směr JimramovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24607:550TJ Nové Město na Moravě A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazel Dušan
Nečas Tomáš
 
 
Hitzger Pavel
Jinek Matyáš
 
 
9-788 3110
2.Nečas František
Krontorád Vít
 
 
Hitzger Marek
Staněk Štěpán
 
 
-10-9-11  0311
3.Nečas TomášJinek Matyáš-89-9533221
4.Nečas FrantišekHitzger Marek-10-109893231
5.Krontorád VítStaněk Štěpán12-9-8-3 1332
6.Mazel DušanHitzger Pavel7611  3042
7.Nečas FrantišekJinek Matyáš7-463 3152
8.Krontorád VítHitzger Marek658  3062
9.Mazel DušanStaněk Štěpán-111298 3172
10.Nečas TomášHitzger Pavel-8107-7-112373
11.Krontorád VítJinek Matyáš117-5-7-112374
12.Mazel DušanHitzger Marek1096  3084
13.Nečas TomášStaněk Štěpán178  3094
14.Nečas FrantišekHitzger Pavel-67-8-8 1395
15.Mazel DušanJinek Matyáš-1197-8632105
16.Nečas TomášHitzger Marek738  30  
17.Nečas FrantišekStaněk Štěpán         
18.Krontorád VítHitzger Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nečas Tomáš21Jinek Matyáš13
Nečas František21Hitzger Marek03
Krontorád Vít12Staněk Štěpán12
Mazel Dušan40Hitzger Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
Minčev Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, 591 01 Žďár nad Sázavou, zimní stadion, vchod z rychlobruslařského ováluRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35716:681TJ Žďár nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štola Miroslav
Kysilka Václav
 
 
Tůma Jan
Sovka Martin
 
 
-868-843210
2.Vavřík Lukáš
Fňukal Radek
 
 
Smíšek František st.
Mička Lukáš
 
 
-10-9-7  0311
3.Vavřík LukášMička Lukáš789  3021
4.Štola MiroslavSmíšek František st.10-3-3-9 1322
5.Kysilka VáclavTůma Jan-126-9-8 1323
6.Fňukal RadekSovka Martin588  3033
7.Štola MiroslavMička Lukáš-897-6-132334
8.Kysilka VáclavSmíšek František st.5-79-8-62335
9.Fňukal RadekTůma Jan976  3045
10.Vavřík LukášSovka Martin-11884 3155
11.Kysilka VáclavMička Lukáš-9-8-4  0356
12.Fňukal RadekSmíšek František st.75-10-763266
13.Vavřík LukášTůma Jan-1379-1093276
14.Štola MiroslavSovka Martin87-94 3186
15.Fňukal RadekMička Lukáš-6117-1083296
16.Vavřík LukášSmíšek František st.8-9-98-92397
17.Štola MiroslavTůma Jan-8-11-8  0398
18.Kysilka VáclavSovka Martin10-984 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavřík Lukáš31Mička Lukáš22
Štola Miroslav13Smíšek František st.31
Kysilka Václav13Tůma Jan22
Fňukal Radek40Sovka Martin04
nejsou

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy