Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, Havlíčkův Brod 58001, Herna TJ Jiskra H.Brod - tribuna fotb. stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21582:518HB Ostrov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sáblík Petr ml.
Růžička Jakub
 
 
Vondrák Radim
Holub Martin
 
 
897  3010
2.Hitzger Pavel
Koudelka Tomáš
 
 
Wiederlechner Marek
Kaisler Vlastimil
 
 
9818  3020
3.Sáblík Petr ml.Kaisler Vlastimil12-8-9-10 1321
4.Růžička JakubHolub Martin5-97-7113231
5.Hitzger PavelVondrák Radim647  3041
6.Koudelka TomášWiederlechner Marek-107-66113251
7.Růžička JakubKaisler Vlastimil-610-93133261
8.Hitzger PavelHolub Martin-896-10-92362
9.Koudelka TomášVondrák Radim69-96 3172
10.Sáblík Petr ml.Wiederlechner Marek928  3082
11.Hitzger PavelHovorka Zdeněk548  3092
12.Koudelka TomášHolub Martin-37-5-8 1393
13.Sáblík Petr ml.Vondrák Radim1111-7-10-42394
14.Růžička JakubWiederlechner Marek-7-6104732104
15.Koudelka TomášHovorka Zdeněk         
16.Sáblík Petr ml.Holub Martin         
17.Růžička JakubVondrák Radim         
18.Hitzger PavelWiederlechner Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sáblík Petr ml.12Kaisler Vlastimil11
Růžička Jakub30Holub Martin21
Hitzger Pavel21Vondrák Radim12
Koudelka Tomáš21Wiederlechner Marek03
   Hovorka Zdeněk01



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov AVrchní
rozhodčí:
Sovka Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pacov, Václava Plačka 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1016:38376:537TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek František st.
Pešek Vítek
 
 
Štork Vítězslav
Nosek Pavel
 
 
-117-95103210
2.Lískovec Josef
Tůma Jan
 
 
Piálek Ivan
Zelinková Dagmar
 
 
-6-8-6  0311
3.Tůma JanNosek Pavel-11-6-2  0312
4.Pešek VítekPiálek Ivan-8-4-5  0313
5.Lískovec JosefZelinková Dagmar-6-6-5  0314
6.Smíšek František st.Štork Martin149  3024
7.Pešek VítekNosek Pavel-7-2-3  0325
8.Lískovec JosefPiálek Ivan-9-811-7 1326
9.Smíšek František st.Zelinková Dagmar-104-76103236
10.Tůma JanŠtork MartinWO    0337
11.Lískovec JosefNosek Pavel-6-8-8  0338
12.Smíšek František st.Piálek Ivan8-87-1053248
13.Tůma JanZelinková DagmarWO    0349
14.Pešek VítekŠtork Martin-5108-483259
15.Smíšek František st.Nosek PavelWO    03510
16.Tůma JanPiálek Ivan         
17.Pešek VítekZelinková Dagmar         
18.Lískovec JosefŠtork Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Jan01Nosek Pavel30
Pešek Vítek12Piálek Ivan21
Lískovec Josef03Zelinková Dagmar11
Smíšek František st.30Štork Martin02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice AVrchní
rozhodčí:
Svoboda Vítězslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Budějovice, Tovačovského sady 80Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19504:452TJ Sokol Moravské Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jiří
Plocek Jaroslav ml.
 
 
Fňukal Radek
Štola Miroslav
 
 
-5-8-5  0301
2.Živný František
Benáček Petr
 
 
Kysilka Václav
Němeček František
 
 
566  3011
3.Benáček PetrFňukal Radek89-88 3121
4.Plocek Jaroslav ml.Štola Miroslav-786-1173231
5.Živný FrantišekKysilka Václav727  3041
6.Fiala JiříNěmeček František8-348 3151
7.Plocek Jaroslav ml.Fňukal Radek-68-9773261
8.Živný FrantišekŠtola Miroslav-411-91093271
9.Fiala JiříKysilka Václav6-59-8-52372
10.Benáček PetrNěmeček František88-96 3182
11.Živný FrantišekFňukal Radek9-387 3192
12.Fiala JiříŠtola Miroslav-9-992-42393
13.Benáček PetrKysilka Václav594  30103
14.Plocek Jaroslav ml.Němeček František-9    01  
15.Fiala JiříFňukal Radek         
16.Benáček PetrŠtola Miroslav         
17.Plocek Jaroslav ml.Kysilka Václav         
18.Živný FrantišekNěmeček František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benáček Petr30Fňukal Radek03
Plocek Jaroslav ml.20Štola Miroslav12
Živný František30Kysilka Václav12
Fiala Jiří12Němeček František02



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Třebíč BVrchní
rozhodčí:
Táborský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Nové Město na Moravě ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Třebíč, Střední škola stavební, Kubišova 1214/9, 67401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34628:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Tomáš
Hronek Jiří
 
 
Mazel Dušan
Nečas Tomáš
 
 
-5-5-5  0301
2.Poskočil Dominik
Novotný Vojtěch
 
 
Krontorád Vít
Kupka Petr
 
 
-15399 3111
3.Poskočil KarelMazel Dušan57-10-3-82312
4.Novotný VojtěchNečas Tomáš9-8149 3122
5.Novotný TomášKrontorád Vít89-710 3132
6.Hronek JiříKupka Petr9-8-61073242
7.Novotný VojtěchMazel Dušan-7-3-3  0343
8.Novotný TomášNečas Tomáš8-7-3-9 1344
9.Hronek JiříKrontorád Vít-125-84-62345
10.Poskočil KarelKupka Petr6611  3055
11.Novotný TomášMazel Dušan-8-7-4  0356
12.Hronek JiříNečas Tomáš573  3066
13.Poskočil KarelKrontorád Vít5611  3076
14.Novotný VojtěchKupka Petr-9-85-9 1377
15.Hronek JiříMazel Dušan-6-5-4  0378
16.Poskočil KarelNečas Tomáš468  3088
17.Novotný VojtěchKrontorád Vít-119-7-7 1389
18.Česnek JiříKupka Petr-848-1253299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poskočil Karel31Mazel Dušan40
Novotný Vojtěch13Nečas Tomáš13
Novotný Tomáš12Krontorád Vít22
Hronek Jiří22Kupka Petr13
Česnek Jiří10   



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:35 TJ Jiskra Humpolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibyl Josef
Hadrava Josef ml.
 
 
Kmoch Petr ml.
Trnka Tomáš
 
 
     0301
2.
 
 
Kmoch Petr st.
Hájek Jaroslav
 
 
WO    0302
3.Hadrava Josef ml.Trnka Tomáš     2303
4.Přibyl JosefKmoch Petr st.     3213
5.Hájek JaroslavWO    0314
6.Staněk MilanKmoch Petr ml.     1315
7.Přibyl JosefTrnka Tomáš     2316
8.Kmoch Petr st.WO    0317
9.Staněk MilanHájek Jaroslav     2318
10.Hadrava Josef ml.Kmoch Petr ml.     3128
11.Trnka TomášWO    0329
12.Staněk MilanKmoch Petr st.     3239
13.Hadrava Josef ml.Hájek Jaroslav     13310
14.Přibyl JosefKmoch Petr ml.         
15.Staněk MilanTrnka Tomáš         
16.Hadrava Josef ml.Kmoch Petr st.         
17.Přibyl JosefHájek Jaroslav         
18.Kmoch Petr ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hadrava Josef ml.12Trnka Tomáš20
Přibyl Josef11Kmoch Petr st.02
Staněk Milan12Hájek Jaroslav20
   Kmoch Petr ml.11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť BVrchní
rozhodčí:
Páral Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Richtra 487/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:34548:608TJ CHS Chotěboř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháč Jan
Havel Miloslav
 
 
Zvolánek Zdeněk
Přádová Blanka
 
 
-1197-9-82301
2.Šalanda Vít
Neuman Jiří
 
 
Pokorný Radim
Voldán Jiří
 
 
9-96-683211
3.Šalanda VítZvolánek Zdeněk5-7-11-4 1312
4.Havel MiloslavPokorný Radim-4-5-5  0313
5.Neuman JiříPřádová Blanka987  3023
6.Macháč JanVoldán Jiří796  3033
7.Havel MiloslavZvolánek Zdeněk-8-6-4  0334
8.Neuman JiříPokorný Radim-4-6-5  0335
9.Macháč JanPřádová Blanka-9-8911-142336
10.Šalanda VítVoldán Jiří37-98 3146
11.Neuman JiříZvolánek Zdeněk-7-1-2  0347
12.Macháč JanPokorný Radim7611  3057
13.Šalanda VítPřádová Blanka4-7-12-7 1358
14.Havel MiloslavVoldán Jiří119-59 3168
15.Macháč JanZvolánek Zdeněk5-6-08-22369
16.Šalanda VítPokorný Radim967  3079
17.Havel MiloslavPřádová Blanka-6-5-11  03710
18.Neuman JiříVoldán Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šalanda Vít22Zvolánek Zdeněk40
Havel Miloslav13Pokorný Radim22
Neuman Jiří12Přádová Blanka31
Macháč Jan22Voldán Jiří03
Diváci: 6

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy