Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AVrchní
rozhodčí:
Piálek Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice nad Rokytnou 134, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34 TJ Jiskra Humpolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piálek Ivan
Zerzánek Ivo
 
 
Kmoch Petr st.
Hájek Jaroslav
 
 
     0301
2.Nosek Pavel
Palík Radek
 
 
Kmoch Petr ml.
Trnka Tomáš
 
 
     2302
3.Piálek IvanTrnka Tomáš     1303
4.Palík RadekHájek Jaroslav     1304
5.Zerzánek IvoKmoch Petr ml.     1305
6.Nosek PavelKmoch Petr st.     3015
7.Palík RadekTrnka Tomáš     0316
8.Zerzánek IvoHájek Jaroslav     1317
9.Nosek PavelKmoch Petr ml.     3127
10.Piálek IvanKmoch Petr st.     3137
11.Zerzánek IvoTrnka Tomáš     0338
12.Nosek PavelHájek Jaroslav     3248
13.Piálek IvanKmoch Petr ml.     2349
14.Palík RadekKmoch Petr st.     03410
15.Nosek PavelTrnka Tomáš         
16.Piálek IvanHájek Jaroslav         
17.Palík RadekKmoch Petr ml.         
18.Zerzánek IvoKmoch Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Piálek Ivan12Trnka Tomáš30
Palík Radek03Hájek Jaroslav21
Zerzánek Ivo03Kmoch Petr ml.21
Nosek Pavel30Kmoch Petr st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř CRozhodčí:Holub Ludvík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kamenice u Jihlavy 340, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:32 TJ Sokol Kamenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaisler Vlastimil
Wiederlechner Marek
 
 
Zvolánek Zdeněk
Přádová Blanka
 
 
     0301
2.Holub Martin
Vondrák Radim
 
 
Job Štefan
Pokorný Radim
 
 
     3211
3.Hovorka ZdeněkZvolánek Zdeněk     1312
4.Wiederlechner MarekJob Štefan     0313
5.Vondrák RadimPřádová Blanka     3223
6.Holub MartinPokorný Radim     3033
7.Wiederlechner MarekZvolánek Zdeněk     3243
8.Vondrák RadimJob Štefan     3253
9.Holub MartinPřádová Blanka     3263
10.Hovorka ZdeněkPokorný Radim     3073
11.Vondrák RadimZvolánek Zdeněk     1374
12.Holub MartinJob Štefan     3184
13.Hovorka ZdeněkPřádová BlankaWO    3094
14.Wiederlechner MarekPokorný Radim     1395
15.Kaisler VlastimilZvolánek Zdeněk     1396
16.Hovorka ZdeněkJob ŠtefanWO    0397
17.Wiederlechner MarekPřádová BlankaWO    30107
18.Vondrák RadimPokorný Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hovorka Zdeněk11Zvolánek Zdeněk31
Wiederlechner Marek12Job Štefan12
Vondrák Radim21Přádová Blanka02
Holub Martin30Pokorný Radim12
Kaisler Vlastimil01   
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nové Město na Moravě AVrchní
rozhodčí:
Mazel Dušan
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soškova 1559 Nové Město na Moravě ORLOVNA, Za želez.přejezdem směr JimramovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35544:601SKST Třešť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kupka Petr
Krontorád Vít
 
 
Peštál Jaroslav
Palán Tomáš
 
 
-8-9-7  0301
2.Mazel Dušan
Nečas Tomáš
 
 
Šalanda Vít
Macháč Jan
 
 
89-12-12-62302
3.Nečas TomášMacháč Jan9814  3012
4.Krontorád VítPalán Tomáš-6-11-7  0313
5.Kupka PetrŠalanda Vít-89-6-8 1314
6.Mazel DušanPeštál Jaroslav854  3024
7.Krontorád VítMacháč Jan-8-9-19  0325
8.Kupka PetrPalán Tomáš-7-697-72326
9.Mazel DušanŠalanda Vít109-11-963236
10.Nečas TomášPeštál Jaroslav9-6-77133246
11.Kupka PetrMacháč Jan4-5-6-8 1347
12.Mazel DušanPalán Tomáš10-6912 3157
13.Nečas Tomᚊalanda Vít-95-7-9 1358
14.Krontorád VítPeštál Jaroslav-7-4-7  0359
15.Mazel DušanMacháč Jan-510-3-11 13510
16.Nečas TomášPalán Tomáš-13-9   02  
17.Krontorád VítŠalanda Vít         
18.Kupka PetrPeštál Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nečas Tomáš21Macháč Jan31
Krontorád Vít03Palán Tomáš21
Kupka Petr03Šalanda Vít21
Mazel Dušan31Peštál Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, 591 01 Žďár nad Sázavou, zimní stadion, vchod z rychlobruslařského ováluRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:20560:507TJ Žďár nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřík Lukáš
Fňukal Radek
 
 
Zadražil Vojtěch
Přibyl Josef
 
 
8-769 3110
2.Němeček František
Vaněk Josef
 
 
Hadrava Josef ml.
Staněk Milan
 
 
79-6-9-102311
3.Fňukal RadekZadražil Vojtěch8-799 3121
4.Vavřík LukášHadrava Josef ml.-67-59-92322
5.Němeček FrantišekStaněk Milan87-69 3132
6.Vaněk JosefPřibyl Josef767  3042
7.Vavřík LukášZadražil Vojtěch-5695 3152
8.Němeček FrantišekHadrava Josef ml.-57-98-62353
9.Vaněk JosefStaněk Milan598  3063
10.Fňukal RadekPřibyl Josef59-47 3173
11.Němeček FrantišekZadražil Vojtěch77-98 3183
12.Vaněk JosefHadrava Josef ml.998  3093
13.Fňukal RadekStaněk Milan-8-977-62394
14.Vavřík LukášPřibyl Josef3-910-6832104
15.Vaněk JosefZadražil Vojtěch         
16.Fňukal RadekHadrava Josef ml.         
17.Vavřík LukášStaněk Milan         
18.Němeček FrantišekPřibyl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fňukal Radek21Zadražil Vojtěch03
Vavřík Lukáš21Hadrava Josef ml.21
Němeček František21Staněk Milan12
Vaněk Josef30Přibyl Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pacov, Václava Plačka 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:17466:412TJ Slavoj Pacov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek František st.
Mička Lukáš
 
 
Benáček Petr
Kos Zdeněk
 
 
-9397 3110
2.Lískovec Josef
Tůma Jan
 
 
Plocek Jaroslav ml.
Fiala Jiří
 
 
9-4-58103220
3.Smíšek František st.Kos Zdeněk-87-8983230
4.Tůma JanBenáček Petr-9-7-10  0331
5.Sovka MartinFiala Jiří87-63 3141
6.Mička LukášPlocek Jaroslav ml.106-107 3151
7.Tůma JanKos Zdeněk7-999 3161
8.Sovka MartinBenáček Petr-8-4-5  0362
9.Mička LukášFiala Jiří556  3072
10.Smíšek František st.Plocek Jaroslav ml.589  3082
11.Sovka MartinKos Zdeněk6-9-7-4 1383
12.Mička LukášBenáček Petr9101  3093
13.Smíšek František st.Fiala Jiří689  30103
14.Tůma JanPlocek Jaroslav ml.         
15.Mička LukášKos Zdeněk         
16.Smíšek František st.Benáček Petr         
17.Tůma JanFiala Jiří         
18.Sovka MartinPlocek Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smíšek František st.30Kos Zdeněk12
Tůma Jan11Benáček Petr21
Sovka Martin12Fiala Jiří03
Mička Lukáš30Plocek Jaroslav ml.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy