Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Budějovice, Tovačovského sady 80Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18492:421TJ Sokol Moravské Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benáček Petr
Kos Zdeněk
 
 
Nosek Pavel
Palík Radek
 
 
-10-4-8  0301
2.Svoboda Vítězslav
Šimeček Luboš
 
 
Piálek Ivan
Dolák Jan
 
 
6-3118 3111
3.Benáček PetrNosek Pavel8-9-7283221
4.Šimeček LubošPiálek Ivan-6-7-7  0322
5.Svoboda VítězslavPalík Radek656  3032
6.Kos ZdeněkDolák Jan965  3042
7.Šimeček LubošNosek Pavel-314-5-5 1343
8.Svoboda VítězslavPiálek Ivan109-66 3153
9.Kos ZdeněkPalík Radek384  3063
10.Benáček PetrDolák Jan428  3073
11.Svoboda VítězslavNosek Pavel9-8-1010-92374
12.Kos ZdeněkPiálek Ivan2-53-483284
13.Benáček PetrPalík Radek61111  3094
14.Šimeček LubošDolák Jan562  30104
15.Kos ZdeněkNosek Pavel         
16.Benáček PetrPiálek Ivan         
17.Šimeček LubošPalík Radek         
18.Svoboda VítězslavDolák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benáček Petr30Nosek Pavel21
Šimeček Luboš12Piálek Ivan12
Svoboda Vítězslav21Palík Radek03
Kos Zdeněk30Dolák Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Třebíč BVrchní
rozhodčí:
Táborský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Třebíč, Střední škola stavební, Kubišova 1214/9, 67401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:34384:471TJ Sokol Kamenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlová Zuzana
Formánek Miloslav
 
 
Kaisler Vlastimil
Hovorka Zdeněk
 
 
7-2-7-9 1301
2.Hronek Jiří
Poskočil Karel
 
 
Holub Martin
Vondrák Radim
 
 
8-6-98-72302
3.Havlová ZuzanaHovorka Zdeněk-887-883212
4.Hronek JiříHolub Martin3-11-7-5 1313
5.Formánek MiloslavVondrák Radim8-8-5-6 1314
6.Poskočil KarelKaisler Vlastimil-8-8-8  0315
7.Hronek JiříHovorka Zdeněk-8-7-5  0316
8.Formánek MiloslavHolub Martin-5-4-7  0317
9.Poskočil KarelVondrák Radim-9-98763227
10.Havlová ZuzanaKaisler Vlastimil-6-813-7 1328
11.Formánek MiloslavHovorka Zdeněk-9-5-4  0329
12.Poskočil KarelHolub Martin-83-4-10 13210
13.Havlová ZuzanaVondrák Radim-2    01  
14.Hronek JiříKaisler Vlastimil         
15.Poskočil KarelHovorka Zdeněk         
16.Havlová ZuzanaHolub Martin         
17.Hronek JiříVondrák Radim         
18.Formánek MiloslavKaisler Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havlová Zuzana11Hovorka Zdeněk21
Hronek Jiří02Holub Martin30
Formánek Miloslav03Vondrák Radim11
Poskočil Karel12Kaisler Vlastimil20



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná BVrchní
rozhodčí:
Zadražil Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:31 HB Ostrov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zadražil Vojtěch
Staněk Milan
 
 
Vaigl Martin
Sáblík Petr ml.
 
 
     0301
2.Hadrava Josef ml.
Přibyl Josef
 
 
Hitzger Marek
Staněk Štěpán
 
 
     0302
3.Hadrava Josef ml.Vaigl Martin     0303
4.Staněk MilanSáblík Petr ml.     3013
5.Přibyl JosefHitzger Marek     3123
6.Zadražil VojtěchStaněk Štěpán     0324
7.Staněk MilanVaigl Martin     0325
8.Přibyl JosefSáblík Petr ml.     3035
9.Zadražil VojtěchHitzger Marek     3045
10.Hadrava Josef ml.Staněk Štěpán     1346
11.Přibyl JosefVaigl Martin     1347
12.Zadražil VojtěchSáblík Petr ml.     3057
13.Hadrava Josef ml.Hitzger Marek     3067
14.Staněk MilanStaněk Štěpán     2368
15.Zadražil VojtěchVaigl Martin     1369
16.Hadrava Josef ml.Sáblík Petr ml.     03610
17.Staněk MilanHitzger Marek         
18.Přibyl JosefStaněk Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hadrava Josef ml.13Vaigl Martin40
Staněk Milan12Sáblík Petr ml.13
Přibyl Josef21Hitzger Marek03
Zadražil Vojtěch22Staněk Štěpán30



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť BVrchní
rozhodčí:
Křivánek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Richtra 487/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22576:505SKST Třešť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháč Jan
Nešpor Ladislav
 
 
Tůma Jan
Sovka Martin
 
 
4-204-283210
2.Peštál Jaroslav
Palán Tomáš
 
 
Mička Lukáš
Smíšek František st.
 
 
1159  3020
3.Nešpor LadislavMička Lukáš-613-511-82321
4.Palán TomášSmíšek František st.-10-74-12 1322
5.Peštál JaroslavTůma Jan487  3032
6.Macháč JanSovka Martin964  3042
7.Palán TomášMička Lukáš9-658 3152
8.Peštál JaroslavSmíšek František st.-10-12-7  0353
9.Macháč JanTůma Jan-78311 3163
10.Nešpor LadislavSovka Martin-54-15783273
11.Peštál JaroslavMička Lukáš-1278-443283
12.Macháč JanSmíšek František st.9-687 3193
13.Nešpor LadislavTůma Jan-9-86-10 1394
14.Palán TomášSovka Martin56-112 31104
15.Macháč JanMička Lukáš         
16.Nešpor LadislavSmíšek František st.         
17.Palán TomášTůma Jan         
18.Peštál JaroslavSovka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nešpor Ladislav12Mička Lukáš12
Palán Tomáš21Smíšek František st.21
Peštál Jaroslav21Tůma Jan12
Macháč Jan30Sovka Martin03
Diváci: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř CVrchní
rozhodčí:
Job Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Nové Město na Moravě ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 794, ChotěbořRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 11:30 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:26641:557TJ CHS Chotěboř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Job Štefan
Pokorný Radim
 
 
Kupka Petr
Nečas František
 
 
-66-84-92301
2.Přádová Blanka
Zvolánek Zdeněk
 
 
Nečas Tomáš
Lempera Lukáš
 
 
767  3011
3.Job ŠtefanNečas František-67-99-152312
4.Přádová BlankaNečas Tomáš777  3022
5.Pokorný RadimKupka Petr-8210-12-82323
6.Zvolánek ZdeněkLempera Lukáš522  3033
7.Přádová BlankaNečas František7-2-4-7 1334
8.Pokorný RadimNečas Tomáš-4-7-8  0335
9.Zvolánek ZdeněkKupka Petr542  3045
10.Job ŠtefanLempera Lukáš96-95 3155
11.Pokorný RadimNečas František-5-6-9  0356
12.Zvolánek ZdeněkNečas Tomáš427  3066
13.Job ŠtefanKupka Petr-8-9105-52367
14.Přádová BlankaKrontorád Vít978  3077
15.Zvolánek ZdeněkNečas František87-5-7-62378
16.Job ŠtefanNečas Tomáš-41034 3188
17.Přádová BlankaKupka Petr996  3098
18.Pokorný RadimKrontorád Vít9109  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Job Štefan22Nečas František40
Přádová Blanka31Nečas Tomáš13
Pokorný Radim13Kupka Petr22
Zvolánek Zdeněk31Lempera Lukáš02
   Krontorád Vít02
V zápase č. 14 střídáni hostů: Vít Krontorád nahradil Lukáše Lemperu



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BVrchní
rozhodčí:
Kmoch Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:37714:696TJ Žďár nad Sázavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoch Petr st.
Hájek Jaroslav
 
 
Kysilka Václav
Štola Miroslav
 
 
57-14 3110
2.Kmoch Petr ml.
Pros Ondřej
 
 
Fňukal Radek
Vavřík Lukáš
 
 
7610  3020
3.Kmoch Petr ml.Fňukal Radek-8-8-4  0321
4.Pros OndřejVavřík Lukáš5106  3031
5.Kmoch Petr st.Štola Miroslav7-105-6-22332
6.Hájek JaroslavKysilka Václav55-7-7-102333
7.Pros OndřejFňukal Radek-9-5-6  0334
8.Kmoch Petr st.Vavřík Lukáš556  3044
9.Hájek JaroslavŠtola Miroslav106-7-873254
10.Kmoch Petr ml.Kysilka Václav6-99-9123264
11.Kmoch Petr st.Fňukal Radek-61210-6-82365
12.Hájek JaroslavVavřík Lukáš8-8-9-8 1366
13.Kmoch Petr ml.Štola Miroslav-88-79-102367
14.Pros OndřejKysilka Václav-10-8-8  0368
15.Hájek JaroslavFňukal Radek999  3078
16.Kmoch Petr ml.Vavřík Lukáš-1310-9973288
17.Pros OndřejŠtola Miroslav-911-83-102389
18.Kmoch Petr st.Kysilka Václav313-10-10-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kmoch Petr ml.22Fňukal Radek31
Pros Ondřej13Vavřík Lukáš13
Kmoch Petr st.13Štola Miroslav31
Hájek Jaroslav22Kysilka Václav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy