Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Moravské Budějovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravské Budějovice, Tovačovského sady 80Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25545:526TJ Sokol Moravské Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benáček Petr
Kos Zdeněk
 
 
Kaisler Vlastimil
Hovorka Zdeněk
 
 
576  3010
2.Živný František
Fiala Jiří
 
 
Holub Martin
Vondrák Radim
 
 
10-11-6-2 1311
3.Benáček PetrHovorka Zdeněk-7-4-6  0312
4.Fiala JiříHolub Martin8-3-41073222
5.Živný FrantišekVondrák Radim469  3032
6.Kos ZdeněkKaisler Vlastimil4-636 3142
7.Fiala JiříHovorka Zdeněk-9710-883252
8.Živný FrantišekHolub Martin-629-493262
9.Kos ZdeněkVondrák Radim-7658 3172
10.Benáček PetrKaisler Vlastimil-8-614-6 1373
11.Živný FrantišekKopečný Miroslav879  3083
12.Kos ZdeněkHolub Martin-5-46-8 1384
13.Benáček PetrVondrák Radim45-54 3194
14.Fiala JiříKaisler Vlastimil-7-699-62395
15.Kos ZdeněkKopečný Miroslav810-77 31105
16.Benáček PetrHolub Martin         
17.Fiala JiříVondrák Radim         
18.Živný FrantišekKaisler Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benáček Petr12Hovorka Zdeněk11
Fiala Jiří21Holub Martin12
Živný František30Vondrák Radim03
Kos Zdeněk31Kaisler Vlastimil21
   Kopečný Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Třebíč BVrchní
rozhodčí:
Táborský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Třebíč, Střední škola stavební, Kubišova 1214/9, 67401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2021 17:45 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37679:663TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poskočil Dominik
Novotný Vojtěch
 
 
Nosek Pavel
Štork Vítězslav
 
 
65-44 3110
2.Durda Pavel
Novotný Tomáš
 
 
Dolák Jan
Štork Martin
 
 
-84-107-92311
3.Durda PavelNosek Pavel-710-7-4 1312
4.Novotný VojtěchDolák Jan-6-5-9  0313
5.Novotný Tomᚊtork Vítězslav6-9-6743223
6.Poskočil DominikŠtork Martin766  3033
7.Novotný VojtěchNosek Pavel9-66-6-82334
8.Novotný TomášDolák Jan-79-7-12 1335
9.Poskočil DominikŠtork Vítězslav745  3045
10.Durda PavelŠtork Martin-87612 3155
11.Novotný TomášNosek Pavel-2-12-8  0356
12.Poskočil DominikDolák Jan-987-1163266
13.Durda PavelŠtork Vítězslav58-11-7-82367
14.Novotný VojtěchŠtork Martin9-737 3177
15.Poskočil DominikNosek Pavel-68-5-9 1378
16.Durda PavelDolák Jan999  3088
17.Novotný VojtěchŠtork Vítězslav-1168-7-72389
18.Novotný Tomᚊtork Martin-7-94-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Durda Pavel22Nosek Pavel40
Novotný Vojtěch13Dolák Jan22
Novotný Tomáš13Štork Vítězslav22
Poskočil Dominik31Štork Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná BVrchní
rozhodčí:
Zadražil Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:28 TJ Chmelná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zadražil Vojtěch
Staněk Milan
 
 
Mička Lukáš
Smíšek František st.
 
 
     2301
2.Hadrava Josef ml.
Přibyl Josef
 
 
Tůma Jan
Sovka Martin
 
 
     3011
3.Staněk MilanMička Lukáš     0312
4.Hadrava Josef ml.Smíšek František st.     3222
5.Přibyl JosefTůma Jan     1323
6.Zadražil VojtěchSovka Martin     3133
7.Hadrava Josef ml.Mička Lukáš     3143
8.Přibyl JosefSmíšek František st.     2344
9.Zadražil VojtěchTůma Jan     3054
10.Staněk MilanSovka Martin     3164
11.Přibyl JosefMička Lukáš     2365
12.Zadražil VojtěchSmíšek František st.     3175
13.Staněk MilanTůma Jan     3185
14.Hadrava Josef ml.Sovka Martin     3095
15.Zadražil VojtěchMička Lukáš     2396
16.Staněk MilanSmíšek František st.     1397
17.Hadrava Josef ml.Tůma Jan     30107
18.Přibyl JosefSovka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Staněk Milan22Mička Lukáš31
Hadrava Josef ml.40Smíšek František st.22
Přibyl Josef03Tůma Jan13
Zadražil Vojtěch31Sovka Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť BVrchní
rozhodčí:
Křivánek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Richtra 487/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:31623:598nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháč Jan
Havel Miloslav
 
 
Vaigl Martin
Staněk Štěpán
 
 
-10-810-10 1301
2.Peštál Jaroslav
Palán Tomáš
 
 
Hitzger Marek
Sáblík Petr ml.
 
 
935  3011
3.Peštál JaroslavVaigl Martin-59-4-1 1312
4.Palán TomášStaněk Štěpán1252  3022
5.Havel MiloslavSáblík Petr ml.8-37-10-112323
6.Macháč JanHitzger Marek485  3033
7.Palán TomášVaigl Martin-6-9-8  0334
8.Havel MiloslavStaněk Štěpán-9839 3144
9.Macháč JanSáblík Petr ml.658  3054
10.Peštál JaroslavHitzger Marek485  3064
11.Havel MiloslavVaigl Martin-2-5-6  0365
12.Macháč JanStaněk Štěpán-745-4-92366
13.Peštál JaroslavSáblík Petr ml.12-9-36-42367
14.Palán TomášHitzger Marek-86810 3177
15.Macháč JanVaigl Martin-4-5-14  0378
16.Peštál JaroslavStaněk Štěpán449  3088
17.Palán TomášSáblík Petr ml.11-1010-1053298
18.Havel MiloslavHitzger Marek-68-9-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peštál Jaroslav22Vaigl Martin40
Palán Tomáš31Staněk Štěpán13
Havel Miloslav13Sáblík Petr ml.22
Macháč Jan22Hitzger Marek13
Diváci: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř CVrchní
rozhodčí:
Job Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad Sázavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 794, ChotěbořRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:25550:497TJ CHS Chotěboř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Radim
Job Štefan
 
 
Kysilka Václav
Štola Miroslav
 
 
5-5610 3110
2.Zvolánek Zdeněk
Přádová Blanka
 
 
Fňukal Radek
Vavřík Lukáš
 
 
7-584 3120
3.Job ŠtefanFňukal Radek-87-6-8 1321
4.Přádová BlankaVavřík Lukáš-9699 3131
5.Pokorný RadimŠtola Miroslav-8-8-12  0332
6.Zvolánek ZdeněkKysilka Václav2-74-9113242
7.Voldán JiříFňukal Radek-11-9-4  0343
8.Pokorný RadimVavřík Lukáš105-911 3153
9.Zvolánek ZdeněkŠtola Miroslav653  3063
10.Job ŠtefanKysilka Václav-9-87-6 1364
11.Pokorný RadimFňukal Radek-10-7-3  0365
12.Zvolánek ZdeněkVavřík Lukáš876  3075
13.Job ŠtefanŠtola Miroslav-4-10-9  0376
14.Voldán JiříKysilka Václav764  3086
15.Zvolánek ZdeněkFňukal Radek-8855 3196
16.Job ŠtefanVavřík Lukáš888  30106
17.Voldán JiříŠtola Miroslav         
18.Pokorný RadimKysilka Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Job Štefan13Fňukal Radek31
Přádová Blanka10Vavřík Lukáš04
Pokorný Radim12Štola Miroslav21
Zvolánek Zdeněk40Kysilka Václav12
Voldán Jiří11   
v zápase č.7. střídání u týmů domácích: Jiří Voldán nahradil Blanku Přádovou



Zápis o utkání
Název soutěže: KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BVrchní
rozhodčí:
Kmoch Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Nové Město na Moravě ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 16:30 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33697:627TJ Jiskra Humpolec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoch Petr st.
Hájek Jaroslav
 
 
Nečas František
Nečas Tomáš
 
 
-78-1010-152301
2.Kmoch Petr ml.
Pros Ondřej
 
 
Krontorád Vít
Lempera Lukáš
 
 
11107  3011
3.Kmoch Petr ml.Nečas František-5-768-92312
4.Pros OndřejNečas Tomáš328  3022
5.Kmoch Petr st.Krontorád Vít3-84-6-102323
6.Hájek JaroslavLempera Lukáš766  3033
7.Pros OndřejNečas František-6-5-12  0334
8.Kmoch Petr st.Nečas Tomáš-8-79-4 1335
9.Hájek JaroslavKrontorád Vít86-74 3145
10.Kmoch Petr ml.Lempera Lukáš-84-9263255
11.Kmoch Petr st.Nečas František8-10-9-8 1356
12.Hájek JaroslavNečas Tomáš8-11-9873266
13.Kmoch Petr ml.Krontorád Vít-7-12-8  0367
14.Pros OndřejKupka Petr414  3077
15.Hájek JaroslavNečas František-10-12-9  0378
16.Kmoch Petr ml.Nečas Tomáš-33-6673288
17.Pros OndřejKrontorád Vít86-710 3198
18.Kmoch Petr st.Kupka Petr-10897 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmoch Petr ml.22Nečas František40
Pros Ondřej31Nečas Tomáš13
Kmoch Petr st.13Krontorád Vít22
Hájek Jaroslav31Lempera Lukáš02
   Kupka Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy