Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
Teiner Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BRozhodčí:Čáp Ladislav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69, Vedle závodu Sedlecký kaolín a.s.Rozhodčí:Ďurža Karel
Datum dle rozpisu16. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Švec Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3351:174TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čáp Ladislav st.
Teiner Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Ďurža Karel
Švec Jan
 
 
Heřman Jaroslav
Novotný Roman
 
 
966  3020
3.Švec JanHeřman Jaroslav9-8107 3130
4.Čáp Ladislav st.Novotný Roman695  3040
5.Ďurža KarelSlaná Marika547  3050
6.Teiner MartinWO    3060
7.Čáp Ladislav st.Heřman Jaroslav-79-5883270
8.Ďurža KarelNovotný Roman877  3080
9.Teiner MartinSlaná Marika533  3090
10.Švec JanWO    30100
11.Ďurža KarelHeřman Jaroslav         
12.Teiner MartinNovotný Roman         
13.Švec JanSlaná Marika         
14.Čáp Ladislav st.         
15.Teiner MartinHeřman Jaroslav         
16.Švec JanNovotný Roman         
17.Čáp Ladislav st.Slaná Marika         
18.Ďurža Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Švec Jan10Heřman Jaroslav02
Čáp Ladislav st.20Novotný Roman02
Ďurža Karel20Slaná Marika02
Teiner Martin10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokolov ARozhodčí:Čáp Ladislav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:35605:618TTC Sokolov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Jiří
Provazník Jan st.
 
 
Tomšík Jaroslav
Paprštein Ladislav
 
 
132-12-9-62301
2.Zika Miroslav
Landiga Michal
 
 
Drahokoupil Jakub
Visinger Jakub
 
 
10-5-8-9 1302
3.Provazník Jan st.Visinger Jakub76-7-7-92303
4.Landiga MichalDrahokoupil Jakub10-4-8-9 1304
5.Zika MiroslavPaprštein Ladislav91113  3014
6.Provazník JiříTomšík Jaroslav-9-87753224
7.Landiga MichalVisinger Jakub8-9104 3134
8.Zika MiroslavDrahokoupil Jakub11-295 3144
9.Provazník JiříPaprštein Ladislav474  3054
10.Provazník Jan st.Tomšík Jaroslav99-10-5-52355
11.Zika MiroslavVisinger Jakub-8-9-4  0356
12.Provazník JiříDrahokoupil Jakub974  3066
13.Provazník Jan st.Paprštein Ladislav5-10-58-112367
14.Landiga MichalTomšík Jaroslav-4-6-8  0368
15.Provazník JiříVisinger Jakub-7733 3178
16.Provazník Jan st.Drahokoupil Jakub-8-4-3  0379
17.Landiga MichalPaprštein Ladislav-6-8-7  03710
18.Zika MiroslavTomšík Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Provazník Jan st.04Visinger Jakub22
Landiga Michal13Drahokoupil Jakub22
Zika Miroslav21Paprštein Ladislav22
Provazník Jiří40Tomšík Jaroslav21
Počet diváků: 5
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loket nad OhříVrchní
rozhodčí:
Zima Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Chodov BRozhodčí:Čáp Ladislav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Loket, ul.ČSA 22, 357 33 LoketRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30283:403SKST Chodov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pumpr Jaroslav
Laurinc Ludevít
 
 
Plaček Jaroslav
Skokov Jaroslav
 
 
8-5-9-7 1301
2.Hlaváček Miloš
Kotlaba Josef
 
 
Malina Josef
Vála Bohuslav
 
 
-911-9-5 1302
3.Pumpr JaroslavSkokov Jaroslav-911-9-5 1303
4.Laurinc LudevítMalina Josef8-4-7-8 1304
5.Hlaváček MilošPlaček Jaroslav139-9-7-72305
6.Kotlaba JosefVála Bohuslav-4-8-2  0306
7.Laurinc LudevítSkokov Jaroslav-7-10-3  0307
8.Hlaváček MilošMalina Josef-711-8-5 1308
9.Kotlaba JosefPlaček Jaroslav-10-6-5  0309
10.Pumpr JaroslavVála Bohuslav-5-5-2  03010
11.Hlaváček MilošSkokov Jaroslav         
12.Kotlaba JosefMalina Josef         
13.Pumpr JaroslavPlaček Jaroslav         
14.Laurinc LudevítVála Bohuslav         
15.Kotlaba JosefSkokov Jaroslav         
16.Pumpr JaroslavMalina Josef         
17.Laurinc LudevítPlaček Jaroslav         
18.Hlaváček MilošVála Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pumpr Jaroslav02Skokov Jaroslav20
Laurinc Ludevít02Malina Josef20
Hlaváček Miloš02Plaček Jaroslav20
Kotlaba Josef02Vála Bohuslav20
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Toužim AVrchní
rozhodčí:
Ženíšek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe ARozhodčí:Čáp Ladislav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 492 Toužim, PSČ 364 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:35Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2357:199SK Toužim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
Fencl Karel
Beránek Henryk
 
 
646  3010
2.Ženíšek Jiří
Daniel Pavel
 
 
Kouba Marek
Schön Štefan
 
 
775  3020
3.Pohanka JaroslavFencl Karel-108124 3130
4.Daniel PavelBeránek Henryk216  3040
5.Ženíšek JiříKouba Marek737  3050
6.Kheil JakubSchön Štefan658  3060
7.Daniel PavelFencl Karel7-11610 3170
8.Ženíšek JiříBeránek Henryk325  3080
9.Kheil JakubKouba Marek1166  3090
10.Pohanka JaroslavSchön Štefan554  30100
11.Ženíšek JiříFencl Karel         
12.Kheil JakubBeránek Henryk         
13.Pohanka JaroslavKouba Marek         
14.Daniel PavelSchön Štefan         
15.Kheil JakubFencl Karel         
16.Pohanka JaroslavBeránek Henryk         
17.Daniel PavelKouba Marek         
18.Ženíšek JiříSchön Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pohanka Jaroslav20Fencl Karel02
Daniel Pavel20Beránek Henryk02
Ženíšek Jiří20Kouba Marek02
Kheil Jakub20Schön Štefan02
Počet diváků: 1
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov BVrchní
rozhodčí:
Vařečka Pavel
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Karlovy Vary ARozhodčí:Čáp Ladislav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:Vysocký Ivan
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Novák Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37639:676Klub stolního tenisu Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čonka Martin
Vařečka Pavel
 
 
Hynek Jiří
Völgyesi Zdeňek
 
 
-8-55-8 1301
2.Novák Radek
Vysocký Ivan
 
 
Tesař Vojtěch
Svěrák Boris
 
 
-9-46-5 1302
3.Vysocký IvanTesař Vojtěch12-510-10-32303
4.Vařečka PavelSvěrák Boris5-613-11-82304
5.Novák RadekVölgyesi Zdeňek-9-4-5  0305
6.Čonka MartinHynek Jiří535  3015
7.Vařečka PavelTesař Vojtěch-8-4-6  0316
8.Novák RadekSvěrák Boris36-710 3126
9.Čonka MartinVölgyesi Zdeňek7108  3036
10.Vysocký IvanHynek Jiří914-69 3146
11.Novák RadekTesař Vojtěch-11-7-7  0347
12.Čonka MartinSvěrák Boris6-14-91073257
13.Vysocký IvanVölgyesi Zdeňek-510-9443267
14.Vařečka PavelHynek Jiří9-6138 3177
15.Čonka MartinTesař Vojtěch7106  3087
16.Vysocký IvanSvěrák Boris-4-6-8  0388
17.Vařečka PavelVölgyesi Zdeňek-612-10-7 1389
18.Novák RadekHynek Jiří-10-311-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vysocký Ivan22Tesař Vojtěch31
Vařečka Pavel13Svěrák Boris22
Novák Radek13Völgyesi Zdeňek22
Čonka Martin40Hynek Jiří13
Bez připomínek.

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy