Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loket nad OhříVrchní
rozhodčí:
Zima Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Cheb BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Loket, ul.ČSA 22, 357 33 LoketRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1020:33427:421SKST Cheb B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pumpr Jaroslav
Laurinc Ludevít
 
 
Gavlas Petr
Březovský Petr
 
 
-7-7-5  0301
2.Majer Vlastimil
Hlaváček Miloš
 
 

 
 
WO    3011
3.Pumpr JaroslavBřezovský Petr-7-312-6 1312
4.Hlaváček MilošGavlas Petr-1-6-5  0313
5.Laurinc LudevítLošťáková Kristýna-6866 3123
6.Majer VlastimilWO    3033
7.Hlaváček MilošBřezovský Petr-8-6-6  0334
8.Laurinc LudevítGavlas Petr-3-9-8  0335
9.Majer VlastimilLošťáková Kristýna-89-8-5 1336
10.Pumpr JaroslavWO    3046
11.Laurinc LudevítBřezovský Petr-7-7-8  0347
12.Majer VlastimilGavlas Petr-9-4-6  0348
13.Pumpr JaroslavLošťáková Kristýna56-8-663258
14.Hlaváček MilošWO    3068
15.Majer VlastimilBřezovský Petr-8-6-6  0369
16.Pumpr JaroslavGavlas Petr-8-5-2  03610
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pumpr Jaroslav12Březovský Petr40
Hlaváček Miloš02Gavlas Petr40
Laurinc Ludevít12Lošťáková Kristýna12
Majer Vlastimil03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Toužim AVrchní
rozhodčí:
Ženíšek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokolov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 492 Toužim, PSČ 364 01Rozhodčí:Daniel Pavel
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24625:527SK Toužim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
Drahokoupil Jakub
Visinger Jakub
 
 
19-4-10-112301
2.Ženíšek Jiří
Daniel Pavel
 
 
Lof Milan
Coma Josef
 
 
1256  3011
3.Daniel PavelVisinger Jakub10-9-99-102312
4.Kheil JakubLof Milan1168  3022
5.Ženíšek JiříDrahokoupil Jakub795  3032
6.Pohanka JaroslavComa Josef476  3042
7.Kheil JakubVisinger Jakub-9-10106-92343
8.Ženíšek JiříLof Milan-9-8-8  0344
9.Pohanka JaroslavDrahokoupil Jakub-6-9-8  0345
10.Daniel PavelComa Josef428  3055
11.Ženíšek JiříVisinger Jakub11-6-8-9 1356
12.Pohanka JaroslavLof Milan2-12-51053266
13.Daniel PavelDrahokoupil Jakub8108  3076
14.Kheil JakubComa Josef428  3086
15.Pohanka JaroslavVisinger Jakub64-9-963296
16.Daniel PavelLof Milan8-11-98832106
17.Kheil JakubDrahokoupil Jakub         
18.Ženíšek JiříComa Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daniel Pavel31Visinger Jakub31
Kheil Jakub21Lof Milan13
Ženíšek Jiří12Drahokoupil Jakub12
Pohanka Jaroslav31Coma Josef03
Počet diváků: 5327
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velká Hleďsebe, KlimentovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24575:497TJ Sokol Velká Hleďsebe A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Karel
Pock Václav
 
 
Zika Miroslav
Vyhlídka Daniel
 
 
-9567 3110
2.Hrnčiřík Karel
Minařík Jiří
 
 
Provazník Jiří
Provazník Jan st.
 
 
816  3020
3.Provazník KarelProvazník Jiří5-7-3-2 1321
4.Pock VáclavZika Miroslav-9-911-7 1322
5.Hrnčiřík KarelProvazník Jan st.268  3032
6.Minařík JiříVyhlídka Daniel525  3042
7.Pock VáclavProvazník Jiří9-55-793252
8.Hrnčiřík KarelZika Miroslav263  3062
9.Minařík JiříProvazník Jan st.45-1012 3172
10.Provazník KarelVyhlídka Daniel-5-68-6 1373
11.Hrnčiřík KarelProvazník Jiří-346-5-72374
12.Minařík JiříZika Miroslav529  3084
13.Provazník KarelProvazník Jan st.788  3094
14.Pock VáclavVyhlídka Daniel-63-10-8 1395
15.Minařík JiříProvazník Jiří9-6-3-9 1396
16.Provazník KarelZika Miroslav-5-1678832106
17.Pock VáclavProvazník Jan st.         
18.Hrnčiřík KarelVyhlídka Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Provazník Karel22Provazník Jiří31
Pock Václav12Zika Miroslav13
Hrnčiřík Karel21Provazník Jan st.03
Minařík Jiří31Vyhlídka Daniel21
Počet diváků: 29329



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov BVrchní
rozhodčí:
Vařečka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:Vysocký Ivan
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Novák Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32397:489TJ Slovan Karlovy Vary B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čonka Martin
Novák Radek
 
 
Čáp Ladislav ml.
Yahodka Maksym
 
 
-99-68-72301
2.Vysocký Ivan
Vařečka Pavel
 
 
Kopárek Jiří
Kročák Roman
 
 
-9-698-52302
3.Vysocký IvanČáp Ladislav ml.-5-6-5  0303
4.Vařečka PavelYahodka Maksym8-8-1-9 1304
5.Novák RadekKopárek Jiří-5-5-3  0305
6.Čonka MartinKročák Roman10147  3015
7.Vařečka PavelČáp Ladislav ml.-9-10-7  0316
8.Novák RadekYahodka Maksym-7-8-8  0317
9.Čonka MartinKopárek Jiří-6-9-5  0318
10.Vysocký IvanKročák Roman-9879 3128
11.Novák RadekČáp Ladislav ml.-9-2-7  0329
12.Čonka MartinYahodka Maksym6-11107 3139
13.Vysocký IvanKopárek Jiří-495-8-623310
14.Vařečka PavelKročák Roman757  30  
15.Čonka MartinČáp Ladislav ml.         
16.Vysocký IvanYahodka Maksym         
17.Vařečka PavelKopárek Jiří         
18.Novák RadekKročák Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vysocký Ivan12Čáp Ladislav ml.30
Vařečka Pavel02Yahodka Maksym21
Novák Radek03Kopárek Jiří30
Čonka Martin21Kročák Roman02
Zápas č.14 skončil před koncem zápasu č. 13. Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Krušnohorská Karlovy VaryRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:26602:543Klub stolního tenisu Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynek Jiří
Völgyesi Zdeňek
 
 
Ďurža Karel
Švec Jan
 
 
-6-6-6  0301
2.Tesař Vojtěch
Kotál Jakub
 
 
Čáp Ladislav st.
Teiner Martin
 
 
638  3011
3.Tesař VojtěchŠvec Jan-4-797-112312
4.Kotál JakubČáp Ladislav st.767  3022
5.Hynek JiříĎurža Karel886  3032
6.Völgyesi ZdeňekTeiner Martin364  3042
7.Kotál JakubŠvec Jan-10-5-5  0343
8.Hynek JiříČáp Ladislav st.668  3053
9.Völgyesi ZdeňekĎurža Karel-8689 3163
10.Tesař VojtěchTeiner Martin-86-69-62364
11.Hynek JiříŠvec Jan8-99-5-62365
12.Völgyesi ZdeňekČáp Ladislav st.255  3075
13.Tesař VojtěchĎurža Karel-9-10-11  0376
14.Kotál JakubTeiner Martin496  3086
15.Völgyesi ZdeňekŠvec Jan9-10-9-6 1387
16.Tesař VojtěchČáp Ladislav st.7612  3097
17.Kotál JakubĎurža Karel-7-5-8  0398
18.Hynek JiříTeiner Martin-9886 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tesař Vojtěch13Švec Jan40
Kotál Jakub22Čáp Ladislav st.04
Hynek Jiří31Ďurža Karel22
Völgyesi Zdeňek31Teiner Martin13
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy