Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BVrchní
rozhodčí:
Kopárek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69Rozhodčí:Herman Jaroslav
Datum dle rozpisu13. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:30167:362TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heřman Jaroslav
Nohýnek Jan
 
 
Ďurža Karel
Čáp Ladislav st.
 
 
-5-2-7  0301
2.
 
 
Teiner Martin
Matoušek Jiří
 
 
WO    0302
3.Nohýnek JanĎurža Karel-8-3-6  0303
4.Bednáriková MarieČáp Ladislav st.-6-5-4  0304
5.Teiner MartinWO    0305
6.Heřman JaroslavMatoušek Jiří865  3015
7.Bednáriková MarieĎurža Karel-6-7-9  0316
8.Čáp Ladislav st.WO    0317
9.Heřman JaroslavTeiner Martin-857-9-102318
10.Nohýnek JanMatoušek Jiří-7-3-7  0319
11.Ďurža KarelWO    03110
12.Heřman JaroslavČáp Ladislav st.         
13.Nohýnek JanTeiner Martin         
14.Bednáriková MarieMatoušek Jiří         
15.Heřman JaroslavĎurža Karel         
16.Nohýnek JanČáp Ladislav st.         
17.Bednáriková MarieTeiner Martin         
18.Matoušek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nohýnek Jan02Ďurža Karel20
Bednáriková Marie02Čáp Ladislav st.10
Heřman Jaroslav11Teiner Martin10
   Matoušek Jiří11
WO04WO40
Počet diváků: 25886



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokolov AVrchní
rozhodčí:
Visinger Jakub
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2.ZŠ SokolovRozhodčí:Drahokoupil Jakub
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:27544:533TTC Sokolov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lof Milan
Tomšík Jaroslav
 
 
Provazník Jan st.
Provazník Jiří
 
 
-6-8-5  0301
2.Visinger Jakub
Drahokoupil Jakub
 
 
Vyhlídka Daniel
Landiga Michal
 
 
655  3011
3.Tomšík JaroslavProvazník Jiří-6-96-8 1312
4.Drahokoupil JakubVyhlídka Daniel7915  3022
5.Lof MilanProvazník Jan st.-10778 3132
6.Visinger JakubLandiga Michal698  3042
7.Drahokoupil JakubProvazník Jiří-7-9-7  0343
8.Lof MilanVyhlídka Daniel588  3053
9.Visinger JakubProvazník Jan st.-82-61253263
10.Tomšík JaroslavLandiga Michal5-1186 3173
11.Lof MilanProvazník Jiří-10-5-3  0374
12.Visinger JakubVyhlídka Daniel59-44 3184
13.Tomšík JaroslavProvazník Jan st.-10-1089-62385
14.Drahokoupil JakubLandiga Michal447  3095
15.Visinger JakubProvazník Jiří-7-4-2  0396
16.Tomšík JaroslavVyhlídka Daniel-0-0-0  0397
17.Drahokoupil JakubProvazník Jan st.710-105 31107
18.Lof MilanLandiga Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomšík Jaroslav13Provazník Jiří40
Drahokoupil Jakub31Vyhlídka Daniel13
Lof Milan21Provazník Jan st.13
Visinger Jakub31Landiga Michal03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Chodov BVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Loket nad OhříRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12427:339SKST Chodov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vála Bohuslav
Tonhauser Robert
 
 
Pumpr Jaroslav
Laurinc Ludevít
 
 
4-566 3110
2.Plaček Jaroslav
Nykl Jiří
 
 
Kotlaba Josef
Hlaváček Miloš
 
 
-107-12893220
3.Vála BohuslavPumpr Jaroslav757  3030
4.Plaček JaroslavLaurinc Ludevít543  3040
5.Nykl JiříHlaváček Miloš867  3050
6.Tonhauser RobertKotlaba Josef757  3060
7.Plaček JaroslavPumpr Jaroslav512-53 3170
8.Nykl JiříLaurinc Ludevít-78-8993280
9.Tonhauser RobertHlaváček Miloš-8-11-7  0381
10.Vála BohuslavKotlaba Josef479  3091
11.Nykl JiříPumpr Jaroslav-8-9-4  0392
12.Tonhauser RobertLaurinc Ludevít879  30102
13.Vála BohuslavHlaváček Miloš         
14.Plaček JaroslavKotlaba Josef         
15.Tonhauser RobertPumpr Jaroslav         
16.Vála BohuslavLaurinc Ludevít         
17.Plaček JaroslavHlaváček Miloš         
18.Nykl JiříKotlaba Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vála Bohuslav20Pumpr Jaroslav12
Plaček Jaroslav20Laurinc Ludevít03
Nykl Jiří21Hlaváček Miloš11
Tonhauser Robert21Kotlaba Josef02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe AVrchní
rozhodčí:
Provazník Karel
HOSTUJÍCÍ:SK Toužim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velká Hleďsebe, KlimentovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24545:499TJ Sokol Velká Hleďsebe A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Karel
Urban Miroslav
 
 
Ženíšek Jiří
Daniel Pavel
 
 
-13-9-2  0301
2.Minařík Jiří
Hrnčiřík Karel
 
 
Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
888  3011
3.Provazník KarelKheil Jakub4-449 3121
4.Hrnčiřík KarelDaniel Pavel10-59-843231
5.Urban MiroslavPohanka Jaroslav-9-98-9 1332
6.Minařík JiříŽeníšek Jiří7-97-853242
7.Hrnčiřík KarelKheil Jakub34-69 3152
8.Urban MiroslavDaniel Pavel-3-8-6  0353
9.Minařík JiříPohanka Jaroslav9-1047 3163
10.Provazník KarelŽeníšek Jiří-88-7-9 1364
11.Urban MiroslavKheil Jakub-9-47-7 1365
12.Minařík JiříDaniel Pavel9-98-983275
13.Provazník KarelPohanka Jaroslav398  3085
14.Hrnčiřík KarelŽeníšek Jiří1089  3095
15.Minařík JiříKheil Jakub475  30105
16.Provazník KarelDaniel Pavel-95   11  
17.Hrnčiřík KarelPohanka Jaroslav         
18.Urban MiroslavŽeníšek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Karel21Kheil Jakub13
Hrnčiřík Karel30Daniel Pavel12
Urban Miroslav03Pohanka Jaroslav12
Minařík Jiří40Ženíšek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Krušnohorská Karlovy VaryRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15371:338Klub stolního tenisu Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svěrák Boris
Tesař Vojtěch
 
 

 
 
WOWOWO  3010
2.Völgyesi Zdeňek
Kotál Jakub
 
 
Čonka Martin
Vysocký Ivan
 
 
73-77 3120
3.Tesař VojtěchČonka Martin-6-1012-6 1321
4.Kotál JakubVysocký Ivan-10-16-6  0322
5.Svěrák BorisVařečka Pavel1286  3032
6.Völgyesi ZdeňekWOWOWO  3042
7.Kotál JakubČonka Martin19-25-8-52343
8.Svěrák BorisVysocký Ivan12-862 3153
9.Völgyesi ZdeňekVařečka Pavel1043  3063
10.Tesař VojtěchWOWOWO  3073
11.Svěrák BorisČonka Martin-89-6-6 1374
12.Völgyesi ZdeňekVysocký Ivan756  3084
13.Tesař VojtěchVařečka Pavel-5867 3194
14.Kotál JakubWOWOWO  30104
15.Völgyesi ZdeňekČonka Martin         
16.Tesař VojtěchVysocký Ivan         
17.Kotál JakubVařečka Pavel         
18.Svěrák Boris         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tesař Vojtěch11Čonka Martin30
Kotál Jakub02Vysocký Ivan12
Svěrák Boris21Vařečka Pavel03
Völgyesi Zdeňek20   
WO40WO04
Počet diváků: 41787
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy