Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cheb BVrchní
rozhodčí:
Gavlas Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nerudova 2283/7Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:29409:521nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lošťáková Kristýna
 
 
Švec Jan
Ďurža Karel
 
 
WO    0301
2.Březovský Petr
Gavlas Petr
 
 
Čáp Ladislav st.
Teiner Martin
 
 
6125  3011
3.Švec JanWO    0312
4.Lošťáková KristýnaĎurža Karel-3-4-4  0313
5.Březovský PetrČáp Ladislav st.9712  3023
6.Gavlas PetrTeiner Martin492  3033
7.Lošťáková KristýnaŠvec Jan-8-4-9  0334
8.Březovský PetrĎurža Karel-97311 3144
9.Gavlas PetrČáp Ladislav st.849  3054
10.Teiner MartinWO    0355
11.Březovský PetrŠvec Jan1099  3065
12.Gavlas PetrĎurža Karel886  3075
13.Čáp Ladislav st.WO    0376
14.Lošťáková KristýnaTeiner Martin-86-9-7 1377
15.Gavlas PetrŠvec Jan-9869 3187
16.Ďurža KarelWO    0388
17.Lošťáková KristýnaČáp Ladislav st.-3-6-9  0389
18.Březovský PetrTeiner Martin483  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lošťáková Kristýna04Švec Jan12
Březovský Petr40Ďurža Karel12
Gavlas Petr40Čáp Ladislav st.12
   Teiner Martin12
WO05WO50
Počet diváků: 1266
Utkání hráno na 3 stolech.Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov BVrchní
rozhodčí:
Vysocký Ivan
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:Dvořák Jindřich
Datum dle rozpisu14. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:Vařečka Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:34518:561Tělovýchovná jednota Ostrov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Tomáš
Vařečka Pavel
 
 
Provazník Jiří
Provazník Jan st.
 
 
-3-8-5  0301
2.Vysocký Ivan
Novák Radek
 
 
Kuchař Ondřej
Vyhlídka Daniel
 
 
664  3011
3.Vysocký IvanProvazník Jiří9-7-7-7 1312
4.Novák RadekProvazník Jan st.-6-108-7 1313
5.Ježek TomášVyhlídka Daniel-4-5-4  0314
6.Vařečka PavelKuchař Ondřej559  3024
7.Novák RadekProvazník Jiří-7-99-8 1325
8.Ježek TomášProvazník Jan st.-4-7-3  0326
9.Vařečka PavelVyhlídka Daniel-698-593236
10.Vysocký IvanKuchař Ondřej335  3046
11.Ježek TomášProvazník Jiří-2-6-1  0347
12.Vařečka PavelProvazník Jan st.9-8-8-8 1348
13.Vysocký IvanVyhlídka Daniel7-998 3158
14.Novák RadekKuchař Ondřej253  3068
15.Vařečka PavelProvazník Jiří-7-7-6  0369
16.Vysocký IvanProvazník Jan st.88-79 3179
17.Novák RadekVyhlídka Daniel79-8-13-923710
18.Ježek TomášKuchař Ondřej668  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vysocký Ivan31Provazník Jiří40
Novák Radek13Provazník Jan st.31
Ježek Tomáš03Vyhlídka Daniel22
Vařečka Pavel22Kuchař Ondřej03
Bez připomínek. Zápas č. 18 skončil před koncem zápasu č. 17.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokolov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Krušnohorská Karlovy VaryRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30616:559Klub stolního tenisu Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesař Vojtěch
Kotál Jakub
 
 
Lof Milan
Coma Josef
 
 
-861-833210
2.Hynek Jiří
Völgyesi Zdeňek
 
 
Visinger Jakub
Drahokoupil Jakub
 
 
-48-97-82311
3.Tesař VojtěchVisinger Jakub84-107 3121
4.Kotál JakubDrahokoupil Jakub-6-7-4  0322
5.Hynek JiříLof Milan-55-5-6 1323
6.Völgyesi ZdeňekComa Josef112  3033
7.Kotál JakubVisinger Jakub-8-4-4  0334
8.Hynek JiříDrahokoupil Jakub10911  3044
9.Völgyesi ZdeňekLof Milan-108-9-10 1345
10.Tesař VojtěchComa Josef244  3055
11.Hynek JiříVisinger Jakub-9-16-7  0356
12.Völgyesi ZdeňekDrahokoupil Jakub8-1099 3166
13.Tesař VojtěchLof Milan-6-10-5  0367
14.Kotál JakubComa Josef676  3077
15.Völgyesi ZdeňekVisinger Jakub6-589 3187
16.Tesař VojtěchDrahokoupil Jakub-56-9-10 1388
17.Kotál JakubLof Milan-91177 3198
18.Hynek JiříComa Josef565  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tesař Vojtěch22Visinger Jakub22
Kotál Jakub22Drahokoupil Jakub22
Hynek Jiří22Lof Milan31
Völgyesi Zdeňek31Coma Josef04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Toužim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Chodov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 492 Toužim, PSČ 364 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32409:482SKST Chodov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
Vála Bohuslav
Tonhauser Robert
 
 
-87-77-62301
2.Ženíšek Jiří
Daniel Pavel
 
 
Plaček Jaroslav
Skokov Jaroslav
 
 
-13-7-3  0302
3.Kheil JakubTonhauser Robert11-9-8-6 1303
4.Ženíšek JiříSkokov Jaroslav-4-6-5  0304
5.Daniel PavelPlaček Jaroslav-15-7-5  0305
6.Pohanka JaroslavVála Bohuslav-7-6-6  0306
7.Ženíšek JiříTonhauser Robert96-10-14-52307
8.Daniel PavelSkokov Jaroslav178  3017
9.Pohanka JaroslavPlaček Jaroslav-10-7-11  0318
10.Kheil JakubVála Bohuslav-38-10-8 1319
11.Daniel PavelTonhauser Robert3-667 3129
12.Pohanka JaroslavSkokov Jaroslav6-779 3139
13.Kheil JakubPlaček Jaroslav-17-3-3  03310
14.Ženíšek JiříVála Bohuslav         
15.Pohanka JaroslavTonhauser Robert         
16.Kheil JakubSkokov Jaroslav         
17.Ženíšek JiříPlaček Jaroslav         
18.Daniel PavelVála Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kheil Jakub03Tonhauser Robert21
Ženíšek Jiří02Skokov Jaroslav12
Daniel Pavel21Plaček Jaroslav30
Pohanka Jaroslav12Vála Bohuslav20
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe AVrchní
rozhodčí:
Provazník Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Loket nad OhříRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velká Hleďsebe, KlimentovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10419:306TJ Sokol Velká Hleďsebe A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Karel
Pock Václav
 
 
Hlaváček Miloš
Kotlaba Josef
 
 
19137  3010
2.Hrnčiřík Karel
Minařík Jiří
 
 
Pumpr Jaroslav
Laurinc Ludevít
 
 
585  3020
3.Pock VáclavPumpr Jaroslav17-87 3130
4.Provazník KarelLaurinc Ludevít2-83-8103240
5.Hrnčiřík KarelHlaváček Miloš5-883 3150
6.Minařík JiříKotlaba Josef836  3060
7.Provazník KarelPumpr Jaroslav-6-8-5  0361
8.Hrnčiřík KarelLaurinc Ludevít198  3071
9.Minařík JiříHlaváček Miloš928  3081
10.Pock VáclavKotlaba Josef-5786 3191
11.Hrnčiřík KarelPumpr Jaroslav75-9-9632101
12.Minařík JiříLaurinc Ludevít4212  30  
13.Pock VáclavHlaváček Miloš         
14.Provazník KarelKotlaba Josef         
15.Minařík JiříPumpr Jaroslav         
16.Pock VáclavLaurinc Ludevít         
17.Provazník KarelHlaváček Miloš         
18.Hrnčiřík KarelKotlaba Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pock Václav20Pumpr Jaroslav12
Provazník Karel11Laurinc Ludevít02
Hrnčiřík Karel30Hlaváček Miloš02
Minařík Jiří20Kotlaba Josef02
Utkání č.12 bylo odehráno dříve než utkání č.11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy