Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Toužim AVrchní
rozhodčí:
Ženíšek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Cheb BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 492 Toužim, PSČ 364 01Rozhodčí:Daniel Pavel
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:29612:450nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 

 
 
WO    3010
2.Ženíšek Jiří
Daniel Pavel
 
 
Gavlas Petr
Březovský Petr
 
 
5-99-9-62311
3.Daniel PavelBřezovský Petr-11-57-15 1312
4.Ženíšek JiříGavlas Petr-8-7-9  0313
5.Kheil JakubKytka Rudolf665  3023
6.Pohanka JaroslavWO    3033
7.Ženíšek JiříBřezovský Petr-8-6-8  0334
8.Kheil JakubGavlas Petr4-73-3-42335
9.Pohanka JaroslavKytka Rudolf76-107 3145
10.Daniel PavelWO    3055
11.Kheil JakubBřezovský Petr-8-9-12  0356
12.Pohanka JaroslavGavlas Petr-5-5-5  0357
13.Daniel PavelKytka Rudolf1-1364 3167
14.Ženíšek JiříWO    3077
15.Pohanka JaroslavBřezovský Petr-910-10-8 1378
16.Daniel PavelGavlas Petr-89-9-11 1379
17.Ženíšek JiříKytka Rudolf764  3089
18.Kheil JakubWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daniel Pavel12Březovský Petr40
Ženíšek Jiří12Gavlas Petr40
Kheil Jakub12Kytka Rudolf04
Pohanka Jaroslav12   
WO50WO05
Počet diváků: 3
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Chodov BVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Robert
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:631:21408:421SKST Chodov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vála Bohuslav
Tonhauser Robert
 
 
Čonka Martin
Novák Radek
 
 
689  3010
2.
 
 
Vysocký Ivan
Vařečka Pavel
 
 
WO    0311
3.Vála BohuslavČonka Martin3810  3021
4.Tonhauser RobertVysocký Ivan261  3031
5.Vařečka PavelWO    0332
6.Plaček JaroslavNovák Radek-1151-423242
7.Tonhauser RobertČonka Martin-9-5-2  0343
8.Vysocký IvanWO    0344
9.Plaček JaroslavVařečka Pavel675  3054
10.Vála BohuslavNovák Radek849  3064
11.Čonka MartinWO    0365
12.Plaček JaroslavVysocký Ivan788  3075
13.Vála BohuslavVařečka Pavel749  3085
14.Tonhauser RobertNovák Radek966  3095
15.Plaček JaroslavČonka Martin6-12-9-7 1396
16.Vála BohuslavVysocký Ivan-7582 31106
17.Tonhauser RobertVařečka Pavel65   20  
18.Novák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vála Bohuslav40Čonka Martin21
Tonhauser Robert21Vysocký Ivan03
Plaček Jaroslav31Vařečka Pavel02
   Novák Radek03
WO04WO40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loket nad OhříVrchní
rozhodčí:
Zima Jiří
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Loket, ul.ČSA 22, 357 33 LoketRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:32283:407Klub stolního tenisu Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pumpr Jaroslav
Hlaváček Miloš
 
 
Kotál Jakub
Völgyesi Zdeňek
 
 
-7-64763210
2.Kotlaba Josef
Laurinc Ludevít
 
 
Svěrák Boris
Tesař Vojtěch
 
 
-8-14-6  0311
3.Kotlaba JosefVölgyesi Zdeňek-9-8-7  0312
4.Laurinc LudevítTesař Vojtěch10-6-6-4 1313
5.Pumpr JaroslavKotál Jakub-75-6-11 1314
6.Hlaváček MilošSvěrák Boris-9-310-7 1315
7.Laurinc LudevítVölgyesi Zdeňek-13-7-6  0316
8.Majer VlastimilTesař Vojtěch-3-7-11  0317
9.Hlaváček MilošKotál Jakub-8-5-5  0318
10.Kotlaba JosefSvěrák Boris-5-6-6  0319
11.Majer VlastimilVölgyesi Zdeňek-2-3-4  03110
12.Hlaváček MilošTesař Vojtěch         
13.Kotlaba JosefKotál Jakub         
14.Laurinc LudevítSvěrák Boris         
15.Hlaváček MilošVölgyesi Zdeňek         
16.Kotlaba JosefTesař Vojtěch         
17.Laurinc LudevítKotál Jakub         
18.Majer VlastimilSvěrák Boris         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotlaba Josef02Völgyesi Zdeňek30
Laurinc Ludevít02Tesař Vojtěch20
Pumpr Jaroslav01Kotál Jakub20
Hlaváček Miloš02Svěrák Boris20
Majer Vlastimil02   
V týmu domácích TJ Loket A střídání : Majer Vlastimil střídal Pumpra Jaroslava



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov AVrchní
rozhodčí:
Provazník Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33487:535TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zika Miroslav
Vyhlídka Daniel
 
 
Surma Radek
Ďurža Karel
 
 
-9-5-1  0301
2.Provazník Jiří
Provazník Jan st.
 
 
Švec Jan
Čáp Ladislav st.
 
 
9-9-9-4 1302
3.Provazník Jan st.Švec Jan-12-99813212
4.Vyhlídka DanielĎurža Karel-196-58-122313
5.Zika MiroslavSurma Radek-549-3-82314
6.Provazník JiříTeiner Martin10115  3024
7.Vyhlídka DanielŠvec Jan-7-7-6  0325
8.Zika MiroslavĎurža Karel9-65-8-102326
9.Provazník JiříSurma Radek927  3036
10.Provazník Jan st.Teiner Martin-12-8-8  0337
11.Zika MiroslavŠvec Jan-8-10-1  0338
12.Provazník JiříĎurža Karel-8795 3148
13.Provazník Jan st.Surma Radek6-8-4-4 1349
14.Vyhlídka DanielTeiner Martin8-11-6-11 13410
15.Provazník JiříŠvec Jan         
16.Provazník Jan st.Ďurža Karel         
17.Vyhlídka DanielSurma Radek         
18.Zika MiroslavTeiner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Provazník Jan st.12Švec Jan21
Vyhlídka Daniel03Ďurža Karel21
Zika Miroslav03Surma Radek21
Provazník Jiří30Teiner Martin21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokolov AVrchní
rozhodčí:
Visinger Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2.ZŠ SokolovRozhodčí:Drahokoupil Jakub
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18497:411TTC Sokolov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Visinger Jakub
Drahokoupil Jakub
 
 
Kopárek Jiří
Kročák Roman
 
 
-108-68123210
2.Lof Milan
Paprštein Ladislav
 
 
Čáp Ladislav ml.
Yahodka Maksym
 
 
-4-9-8  0311
3.Visinger JakubČáp Ladislav ml.10-7-63-112312
4.Drahokoupil JakubYahodka Maksym694  3022
5.Paprštein LadislavKopárek Jiří7-6109 3132
6.Lof MilanKročák Roman543  3042
7.Drahokoupil JakubČáp Ladislav ml.-2-7-9  0343
8.Paprštein LadislavYahodka Maksym656  3053
9.Lof MilanKopárek Jiří511-95 3163
10.Visinger JakubKročák Roman518  3073
11.Paprštein LadislavČáp Ladislav ml.-10-10-11  0374
12.Lof MilanYahodka Maksym8-765 3184
13.Visinger JakubKopárek Jiří55-67 3194
14.Drahokoupil JakubKročák Roman695  30104
15.Lof MilanČáp Ladislav ml.         
16.Visinger JakubYahodka Maksym         
17.Drahokoupil JakubKopárek Jiří         
18.Paprštein LadislavKročák Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Visinger Jakub21Čáp Ladislav ml.30
Drahokoupil Jakub21Yahodka Maksym03
Paprštein Ladislav21Kopárek Jiří03
Lof Milan30Kročák Roman03
Nic

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy