Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe AVrchní
rozhodčí:
Provazník Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Cheb BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velká Hleďsebe, KlimentovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:24611:412TJ Sokol Velká Hleďsebe A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Karel
Pock Václav
 
 

 
 
WO    3010
2.Minařík Jiří
Hrnčiřík Karel
 
 
Gavlas Petr
Březovský Petr
 
 
799  3020
3.Pock VáclavBřezovský Petr-44-9-5 1321
4.Provazník KarelGavlas Petr-6-58-5 1322
5.Hrnčiřík KarelČerný Petr234  3032
6.Minařík JiříWO    3042
7.Provazník KarelBřezovský Petr-119-78-102343
8.Hrnčiřík KarelGavlas Petr-4-8-5  0344
9.Minařík JiříČerný Petr327  3054
10.Pock VáclavWO    3064
11.Hrnčiřík KarelBřezovský Petr7-6-9-7 1365
12.Minařík JiříGavlas Petr25-5-5-42366
13.Pock VáclavČerný Petr425  3076
14.Provazník KarelWO    3086
15.Minařík JiříBřezovský Petr-91-810-102387
16.Pock VáclavGavlas Petr7-4-86-52388
17.Provazník KarelČerný Petr956  3098
18.Hrnčiřík KarelWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pock Václav12Březovský Petr40
Provazník Karel12Gavlas Petr40
Hrnčiřík Karel12Černý Petr04
Minařík Jiří12   
WO50WO05
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loket nad OhříVrchní
rozhodčí:
Zima Jiří
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Loket, ul.ČSA 22, 357 33 LoketRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:37410:522Tělovýchovná jednota Ostrov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Miloš
Pumpr Jaroslav
 
 
Čonka Martin
Novák Radek
 
 
6-9-8943210
2.Kotlaba Josef
Laurinc Ludevít
 
 
Vařečka Pavel
Vysocký Ivan
 
 
-7-89-10 1311
3.Laurinc LudevítČonka Martin-7-7-8  0312
4.Kotlaba JosefVysocký Ivan-10-8-9  0313
5.Pumpr JaroslavVařečka Pavel-11-9-7  0314
6.Hlaváček MilošNovák Radek-9-98993224
7.Kotlaba JosefČonka Martin-9-810-8 1325
8.Pumpr JaroslavVysocký IvanWO    0326
9.Hlaváček MilošVařečka Pavel-1-8-8  0327
10.Laurinc LudevítNovák Radek46-58 3137
11.Pumpr JaroslavČonka MartinWO    0338
12.Hlaváček MilošVysocký Ivan-557-983248
13.Laurinc LudevítVařečka Pavel-9-7-8  0349
14.Kotlaba JosefNovák Radek8-10-9-4 13410
15.Hlaváček MilošČonka Martin         
16.Laurinc LudevítVysocký Ivan         
17.Kotlaba JosefVařečka Pavel         
18.Pumpr JaroslavNovák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laurinc Ludevít12Čonka Martin20
Kotlaba Josef03Vysocký Ivan11
Pumpr Jaroslav01Vařečka Pavel30
Hlaváček Miloš21Novák Radek12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Chodov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33583:596Klub stolního tenisu Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vála Bohuslav
Tonhauser Robert
 
 
Völgyesi Zdeňek
Kotál Jakub
 
 
-65-66-72301
2.Plaček Jaroslav
Nykl Jiří
 
 
Svěrák Boris
Tesař Vojtěch
 
 
65-7-4-82302
3.Vála BohuslavVölgyesi Zdeňek-9-910-3 1303
4.Tonhauser RobertKotál Jakub7105  3013
5.Nykl JiříSvěrák Boris-5-9-2  0314
6.Plaček JaroslavTesař Vojtěch7116  3024
7.Tonhauser RobertVölgyesi Zdeňek-12-5-4  0325
8.Nykl JiříKotál Jakub-6-7-7  0326
9.Plaček JaroslavSvěrák Boris698  3036
10.Vála BohuslavTesař Vojtěch-109109 3146
11.Nykl JiříVölgyesi Zdeňek-8-58-7 1347
12.Plaček JaroslavKotál Jakub684  3057
13.Vála BohuslavSvěrák Boris3114  3067
14.Tonhauser RobertTesař Vojtěch-6-5-9  0368
15.Plaček JaroslavVölgyesi Zdeňek3-478 3178
16.Vála BohuslavKotál Jakub-1075-9-82379
17.Tonhauser RobertSvěrák Boris87-510 3189
18.Nykl JiříTesař Vojtěch-7-9-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vála Bohuslav22Völgyesi Zdeňek31
Tonhauser Robert22Kotál Jakub22
Nykl Jiří04Svěrák Boris13
Plaček Jaroslav40Tesař Vojtěch22
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokolov AVrchní
rozhodčí:
Visinger Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2.ZŠ SokolovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15487:395TTC Sokolov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lof Milan
Paprštein Ladislav
 
 
Švec Jan
Ďurža Karel
 
 
86-811 3110
2.Visinger Jakub
Drahokoupil Jakub
 
 
Čáp Ladislav st.
Teiner Martin
 
 
6-954 3120
3.Drahokoupil JakubŠvec Jan-8-10-9  0321
4.Lof MilanĎurža Karel735  3031
5.Paprštein LadislavTeiner Martin11-786 3141
6.Visinger JakubČáp Ladislav st.89-89 3151
7.Lof MilanŠvec Jan-8-116-9 1352
8.Paprštein LadislavĎurža Karel97-93 3162
9.Visinger JakubTeiner Martin10104  3072
10.Drahokoupil JakubČáp Ladislav st.589  3082
11.Paprštein LadislavŠvec Jan-99-7-7 1383
12.Visinger JakubĎurža Karel768  3093
13.Drahokoupil JakubTeiner Martin7-9310 31103
14.Lof MilanČáp Ladislav st.         
15.Visinger JakubŠvec Jan         
16.Drahokoupil JakubĎurža Karel         
17.Lof MilanTeiner Martin         
18.Paprštein LadislavČáp Ladislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drahokoupil Jakub21Švec Jan30
Lof Milan11Ďurža Karel03
Paprštein Ladislav21Teiner Martin03
Visinger Jakub30Čáp Ladislav st.02
Nic



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov AVrchní
rozhodčí:
Provazník Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:32564:568TJ Slovan Karlovy Vary B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Jiří
Provazník Jan st.
 
 
Čáp Ladislav ml.
Yahodka Maksym
 
 
1066  3010
2.Vyhlídka Daniel
Zika Miroslav
 
 
Kopárek Jiří
Kročák Roman
 
 
55-10-7-52311
3.Provazník Jan st.Čáp Ladislav ml.9-6-6-9 1312
4.Vyhlídka DanielKopárek Jiří787  3022
5.Zika MiroslavYahodka Maksym9-5-8-3 1323
6.Provazník JiříKročák Roman377  3033
7.Vyhlídka DanielČáp Ladislav ml.-88-6-9 1334
8.Zika MiroslavKopárek Jiří-875-7-72335
9.Provazník JiříYahodka Maksym-10-84-10 1336
10.Provazník Jan st.Kročák Roman4-854 3146
11.Zika MiroslavČáp Ladislav ml.9-2-4-12 1347
12.Provazník JiříKopárek Jiří473  3057
13.Provazník Jan st.Yahodka Maksym-5-2-4  0358
14.Vyhlídka DanielKročák Roman10711  3068
15.Provazník JiříČáp Ladislav ml.-6895 3178
16.Provazník Jan st.Kopárek Jiří-8-9-3  0379
17.Vyhlídka DanielYahodka Maksym9-6-11-7 13710
18.Zika MiroslavKročák Roman4114  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Jan st.13Čáp Ladislav ml.31
Vyhlídka Daniel22Kopárek Jiří22
Zika Miroslav03Yahodka Maksym40
Provazník Jiří31Kročák Roman03
Zápas č. 18 byl dohrán před zápasem č. 17

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy