Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov BVrchní
rozhodčí:
Vysocký Ivan
HOSTUJÍCÍ:SKST Cheb BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:Dvořák Jindřich
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
10:35Rozhodčí:Novák Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1016:30295:376SKST Cheb B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Březovský Petr
Gavlas Petr
 
 
WO    0301
2.Novák Radek
Vysocký Ivan
 
 

 
 
WO    3011
3.Novák RadekBřezovský Petr-10-2-8  0312
4.Dvořák JindřichGavlas Petr-6-6-5  0313
5.Vysocký IvanČerný Petr324  3023
6.         
7.Dvořák JindřichBřezovský Petr-8-711-10 1324
8.Vysocký IvanGavlas Petr-4-8-11  0325
9.Černý PetrWO    0326
10.Novák RadekWO    3036
11.Vysocký IvanBřezovský Petr-5-2-8  0337
12.Gavlas PetrWO    0338
13.Novák RadekČerný Petr895  3048
14.Dvořák JindřichWO    3058
15.Březovský PetrWO    0359
16.Novák RadekGavlas Petr-3-9-5  03510
17.Dvořák JindřichČerný Petr669  30  
18.Vysocký Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Novák Radek12Březovský Petr30
Dvořák Jindřich02Gavlas Petr30
Vysocký Ivan12Černý Petr02
WO34WO43
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Toužim AVrchní
rozhodčí:
Ženíšek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 492 Toužim, PSČ 364 01Rozhodčí:Ženíšek Jiří
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:37476:566TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kheil Jakub
Kokeš Jan
 
 
Švec Jan
Ďurža Karel
 
 
-7-7-6  0301
2.Ženíšek Jiří
Heinrich Petr
 
 
Čáp Ladislav st.
Teiner Martin
 
 
1276  3011
3.Kokeš JanŠvec Jan-5-1-7  0312
4.Heinrich PetrĎurža Karel-6-8-2  0313
5.Ženíšek JiříTeiner Martin-667-853223
6.Kheil JakubČáp Ladislav st.10-89-893233
7.Heinrich PetrŠvec Jan-10-476-62334
8.Ženíšek JiříĎurža Karel-16-2-8 1335
9.Kheil JakubTeiner Martin34-611 3145
10.Kokeš JanČáp Ladislav st.-8-8-8  0346
11.Ženíšek JiříŠvec Jan-7-7-7  0347
12.Kheil JakubĎurža Karel-7-6-7  0348
13.Kokeš JanTeiner Martin-10-12-9  0349
14.Heinrich PetrČáp Ladislav st.5108  3059
15.Kheil JakubŠvec Jan77-7-593269
16.Kokeš JanĎurža Karel-6-6-2  03610
17.Heinrich PetrTeiner Martin         
18.Ženíšek JiříČáp Ladislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kokeš Jan04Švec Jan31
Heinrich Petr12Ďurža Karel40
Ženíšek Jiří12Teiner Martin12
Kheil Jakub31Čáp Ladislav st.12
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe AVrchní
rozhodčí:
Provazník Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velká Hleďsebe, KlimentovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:743:29700:628TJ Sokol Velká Hleďsebe A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pock Václav
Provazník Karel
 
 
Kopárek Jiří
Čáp Ladislav ml.
 
 
365  3010
2.Minařík Jiří
Hrnčiřík Karel
 
 
Yahodka Maksym
Kročák Roman
 
 
365  3020
3.Pock VáclavČáp Ladislav ml.10-6-55-82321
4.Provazník KarelYahodka Maksym-8147-5-102322
5.Hrnčiřík KarelKopárek Jiří3-55-9-72323
6.Minařík JiříKročák Roman10112  3033
7.Provazník KarelČáp Ladislav ml.-45-7-7 1334
8.Hrnčiřík KarelYahodka Maksym10-56-10-52335
9.Minařík JiříKopárek Jiří-897-8-92336
10.Pock VáclavKročák Roman3117  3046
11.Hrnčiřík KarelČáp Ladislav ml.-6810-793256
12.Minařík JiříYahodka Maksym-69-9773266
13.Pock VáclavKopárek Jiří76-99 3176
14.Provazník KarelKročák Roman-8-74843286
15.Minařík JiříČáp Ladislav ml.-999-9-72387
16.Pock VáclavYahodka Maksym8814  3097
17.Provazník KarelKopárek Jiří55-68 31107
18.Hrnčiřík KarelKročák Roman-8    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pock Václav31Čáp Ladislav ml.31
Provazník Karel22Yahodka Maksym22
Hrnčiřík Karel12Kopárek Jiří22
Minařík Jiří22Kročák Roman03
Počet diváků: 29329



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Chodov BVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Robert
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10435:342SKST Chodov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vála Bohuslav
Tonhauser Robert
 
 
Vyhlídka Daniel
Landiga Michal
 
 
547  3010
2.Malina Josef
Hamata Petr
 
 
Provazník Jiří
Provazník Jan st.
 
 
896  3020
3.Malina JosefProvazník Jiří718  3030
4.Vála BohuslavVyhlídka Daniel-1047-993240
5.Hamata PetrProvazník Jan st.-103-5593250
6.Tonhauser RobertLandiga Michal9107  3060
7.Vála BohuslavProvazník Jiří1087  3070
8.Hamata PetrVyhlídka Daniel-711-4-9 1371
9.Tonhauser RobertProvazník Jan st.4-7-96163281
10.Malina JosefLandiga Michal6139  3091
11.Hamata PetrProvazník Jiří67-99 31101
12.Tonhauser RobertVyhlídka Daniel         
13.Malina JosefProvazník Jan st.         
14.Vála BohuslavLandiga Michal         
15.Tonhauser RobertProvazník Jiří         
16.Malina JosefVyhlídka Daniel         
17.Vála BohuslavProvazník Jan st.         
18.Hamata PetrLandiga Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malina Josef20Provazník Jiří03
Vála Bohuslav20Vyhlídka Daniel11
Hamata Petr21Provazník Jan st.02
Tonhauser Robert20Landiga Michal02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loket nad OhříVrchní
rozhodčí:
Visinger Jakub
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokolov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tj Loket ČSA 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:32511:514TTC Sokolov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlaba Josef
Laurinc Ludevít
 
 
Lof Milan
Coma Josef
 
 
979  3010
2.Pumpr Jaroslav
Hlaváček Miloš
 
 
Visinger Jakub
Drahokoupil Jakub
 
 
-98310 3120
3.Kotlaba JosefComa Josef7-12-10-8 1321
4.Laurinc LudevítVisinger Jakub-6-9-7  0322
5.Hlaváček MilošLof Milan9-3-7-4 1323
6.Pumpr JaroslavDrahokoupil Jakub-9-79-7 1324
7.Laurinc LudevítComa Josef1034  3034
8.Hlaváček MilošVisinger Jakub-108-5-10 1335
9.Pumpr JaroslavLof Milan-75-3-9 1336
10.Kotlaba JosefDrahokoupil Jakub-6-7-4  0337
11.Hlaváček MilošComa Josef751  3047
12.Pumpr JaroslavVisinger Jakub39-87 3157
13.Kotlaba JosefLof Milan-6-8-8  0358
14.Laurinc LudevítDrahokoupil Jakub-8-10-9  0359
15.Pumpr JaroslavComa Josef425  3069
16.Kotlaba JosefVisinger Jakub-10-77-12 13610
17.Laurinc LudevítLof Milan         
18.Hlaváček MilošDrahokoupil Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotlaba Josef04Coma Josef13
Laurinc Ludevít12Visinger Jakub31
Hlaváček Miloš12Lof Milan30
Pumpr Jaroslav22Drahokoupil Jakub30
NE

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy