Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BVrchní
rozhodčí:
Kopárek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Cheb BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69Rozhodčí:Daněk Zdeněk st.
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:29544:438nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čáp Ladislav ml.
Yahodka Maksym
 
 

 
 
WO    3010
2.Kopárek Jiří
Daněk Zdeněk
 
 
Gavlas Petr
Březovský Petr
 
 
8-9-9-4 1311
3.Yahodka MaksymBřezovský Petr-9-7-10  0312
4.Daněk ZdeněkGavlas Petr-6-8-7  0313
5.Kopárek JiříČerný Petr274  3023
6.Čáp Ladislav ml.WO    3033
7.Daněk ZdeněkBřezovský Petr-3-5-9  0334
8.Kopárek JiříGavlas Petr-9-4-11  0335
9.Čáp Ladislav ml.Černý Petr868  3045
10.Yahodka MaksymWO    3055
11.Kopárek JiříBřezovský Petr-13-11-10  0356
12.Čáp Ladislav ml.Gavlas Petr-8-3-5  0357
13.Yahodka MaksymČerný Petr-9677 3167
14.Daněk ZdeněkWO    3077
15.Čáp Ladislav ml.Březovský Petr-8-3-6  0378
16.Yahodka MaksymGavlas Petr-910710 3188
17.Daněk ZdeněkČerný Petr-5910-8-32389
18.Kopárek JiříWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Yahodka Maksym21Březovský Petr40
Daněk Zdeněk03Gavlas Petr31
Kopárek Jiří12Černý Petr13
Čáp Ladislav ml.12   
WO50WO05
Počet diváků: 25886



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov AVrchní
rozhodčí:
Provazník Jan st.
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:25Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:34655:611Klub stolního tenisu Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyhlídka Daniel
Zika Miroslav
 
 
Tesař Vojtěch
Svěrák Boris
 
 
88-107 3110
2.Provazník Jan st.
Provazník Jiří
 
 
Völgyesi Zdeňek
Hynek Jiří
 
 
-5-9-8  0311
3.Provazník Jan st.Tesař Vojtěch5-510-7-102312
4.Vyhlídka DanielSvěrák Boris4-9-58-102313
5.Zika MiroslavVölgyesi Zdeňek6-99-8-62314
6.Provazník JiříHynek Jiří338  3024
7.Vyhlídka DanielTesař Vojtěch5-799 3134
8.Zika MiroslavSvěrák Boris3-10-89-102335
9.Provazník JiříVölgyesi Zdeňek-9-157-5 1336
10.Provazník Jan st.Hynek Jiří-5-8-6  0337
11.Zika MiroslavTesař Vojtěch8-96-1073247
12.Provazník JiříSvěrák Boris382  3057
13.Provazník Jan st.Völgyesi Zdeňek-59-6-8 1358
14.Vyhlídka DanielHynek Jiří345  3068
15.Provazník JiříTesař Vojtěch8-127-12-92369
16.Provazník Jan st.Svěrák Boris827  3079
17.Vyhlídka DanielVölgyesi Zdeňek-10-810-6 13710
18.Zika MiroslavHynek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Jan st.13Tesař Vojtěch22
Vyhlídka Daniel22Svěrák Boris22
Zika Miroslav12Völgyesi Zdeňek40
Provazník Jiří22Hynek Jiří12
Počet diváků: 19595
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokolov AVrchní
rozhodčí:
Drahokoupil Jakub
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 2.ZŠ Sokolov, Rokycanova 258Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14476:401TTC Sokolov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Visinger Jakub
Drahokoupil Jakub
 
 
Čonka Martin
Vysocký Ivan
 
 
3-9-4-10 1301
2.Tomšík Jaroslav
Lof Milan
 
 
Novák Radek
Vařečka Pavel
 
 
-66310 3111
3.Lof MilanČonka Martin10-8-99-102312
4.Tomšík JaroslavVysocký Ivan117-6-1063222
5.Visinger JakubVařečka Pavel867  3032
6.Drahokoupil JakubNovák Radek-94118 3142
7.Tomšík JaroslavČonka Martin978  3052
8.Visinger JakubVysocký Ivan886  3062
9.Drahokoupil JakubVařečka Pavel484  3072
10.Lof MilanNovák Radek7116  3082
11.Visinger JakubČonka Martin84-5-3113292
12.Drahokoupil JakubVysocký Ivan-988-41032102
13.Lof MilanVařečka Pavel51312  30  
14.Tomšík JaroslavNovák Radek         
15.Drahokoupil JakubČonka Martin         
16.Lof MilanVysocký Ivan         
17.Tomšík JaroslavVařečka Pavel         
18.Visinger JakubNovák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lof Milan11Čonka Martin12
Tomšík Jaroslav20Vysocký Ivan03
Visinger Jakub30Vařečka Pavel02
Drahokoupil Jakub30Novák Radek02
zápas č.13 byl dohrán před zápasem č.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Chodov BVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Skokov Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15479:395SKST Chodov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malina Josef
Vála Bohuslav
 
 
Provazník Karel
Pock Václav
 
 
9-878 3110
2.Plaček Jaroslav
Skokov Jaroslav
 
 
Minařík Jiří
Urban Miroslav
 
 
598  3020
3.Malina JosefMinařík Jiří8-896 3130
4.Vála BohuslavProvazník Karel108-109 3140
5.Plaček JaroslavPock Václav337  3050
6.Skokov JaroslavUrban Miroslav449  3060
7.Tonhauser RobertMinařík Jiří-3-8-8  0361
8.Plaček JaroslavProvazník Karel-111018 3171
9.Skokov JaroslavPock Václav99-7-11-62372
10.Malina JosefUrban Miroslav3-883 3182
11.Plaček JaroslavMinařík Jiří48-116 3192
12.Skokov JaroslavProvazník Karel-6-6-14  0393
13.Malina JosefPock Václav788  30103
14.Tonhauser RobertUrban Miroslav6-4   11  
15.Skokov JaroslavMinařík Jiří         
16.Malina JosefProvazník Karel         
17.Tonhauser RobertPock Václav         
18.Plaček JaroslavUrban Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malina Josef30Minařík Jiří12
Vála Bohuslav10Provazník Karel12
Plaček Jaroslav30Pock Václav12
Skokov Jaroslav12Urban Miroslav02
Tonhauser Robert01   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loket nad OhříVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Toužim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Loket, ul.ČSA 22, 357 33 LoketRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:36466:536SK Toužim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pumpr Jaroslav
Laurinc Ludevít
 
 
Daniel Pavel
Kheil Jakub
 
 
-95-9593210
2.Hlaváček Miloš
Kotlaba Josef
 
 
Pohanka Jaroslav
Kokeš Jan
 
 
-7-8-9  0311
3.Hlaváček MilošPohanka Jaroslav-8-10-5  0312
4.Majer VlastimilKokeš Jan-3-5-2  0313
5.Pumpr JaroslavKheil Jakub-7577 3123
6.Kotlaba JosefDaniel Pavel-6-99-7 1324
7.Majer VlastimilPohanka Jaroslav-9-7-6  0325
8.Pumpr JaroslavKokeš Jan-1010-1110-52326
9.Kotlaba JosefKheil Jakub85-117 3136
10.Hlaváček MilošDaniel Pavel-9-6-10  0337
11.Pumpr JaroslavPohanka Jaroslav1036  3047
12.Kotlaba JosefKokeš Jan-7-8-2  0348
13.Hlaváček MilošKheil Jakub-55-7983258
14.Majer VlastimilDaniel Pavel-8-7-6  0359
15.Kotlaba JosefPohanka Jaroslav-8-14-5  03510
16.Hlaváček MilošKokeš Jan         
17.Majer VlastimilKheil Jakub         
18.Pumpr JaroslavDaniel Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Miloš12Pohanka Jaroslav31
Majer Vlastimil03Kokeš Jan30
Pumpr Jaroslav21Kheil Jakub03
Kotlaba Josef13Daniel Pavel30
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy