Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cheb BVrchní
rozhodčí:
Gavlas Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nerudova 2283/7Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:530:19398:440SKST Cheb B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pažma Lukáš
Březovský Petr
 
 
Provazník Karel
Pock Václav
 
 
91011  3010
2.
 
 
Hrnčiřík Karel
Minařík Jiří
 
 
WO    0311
3.Minařík JiříWO    0312
4.Březovský PetrHrnčiřík Karel858  3022
5.Pažma LukášProvazník Karel11-499 3132
6.Gavlas PetrPock Václav6410  3042
7.Březovský PetrMinařík Jiří11914  3052
8.Pažma LukášHrnčiřík Karel10811  3062
9.Gavlas PetrProvazník Karel747  3072
10.Pock VáclavWO    0373
11.Pažma LukášMinařík Jiří-7-9-8  0374
12.Gavlas PetrHrnčiřík Karel461  3084
13.Provazník KarelWO    0385
14.Březovský PetrPock Václav-9897 3195
15.Gavlas PetrMinařík Jiří-949-6232105
16.Hrnčiřík KarelWO    03  
17.Březovský PetrProvazník Karel565  30  
18.Pažma LukášPock Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Březovský Petr30Minařík Jiří12
Pažma Lukáš21Hrnčiřík Karel03
Gavlas Petr40Provazník Karel02
   Pock Václav02
WO04WO40
Zápas č. 17 dohrán pred utkánim č.15



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov BVrchní
rozhodčí:
Vysocký Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Loket nad OhříRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Babor Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:14436:353Tělovýchovná jednota Ostrov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Radek
Babor Václav
 
 
Hlaváček Miloš
Kotlaba Josef
 
 
956  3010
2.Čonka Martin
Vysocký Ivan
 
 
Pumpr Jaroslav
Laurinc Ludevít
 
 
571  3020
3.Novák RadekPumpr Jaroslav-9-7-8  0321
4.Vysocký IvanLaurinc Ludevít367  3031
5.Babor VáclavKotlaba Josef8-9810 3141
6.Čonka MartinMajer Vlastimil73-2-1263251
7.Vysocký IvanPumpr Jaroslav8-8-8643261
8.Babor VáclavLaurinc Ludevít-6-6-3  0362
9.Čonka MartinKotlaba Josef897  3072
10.Novák RadekMajer Vlastimil5-785 3182
11.Babor VáclavPumpr Jaroslav-1255-6113292
12.Čonka MartinLaurinc Ludevít678  30102
13.Novák RadekKotlaba Josef         
14.Vysocký IvanMajer Vlastimil         
15.Čonka MartinPumpr Jaroslav         
16.Novák RadekLaurinc Ludevít         
17.Vysocký IvanKotlaba Josef         
18.Babor VáclavMajer Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Radek11Pumpr Jaroslav12
Vysocký Ivan20Laurinc Ludevít12
Babor Václav21Kotlaba Josef02
Čonka Martin30Majer Vlastimil02
Počet diváků: 2
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Chodov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Krušnohorská Karlovy VaryRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34473:535SKST Chodov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesař Vojtěch
Svěrák Boris
 
 
Malina Josef
Plaček Jaroslav
 
 
-78-9-13 1301
2.Hynek Jiří
Völgyesi Zdeňek
 
 
Vála Bohuslav
Tonhauser Robert
 
 
866  3011
3.Tesař VojtěchPlaček Jaroslav9-9-8-6 1312
4.Svěrák BorisVála Bohuslav-3-6-1  0313
5.Hynek JiříTonhauser Robert-9-9-8  0314
6.Völgyesi ZdeňekMalina Josef-89-87103224
7.Svěrák BorisPlaček Jaroslav786  3034
8.Hynek JiříVála Bohuslav9-12-9-8 1335
9.Völgyesi ZdeňekTonhauser Robert5-7-81183245
10.Tesař VojtěchMalina Josef-78-57-72346
11.Hynek JiříPlaček Jaroslav-9-108-3 1347
12.Völgyesi ZdeňekVála Bohuslav8-11-7-7 1348
13.Tesař VojtěchTonhauser Robert-8-9-12  0349
14.Svěrák BorisMalina Josef-7-6-5  03410
15.Völgyesi ZdeňekPlaček Jaroslav         
16.Tesař VojtěchVála Bohuslav         
17.Svěrák BorisTonhauser Robert         
18.Hynek JiříMalina Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tesař Vojtěch03Plaček Jaroslav21
Svěrák Boris12Vála Bohuslav30
Hynek Jiří03Tonhauser Robert21
Völgyesi Zdeňek21Malina Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Sokolov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:37469:568TTC Sokolov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Jan
Čáp Ladislav st.
 
 
Visinger Jakub
Drahokoupil Jakub
 
 
-8-8-7  0301
2.Teiner Martin
Růžička Vladimír
 
 
Lof Milan
Tomšík Jaroslav
 
 
-105-11-9 1302
3.Čáp Ladislav st.Drahokoupil Jakub-41086 3112
4.Teiner MartinTomšík Jaroslav-7-10-7  0313
5.Růžička VladimírVisinger Jakub-57-5-9 1314
6.Švec JanLof Milan-1085-753224
7.Teiner MartinDrahokoupil Jakub-7-2-4  0325
8.Růžička VladimírTomšík Jaroslav10-8-2-9 1326
9.Švec JanVisinger Jakub108-11-783236
10.Čáp Ladislav st.Lof Milan-79-51193246
11.Růžička VladimírDrahokoupil Jakub-911-6-6 1347
12.Švec JanTomšík Jaroslav10-7-7-6 1348
13.Čáp Ladislav st.Visinger Jakub-3-812-11 1349
14.Teiner MartinLof Milan-8-7-3  03410
15.Švec JanDrahokoupil Jakub         
16.Čáp Ladislav st.Tomšík Jaroslav         
17.Teiner MartinVisinger Jakub         
18.Růžička VladimírLof Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čáp Ladislav st.21Drahokoupil Jakub21
Teiner Martin03Tomšík Jaroslav30
Růžička Vladimír03Visinger Jakub21
Švec Jan21Lof Milan12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37591:604Tělovýchovná jednota Ostrov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čáp Ladislav ml.
Yahodka Maksym
 
 
Zika Miroslav
Vyhlídka Daniel
 
 
-8-821063210
2.Kopárek Jiří
Kročák Roman
 
 
Provazník Jiří
Provazník Jan st.
 
 
10-8-5-9 1311
3.Kopárek JiříProvazník Jiří6-578 3121
4.Čáp Ladislav ml.Zika Miroslav89-76 3131
5.Kročák RomanProvazník Jan st.-139-8-9 1332
6.Yahodka MaksymVyhlídka Daniel-7-11-10  0333
7.Čáp Ladislav ml.Provazník Jiří-9-8-6  0334
8.Kročák RomanZika Miroslav11-8-9-5 1335
9.Yahodka MaksymProvazník Jan st.6-12-714-72336
10.Kopárek JiříVyhlídka Daniel10-1066 3146
11.Kročák RomanProvazník Jiří-5-6-8  0347
12.Yahodka MaksymZika Miroslav-9-7-9  0348
13.Kopárek JiříProvazník Jan st.-9644 3158
14.Čáp Ladislav ml.Vyhlídka Daniel8-2511 3168
15.Yahodka MaksymProvazník Jiří8-6-9-9 1369
16.Kopárek JiříZika Miroslav-7-1131-723610
17.Čáp Ladislav ml.Provazník Jan st.         
18.Kročák RomanVyhlídka Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopárek Jiří31Provazník Jiří31
Čáp Ladislav ml.21Zika Miroslav31
Kročák Roman03Provazník Jan st.21
Yahodka Maksym04Vyhlídka Daniel12
Počet diváků: 25886

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy