Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov AVrchní
rozhodčí:
Provazník Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Cheb BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:30372:382SKST Cheb B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Jan st.
Landiga Michal
 
 
Pažma Lukáš
Březovský Petr
 
 
-4-5-7  0301
2.Zika Miroslav
Vyhlídka Daniel
 
 

 
 
000  3011
3.Provazník Jan st.Březovský Petr-4-69-8 1312
4.Landiga MichalPažma Lukáš-9-8-7  0313
5.Zika MiroslavGavlas Petr-10-4-5  0314
6.Vyhlídka Daniel000  3024
7.Landiga MichalBřezovský Petr-7-79-10 1325
8.Zika MiroslavPažma Lukáš-87-9-10 1326
9.Vyhlídka DanielGavlas Petr-10-10-8  0327
10.Provazník Jan st.000  3037
11.Zika MiroslavBřezovský Petr10-8-1-4 1338
12.Vyhlídka DanielPažma Lukáš3-5-89-62339
13.Provazník Jan st.Gavlas Petr-8-2-8  03310
14.Landiga Michal         
15.Vyhlídka DanielBřezovský Petr         
16.Provazník Jan st.Pažma Lukáš         
17.Landiga MichalGavlas Petr         
18.Zika Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Jan st.12Březovský Petr30
Landiga Michal02Pažma Lukáš30
Zika Miroslav03Gavlas Petr30
Vyhlídka Daniel1202
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Chodov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13457:374SKST Chodov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vála Bohuslav
Tonhauser Robert
 
 
Růžička Vladimír
Teiner Martin
 
 
87-17-1163210
2.Skokov Jaroslav
Malina Josef
 
 
Čáp Ladislav st.
Švec Jan
 
 
69-712 3120
3.Malina JosefŠvec Jan7-6-8-6 1321
4.Vála BohuslavČáp Ladislav st.9-9-9883231
5.Skokov JaroslavTeiner Martin-58512 3141
6.Tonhauser RobertRůžička Vladimír469  3051
7.Vála BohuslavŠvec Jan757  3061
8.Skokov JaroslavČáp Ladislav st.587  3071
9.Tonhauser RobertTeiner Martin-7105-743281
10.Malina JosefRůžička Vladimír264  3091
11.Skokov JaroslavŠvec Jan7-3-1161232101
12.Tonhauser RobertČáp Ladislav st.827  30  
13.Malina JosefTeiner Martin         
14.Vála BohuslavRůžička Vladimír         
15.Tonhauser RobertŠvec Jan         
16.Malina JosefČáp Ladislav st.         
17.Vála BohuslavTeiner Martin         
18.Skokov JaroslavRůžička Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malina Josef11Švec Jan12
Vála Bohuslav20Čáp Ladislav st.02
Skokov Jaroslav30Teiner Martin02
Tonhauser Robert20Růžička Vladimír02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loket nad OhříVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Loket, ul.ČSA 22, 357 33 LoketRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:32452:502TJ Slovan Karlovy Vary B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Miloš
Kotlaba Josef
 
 
Kopárek Jiří
Novotný Roman
 
 
-1078-10-102301
2.Pumpr Jaroslav
Laurinc Ludevít
 
 
Čáp Ladislav ml.
Yahodka Maksym
 
 
8-6-8-10 1302
3.Kotlaba MiroslavČáp Ladislav ml.-10-8-5  0303
4.Laurinc LudevítYahodka Maksym6-78-6-52304
5.Hlaváček MilošKopárek Jiří-6-7-4  0305
6.Pumpr JaroslavNovotný Roman843  3015
7.Laurinc LudevítČáp Ladislav ml.-8-6-8  0316
8.Majer VlastimilYahodka Maksym-7-8-8  0317
9.Pumpr JaroslavKopárek Jiří779  3027
10.Kotlaba MiroslavNovotný Roman786  3037
11.Majer VlastimilČáp Ladislav ml.-5-5-8  0338
12.Pumpr JaroslavYahodka Maksym98-9-1083248
13.Kotlaba MiroslavKopárek Jiří-8-8-8  0349
14.Laurinc LudevítNovotný Roman689  3059
15.Pumpr JaroslavČáp Ladislav ml.-5-2-7  03510
16.Kotlaba MiroslavYahodka Maksym         
17.Laurinc LudevítKopárek Jiří         
18.Majer VlastimilNovotný Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kotlaba Miroslav12Čáp Ladislav ml.40
Laurinc Ludevít12Yahodka Maksym21
Hlaváček Miloš01Kopárek Jiří21
Pumpr Jaroslav31Novotný Roman03
Majer Vlastimil02   
Domácí TJ Loket "A"- střídání Majer Vlastimil za Hlaváček Miloš



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Toužim AVrchní
rozhodčí:
Ženíšek Jiří
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 492 Toužim, PSČ 364 01Rozhodčí:Daniel Pavel
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15505:429SK Toužim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
Čonka Martin
Vysocký Ivan
 
 
-8997 3110
2.Ženíšek Jiří
Daniel Pavel
 
 
Novák Radek
Vařečka Pavel
 
 
98-37 3120
3.Daniel PavelČonka Martin115-4-6-82321
4.Ženíšek JiříVysocký Ivan11167  3031
5.Kheil JakubVařečka Pavel-513125 3141
6.Pohanka JaroslavNovák Radek6-1128 3151
7.Ženíšek JiříČonka Martin-6463 3161
8.Kheil JakubVysocký Ivan-10-8-9  0362
9.Pohanka JaroslavVařečka Pavel694  3072
10.Daniel PavelNovák Radek653  3082
11.Kheil JakubČonka Martin-7810-3-102383
12.Pohanka JaroslavVysocký Ivan-8997 3193
13.Daniel PavelVařečka Pavel1547  30103
14.Ženíšek JiříNovák Radek         
15.Pohanka JaroslavČonka Martin         
16.Daniel PavelVysocký Ivan         
17.Ženíšek JiříVařečka Pavel         
18.Kheil JakubNovák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daniel Pavel21Čonka Martin21
Ženíšek Jiří20Vysocký Ivan12
Kheil Jakub12Vařečka Pavel03
Pohanka Jaroslav30Novák Radek02
Počet diváků: 5327
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velká Hleďsebe, KlimentovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40612:713Klub stolního tenisu Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minařík Jiří
Provazník Karel
 
 
Hynek Jiří
Völgyesi Zdeňek
 
 
-1212-7783210
2.
 
 
Svěrák Boris
Kotál Jakub
 
 
WO    0311
3.Völgyesi ZdeňekWO    0312
4.Provazník KarelSvěrák Boris1-765 3122
5.Hrnčiřík KarelKotál Jakub-8-8-9  0323
6.Minařík JiříHynek Jiří-89-9-8 1324
7.Provazník KarelVölgyesi Zdeňek-910-9983234
8.Hrnčiřík KarelSvěrák Boris769  3044
9.Minařík JiříKotál Jakub-1288-10103254
10.Hynek JiříWO    0355
11.Hrnčiřík KarelVölgyesi Zdeňek-69-1715-72356
12.Minařík JiříSvěrák Boris44-108 3166
13.Kotál JakubWO    0367
14.Provazník KarelHynek Jiří768  3077
15.Minařík JiříVölgyesi Zdeňek87-8-233287
16.Urban MiroslavSvěrák Boris-6-596-122388
17.Provazník KarelKotál Jakub8-88-8-92389
18.Hrnčiřík KarelHynek Jiří8-8-813-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Provazník Karel31Völgyesi Zdeňek12
Hrnčiřík Karel13Svěrák Boris13
Minařík Jiří31Kotál Jakub21
Urban Miroslav01Hynek Jiří21
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy