Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokolov AVrchní
rozhodčí:
Visinger Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKST Cheb BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2.Zš SokolovRozhodčí:Drahokoupil Jakub
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:30398:389SKST Cheb B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomšík Jaroslav
Lof Milan
 
 

 
 
000  3010
2.Drahokoupil Jakub
Visinger Jakub
 
 
Březovský Petr
Pažma Lukáš
 
 
9-8-11-4 1311
3.Visinger JakubBřezovský Petr-8-9-2  0312
4.Drahokoupil JakubPažma Lukáš-7-7-9  0313
5.Lof MilanGavlas Petr-8-9-4  0314
6.Tomšík Jaroslav000  3024
7.Drahokoupil JakubBřezovský Petr-115-89-42325
8.Lof MilanPažma Lukáš-8-99-8 1326
9.Tomšík JaroslavGavlas Petr-10-8105-92327
10.Visinger Jakub000  3037
11.Lof MilanBřezovský Petr-6-6-9  0338
12.Tomšík JaroslavPažma Lukáš6-9-8-10 1339
13.Visinger JakubGavlas Petr-3-5-4  03310
14.Drahokoupil Jakub         
15.Tomšík JaroslavBřezovský Petr         
16.Visinger JakubPažma Lukáš         
17.Drahokoupil JakubGavlas Petr         
18.Lof Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Visinger Jakub12Březovský Petr30
Drahokoupil Jakub02Pažma Lukáš30
Lof Milan03Gavlas Petr30
Tomšík Jaroslav1202
Počet diváků: 3
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Chodov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6387:278SKST Chodov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vála Bohuslav
Tonhauser Robert
 
 
Kopárek Jiří
Novotný Roman
 
 
86-92 3110
2.Skokov Jaroslav
Malina Josef
 
 
Čáp Ladislav ml.
Yahodka Maksym
 
 
78-95 3120
3.Malina JosefČáp Ladislav ml.1129  3030
4.Vála BohuslavYahodka Maksym596  3040
5.Skokov JaroslavKopárek Jiří8-4-81593250
6.Tonhauser RobertNovotný Roman8310  3060
7.Vála BohuslavČáp Ladislav ml.459  3070
8.Skokov JaroslavYahodka Maksym10710  3080
9.Tonhauser RobertKopárek Jiří-9-78563290
10.Malina JosefNovotný Roman872  30100
11.Skokov JaroslavČáp Ladislav ml.         
12.Tonhauser RobertYahodka Maksym         
13.Malina JosefKopárek Jiří         
14.Vála BohuslavNovotný Roman         
15.Tonhauser RobertČáp Ladislav ml.         
16.Malina JosefYahodka Maksym         
17.Vála BohuslavKopárek Jiří         
18.Skokov JaroslavNovotný Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malina Josef20Čáp Ladislav ml.02
Vála Bohuslav20Yahodka Maksym02
Skokov Jaroslav20Kopárek Jiří02
Tonhauser Robert20Novotný Roman02
Počet diváků: 1
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loket nad OhříVrchní
rozhodčí:
Zima Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Loket, ul.ČSA 22, 357 33 LoketRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:33329:443TJ Slovan Karlovy Vary A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pumpr Jaroslav
Laurinc Ludevít
 
 
Čáp Ladislav st.
Švec Jan
 
 
-9-9-8  0301
2.Hlaváček Miloš
Kotlaba Josef
 
 
Surma Radek
Teiner Martin
 
 
-6-8-8  0302
3.Kotlaba JosefŠvec Jan-5-6-8  0303
4.Hlaváček MilošSurma Radek-8810-3-22304
5.Laurinc LudevítČáp Ladislav st.5-911-3-42305
6.Pumpr JaroslavTeiner Martin144-79 3115
7.Hlaváček MilošŠvec Jan-3-6-2  0316
8.Laurinc LudevítSurma Radek-7-5-7  0317
9.Pumpr JaroslavČáp Ladislav st.-74-9763227
10.Kotlaba JosefTeiner Martin-7-1-10  0328
11.Laurinc LudevítŠvec Jan-6-10-9  0329
12.Pumpr JaroslavSurma Radek-7-4-8  03210
13.Kotlaba JosefČáp Ladislav st.         
14.Hlaváček MilošTeiner Martin         
15.Pumpr JaroslavŠvec Jan         
16.Kotlaba JosefSurma Radek         
17.Hlaváček MilošČáp Ladislav st.         
18.Laurinc LudevítTeiner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kotlaba Josef02Švec Jan30
Hlaváček Miloš02Surma Radek30
Laurinc Ludevít03Čáp Ladislav st.11
Pumpr Jaroslav21Teiner Martin11
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Toužim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 492 Toužim, PSČ 364 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27590:563SK Toužim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
Svěrák Boris
Kotál Jakub
 
 
-67-41173210
2.Ženíšek Jiří
Daniel Pavel
 
 
Völgyesi Zdeňek
Hynek Jiří
 
 
7-999 3120
3.Daniel PavelVölgyesi Zdeňek89-8-9-92321
4.Ženíšek JiříSvěrák Boris655  3031
5.Kheil JakubKotál Jakub-3-8-8  0332
6.Pohanka JaroslavHynek Jiří8-498 3142
7.Ženíšek JiříVölgyesi Zdeňek-4-3-5  0343
8.Kheil JakubSvěrák Boris-7-8-7  0344
9.Pohanka JaroslavKotál Jakub9-47-11-112345
10.Daniel PavelHynek Jiří-947-883255
11.Kheil JakubVölgyesi Zdeňek-117-11-4 1356
12.Pohanka JaroslavSvěrák Boris-10849 3166
13.Daniel PavelKotál Jakub8105  3076
14.Ženíšek JiříHynek Jiří6-845 3186
15.Pohanka JaroslavVölgyesi Zdeňek9-10511 3196
16.Daniel PavelSvěrák Boris1057  30106
17.Ženíšek JiříKotál Jakub         
18.Kheil JakubHynek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daniel Pavel31Völgyesi Zdeňek31
Ženíšek Jiří21Svěrák Boris13
Kheil Jakub03Kotál Jakub21
Pohanka Jaroslav31Hynek Jiří03
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velká Hleďsebe, KlimentovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:530:20414:433TJ Sokol Velká Hleďsebe A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Karel
Minařík Jiří
 
 
Vařečka Pavel
Vařejčka Josef
 
 
76-158 3110
2.
 
 
Vysocký Ivan
Novák Radek
 
 
WO    0311
3.Vysocký IvanWO    0312
4.Provazník KarelVařečka Pavel645  3022
5.Minařík JiříNovák Radek878  3032
6.Hrnčiřík KarelVařejčka Josef485  3042
7.Provazník KarelVysocký Ivan-9-8-8  0343
8.Minařík JiříVařečka Pavel586  3053
9.Hrnčiřík KarelNovák Radek6126  3063
10.Vařejčka JosefWO    0364
11.Minařík JiříVysocký Ivan12107  3074
12.Hrnčiřík KarelVařečka Pavel5412  3084
13.Novák RadekWO    0385
14.Provazník KarelVařejčka Josef-8-782103295
15.Hrnčiřík KarelVysocký Ivan3-108-8632105
16.Vařečka Pavel         
17.Provazník KarelNovák Radek         
18.Minařík JiříVařejčka Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Provazník Karel21Vysocký Ivan12
Minařík Jiří30Vařečka Pavel03
Hrnčiřík Karel40Novák Radek02
   Vařejčka Josef02
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy